نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 299024
نفر دوم سفارت بحرین در ایران عنصر نامطلوب شناخته شد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۰۱
وزارت امور خارجه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد نفر دوم سفارت بحرین در ایران عنصر نامطلوب است و باید ظرف ۷۲ ساعت خاک ایران را ترک کند.

به گزارش الف، در بیانیه وزارت امور خارجه امده است: با اعلام رسمی سفارت بحرین در تهرن و رد اتهامات بی اساس عنوان شده ازسوی بحرین علیه جمهوری ا سلامی ایران، نفر دوم سفارت بحرین در ایران را به عنوان عنصر نامطلوب شناخته و اقای بسام الدوسری در تهران باید ظرف ۷۲ ساعت خاک جمهوری اسلامی ایران را ترک کند.
 
کلمات کلیدی : بحرین+ایران
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۰ ۲۲:۱۶:۴۷
باید نفر اول تا آخر سفارتشان را عنصر نامطلوب اعلام میکردند و 72 ساعت هم خیلی زیاد هست باید فقط 5 ساعت مهلت ترک کشور را میدادند (3232494) (alef-13)
 
بهار
۱۳۹۴-۰۷-۱۰ ۲۲:۴۲:۱۷
لج و لج بازيه ديگه!! (3232545) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۰ ۲۳:۴۳:۱۱
کلا سفارت بحرین منطقه نامطلوب است و باید ظرف ۷۲ ساعت با خاک یکسان شود. (3232644) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۱ ۰۶:۰۱:۲۱
میگم یه وقت از نظر تعاملات جهانی و این چیزا بد نشه نفر دوم سفارت بحرین رو اخراج کردیم؟ الان روم به دیوار امریکا ناراحت نشه؟ (3232878) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۱ ۱۱:۲۵:۰۸
بحرین جزئی از خاک ویکی از استانهای ایران است وسفارت خانه در آن معنی نداردبلکه باید در آنجا استانداری تاسیس شود (3233577) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.