توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 321179
فهرست شخصیت های بانفوذ جهان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۰
خبرگزاری فرانسه در آستانه پایان سال ۲۰۱۵ میلادی اقدام به ارائه فهرستی از بانفوذترین شخصیت‌های جهان در یک سال گذشته کرد و صدراعظم آلمان را در صدر این فهرست قرار داد.

به گزارش فارس، در آستانه پایان سال ۲۰۱۵ میلادی خبرگزاری فرانسه طی گزارشی اقدام به انتشار فهرست بانفودترین شخصیت‌های سال که مهمترین اخبار را به خود اختصاص داده و به دلیل نقش خود در صحنه بین‌المللی یا کشور خود مورد توجه‌ بوده‌اند، کرد.

در گزارش رده‌بندی ارائه شده از سوی خبرگزاری فرانسه، «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان در صدر قرار دارد و جایگاه دوم به «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه اختصاص داده شده است. قرار گرفتن پوتین در جایگاه دوم رده‌بندی اعلام شده از سوی خبرگزاری فرانسه در حالیست که وی در گزارش رده‌بندی این رسانه مطرح در سال ۲۰۱۴ در جایگاه نخست قرار داشت و عنوان بانفوذترین فرد جهان را به اختصاص داده بود.

«پاپ فرانسیس» رهبر کاتولیک‌های جهان از دیگر افرادی است که نام وی در جایگاه سوم فهرست بانفوذترین افراد جهان در سال ۲۰۱۵ از نگاه خبرگزاری فرانسه به چشم می‌خورد.

خبرگزاری فرانسه پس از این سه صدرنشین، مردم پاریس را به دلیل وحدت و اتحاد خود پس از حملات ۷ ژانویه و ۱۳ نوامبر پاریس در جایگاه چهارم فهرست خود قرار داد و جایگاه پنجم این فهرست را به «ابوبکر بغدادی» سرکرده گروه تروریستی داعش اختصاص داد.

«آنگ سان سوچی» رهبر اپوزیسیون میانمار و «دونالد ترامپ» نامزد پر امید ریاست جمهوری آمریکا نیز از دیگر شخصیت‌هایی هستند که در رتبه‌های بعدی این فهرست جای گرفته‌اند.

انتشار فهرست رده‌بندی بانفوذترین شخصیت‌های سال ۲۰۱۵ جهان از سوی خبرگزاری فرانسه در حالیست که مجله آمریکایی «فوربز» ابتدای نوامبر گذشته با ارائه گزارشی ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه را که پیشتر نیز دو سال به عنوان بانفوذترین فرد جهان شناخته شده بود، برای سومین بار در سال ۲۰۱۵ در این جایگاه ابقا کرد.

مجله تایم نیز همچون خبرگزاری فرانسه آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را به دلیل نقشش در بحران مربوط به مهاجران و پناهجویان بانفوذترین فرد سال ۲۰۱۵ معرفی کرده است.
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۲۲:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۰:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۹:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۲۰:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۰:۱۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۰۹:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۳ ۰۷:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۶ ۰۷:۰۲
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۰ ۰۶:۵۵
 
۱۳۹۵/۰۱/۳۱ ۱۴:۰۲
 
 
کلمات کلیدی : شخصیت های بانفوذ ، ولادیمیر پوتین ، آنگلا مرکل، الف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.