توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444270
ایشینگر: حملات ترامپ به مرکل غیرقابل پذیرش است
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶
رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ گفت حملات ترامپ به مرکل و رسانه های اروپایی قابل پذیرش نیست.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز؛ ولفگانگ ایشینگر، رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ و سفیر سابق آلمان در آمریکا اظهار داشت: ما شاهد حملات دونالد ترامپ نه فقط به آنگلا مرکل، صدراعظم آلمانیم بلکه شاهد حملات کاملا جدی وی به فعالیت رسانه های اروپایی نیز هستیم.

اگر واشنگتن این طور می گوید که اوضاع در اروپا آنقدر بد است که رسانه های اروپایی از اینکه در مورد حملات تروریستی نظیر آنچه که در بازار کریسمس برلین اتفاق افتاد، صرفنظر و آنرا رد می کنند، اگر من یک خبرنگار بود باید بگویم که در این صورت احساس می کردم که به غرورم خدشه وارد شده است که این غیرقابل پذیرش است.

وی افزود: معتقدم احمقانه ترین چیزی که ما در آلمان و اروپا مطرح کنیم آن است که با هر اظهارنظر واشنگتن، دستهای خود را به سرمان بزنیم و به خودمان بگوییم که (این بیانات) چقدر بد و وحشتناک است و سپس این حس را برای اظهارنظرهای بعدی واشنگتن نیز بروز دهیم.

در تمامی موضوعاتی که در دستور کارمان قرار دارند ما این حق و اجازه را نداریم که با تکبر، این طور وانمود کنیم که خود را خوب و آمریکایی ها را که ترامپ، نماینده اشان است، بد و شرور معرفی کنیم.
 
کلمات کلیدی : آلمان ، مرکل ، ولفگانگ ایشینگر ، کنفرانس امنیتی مونیخ ، صدراعظم آلمان ، حملات تروریستی ، رسانه های آمریکایی ، سفیر سابق آلمان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.