نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 299011
بحرین رسما از ایران به سازمان ملل شکایت کرد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۱
بحرین رسما از جمهوری اسلامی ایران به علت آن چه آن را دخالت در امور داخلی خود می‌خواند به سازمان ملل شکایت کرد.

به گزارش فارس، به نقل از شبکه العربیه، در ادامه ادعاهای بی اساس مقامات آل خلیفه درباره ایران،‌ بحرین از ایران به سازمان ملل شکایت کرد.

شکایت دولت بحرین از جمهوری اسلامی ایران، در ادامه اقدامات دیپلماتیک ضد ایرانی است که دولت بحرین در راستای سیاست‌های سعودی‌ها، انجام می‌دهد و روز گذشته نیز، بحرین به کاردار ایران در منامه ۷۲ ساعت مهلت داد تا خاک این کشور را ترک کند و از سفیر خود در تهران نیز خواست تا خاک ایران را ترک کند.

اقدامات ضد ایرانی بحرین پس از آن شدت گرفت که نیروهای امنیتی این کشور مدعی شدند، یک انبار مهمات و سلاح در روستای النویدرات از توابع منامه را کشف کرده‌اند که ایران و عراق پشت صحنه ورود این سلاح‌ها به بحرین بوده‌اند.

پیش از بحرین نیز، نیروهای سعودی یک لنج ماهیگیری ایرانی را توقیف کرده و مدعی شدند که ایران کشتی حامل سلاح به سوی یمن بوده است.

مقامات ایرانی همواره، با قاطعیت چنین اتهاماتی را رد کرده و آن را در راستای حملات رسانه‌ای دانسته‌اند.

حملات هماهنگ بحرین و عربستان علیه ایران، پس از یک هفته انتقاد سخت و تحت فشار قرار دادن مقامات سعودی از سوی ایران به علت فاجعه «منا» صورت می‌گیرد.
 
کلمات کلیدی : بحرین+ایران
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۰ ۱۹:۳۰:۰۹
آقاي ديپلماسي ضعف تا كي و كجا؟!!!
بحرين هم براي ما آدم شد! (3232153) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۰ ۲۳:۴۶:۱۶
کشف مهمات چه ربطی به دیپلماتهای ما داره. مگه ظریف گفته مهمات ببرین. آی کیو جان؟؟؟؟!!!! (3232656) (alef-13)
 
محمود
۱۳۹۴-۰۷-۱۰ ۲۳:۵۹:۳۹
آقا یا خانم بی نام واقعا معنی دیپلماسی را میدانی؟ (3232683) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۱ ۱۰:۱۶:۲۷
اشتباه مثبت دادم (3233334) (alef-3)
 
مختار کلانتری
۱۳۹۴-۰۷-۱۰ ۲۲:۲۳:۳۸
گوشمالی برخی کشورهای عربی ، بویزه بحرین و عربستان ضروریست!!!! (3232505) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۰ ۲۲:۴۳:۰۴
اين ها همش به تحريك امريكا انجام مي شود امريكا ديگر در منطقه خودش مستقيم وارد نميشود ومي خواهد با تحريك كشورها همسايه كار خودش را بدون هزينه اي انجام دهد روش امريكا حالا حالاها عوض نميشه شعار انها همان شعار بوش است يا با ما ويا بر ما (3232548) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۰ ۲۳:۰۸:۱۳
شکایت بحرین راه بجایی نمی یابد
---
ج.ا.ا بعنوان عضو سازمان ملل در چهارچوب وظایف خود در قوانین بین الملل از ملل مظلومی دفاع می کند که اسیر قلع و قمع و خفقان و حق کشی حاکمان مستبد خود هستند.
شکایت حاکمان بحرین در مقابل منطق دفاع قانونی ایران از حقوق اکثریت مظلوم این کشور راه به جایی نمی یابد بلکه ارزشی نیز ندارد و به محکومیت علیه این حاکمان تبدیل خواهد شد. (3232586) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۰ ۲۳:۱۱:۲۲
شکایت بحرین راه بجایی نمی یابد
---
ج.ا.ا بعنوان عضو سازمان ملل در چهارچوب وظایف خود در قوانین بین الملل از ملل مظلومی دفاع می کند که اسیر قلع و قمع و خفقان و حق کشی آشکار حاکمان مستبد خود هستند.
شکایت حاکمان بحرین در مقابل منطق دفاع قانونی ایران از حقوق اکثریت مظلوم این کشور راه به جایی نمی یابد بلکه ارزشی نیز ندارد و به محکومیت علیه این حاکمان تبدیل خواهد شد. (3232591) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.