توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442444
پیشنهاد شورایی ها برای ادامه جلسه شورا در نوبت عصر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵
نایب رییس شورای شهر تهران پیشنهاد داد که در راستای پاسخگویی به شایعات و ابهامات پلاسکو، جلسه امروز در دو نوبت صبح و عصر برگزار شود.

به گزارش ایسنا، مرتضی طلایی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه سیصدوبیست‌وششم شورای شهر تهران با بیان اینکه باید ابعاد مختلف پلاسکو مورد بررسی دقیق قرار گیرد تا با اتخاذ یک رویکرد از پیشگیری حوادث مشابه جلوگیری کنیم، گفت: لازم است از مقام معظم رهبری که برای این حادثه دو بار پیام داده‌اند تشکر کنیم و همچنین باید از نیروهای پلیس، اورژانس، قرارگاه خاتم و بخش خصوصی و همچنین اصحاب رسانه تشکر ویژه‌ای داشته باشیم چراکه اگر حضور اصحاب رسانه نبود، قطعا فضا و جریان در راستای تخریب افکار عمومی فعالیت بیشتری می‌کرد.

همچنین محمدمهدی تندگویان نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی با اشاره به حضور قالیباف در این جلسه گفت: بهتر است اعضای شورای شهر یک به یک سوالات و ابهامات خود را مطرح کنند و شهردار تهران نیز دقیقا به همان سوالات پاسخ دهد.

نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با بیان اینکه حتی اگر لازم است باید جلسه به نوبت عصر بکشد، گفت: متاسفانه ابهامات و شایعات زیادی در مورد پلاسکو وجود دارد که باید به آنها پاسخ داده شود.
 
کلمات کلیدی : پلاسکو + قالیباف + شورای شهر + ساختمان پلاسكوی تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.