توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 476249
جوراب های گل گلی آقای نخست وزیر سوژه شد!+عکس
تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵
نخست وزیر کانادا، در دیدار غیررسمی با رهبران ناتو در بروکسل، با افتخار جوراب های لنگه به لنگه خود را به آنگلا مرکل صدراعظم آلمان، نشان داد.

به گزارش العالم، آنگلا مرکل، در صفحۀ اینستاگرامِ خود، عکسی از ترودو منتشر کرد که در آن، در حال پُز دادن به جوراب های دو رنگ خود است. یکی از جوراب های او صورتی و دیگری آبی بود. مرکل زیر این عکس نوشت: جوراب های عالیِ ترودو؛ نخست وزیر کانادا در دیدار مسئولان ناتو در بروکسل، به خریدِ تازۀ خود می نازد.

ترودو پیش از این نیز با پوشیدن جوراب های گل گلی، رنگی و متفاوت، رسانه ها را به این موضوع جلب کرده بود.
 
هرچند برخی رسانه ها مانند خبرگزاری رویترز، سعی کردند در برخی از نشست ها، این نوع جوراب پوشیدن را "گاف نخست وزیر کانادا" قلمداد کنند، اما او در پاسخ به رسانه ها تاکید کرد که مغایرتی بین پوشیدن لباس های رنگی با نخست وزیری نمی بیند و همیشه ترجیح می دهد لباس هایی را که دوست دارد بپوشد.

وی حتی از مقامات دیگر کشورها نیز دعوت کرد که به جای جوراب های ساده و سیاه و سفید و خاکستری، از جوراب های طرح دار و رنگی استفاده کنند.
 
کلمات کلیدی : نخست وزیر کانادا+ رهبران ناتو +بروکسل+آنگلا مرکل +صدراعظم آلمان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.