نظر منتشر شده
۱۹۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462352
رئیسی رسما کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شد؛
رئیسی: شعارم «کار و کرامت» است/ امروز میدان اجرای حقوق شهروندی است، نه شعارنویسی/ این وضعیت حتما می تواند تغییر کند / کاندیدای همه مردم هستم
بخش سیاسی الف، ۲۵ فروردین ۹۶
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳
 حجت السلام رئیسی رسما در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

به گزارش خبرنگار الف مستقر در ستاد انتخابات کشور،حجت‌الاسلام سید ابراهیم داوطلب انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز (جمعه 25 فروردین) پس از ثبت‌نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع خبرنگاران، گفت : ابتدا لازم می‌دانم این ایام رو به ویژه نیمه رجب را به همه شما تبریک عرض کنم.وی با بیان اینکه از افتخارات نظام اسلامی ما آن است که تمامی اجزا در این نظام با رای مردم رقم انتخاب می‌شوند، ادامه داد: مراجعه به آرای عمومی اساس تشکلات نظام را شکل می‌دهد و این از افتخارات نظام ماست که رای مردم در آن تشریفاتی نیست و رای مردم حقیقاً سرنوشت کشور و بخش‌های مختلفی از کشور را رقم می زند.

این داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم، تصریح کرد: مردم فرصتی دارند در هر انتخابات، باز نگاهی به آنچه که برگزیدند و ارزیابی نسبت به آنچه که انتخاب کردند داشته باشند اینها در هر انتخاباتی وجود دارد و این  یک فرصت  برای مردم است.

حجت‌الاسلام رئیسی افزود: در کشور ما بعد از گذشت سه دهه یا قریب به چهار دهه از انقلاب اسلامی، دولت‌های مختلفی آمده‌اند و اقدامات خوبی را هر کدام از دولت‌ها به سهم خود انجام داده‌اند که باید اقدامات خوب همه  دولت‌ها و همه دولتمردان را ارج نهاد.

وی ادامه داد: علیرغم همه  تلاش‌های انجام شده، وضعیت و شراط کشور در وضعیتی است که مردم سوال می‌کنند چرا بیکاری، مردم نگران کسب و کار و رونق کسب و کار هستند.
این داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری عنوان کرد: روستائیان، شهرنشینان، نخبگان و صاحب‌نظران سخن‌شان امروز این است که کشوری با این همه سرمایه‌های ارزشمند و ذخایر که خداوند داده و با این همه نیروی انسانی و نیروهای جوان و خلاق و این همه سرمایه که وجود دارد آیا در شان ملت ماست که شخص بیکاری شرمنده خانواده‌اش شود.

حجت‌الاسلام رئیسی اظهار داشت: آیا امکان برون رفت از این وضعیت وجود ندارد؟ پاسخ آن است که با مدیریتی که فرای دسته جات سیاسی فکر کند و به کشور و اعتلای کشور فکر کند، می‌توان این مشکلات را حل کرد.

وی با بیان اینکه در برخی از کشورها نیروی جوان و توانمند ما در آنجا در حال کار است و کاملا آماده است تا شرایط مهیا شود تا برای کشور خودش کار کند، اظهار داشت: امروز  شرایط تغییر و تحول وجود دارد که این  تحول باید در نظام مدیریتی ایجاد شود، البته معنای این، آن نیست که دولتمردانی که در جای جای کشور  کار می‌کنند، تلاش‌شان ارزشمند نیست، بلکه باید رویکردها اصلاح شود.

تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر اینکه می‌توانیم شرایطی را به وجود بیاوریم که نقشی برای مردم در اقتصاد قائل باشیم و افزایش بهره‌وری را داشته باشیم، ادامه داد: می‌توانیم اقتصادی را ایجاد کنیم که در تکانه‌های ایام، اقتصاد کشور تکان نخورد. یکی از معناهای اقتصاد مقاومتی، همین است.

این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: از وضعیت کشور، مطلع هستم، بیش از سه دهه مدیریت در کشور داشتم و تمام لایه‌های اداری کشور را به برکت انقلاب اسلامی می‌شناسم و آسیب‌ها را می‌دانم و می‌توان بسیاری از ساختارها را اصلاح کرد که مشکلاتی برای مردم ایجاد نکند.

حجت‌الاسلام رئیسی ادامه داد: بنده با مسئولیت تولیت آستان قدس رضوی که سعادتی بزرگ برایم بود و با حکم مقام معظم رهبری، در این مدت تمام تلاشم این بود که آنچه از حکم رهبری استفاده می‌شود برای خدمت به زائران و مستمندان و فقرا باشد و تمام همت خویش را به کار ببرم.

وی افزود: با نزدیک شدن به ایام انتخابات با مراجعات متعدد اعم از مردم، علما و فقها و گروه‌ها مواجه بودم که تا همین نزدیکی‌ها از حضور در صحنه امتناع می‌کردم، چون جایگاهی که امروز دارم، با هیچ مسئولیتی قابل قیاس نیست.

این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: برخی با من با احتجاج برخورد کردند و گفتند  که شما که می‌گویید در اینجا خدمت کرده‌اید،  اگر در جایگاهی که بیشتر بتوانید گره‌های بیشتری باز کنید، این چه اشکالی دارد؟ من اعلام کردم که بنایی ندارم، اما با این مراجعات و احتجاجات در صحنه حضور پیدا کردم.

حجت‌الاسلام رئیسی با بیان اینکه بییشترین مراجعاتم همان‌طور که به دولتی‌ها هم گفتم، درباره بیکاری بوده است، ادامه داد: با این دعوت‌های بسیاری که از ناحیه فرهیختگان شد، حجت بر بنده تمام شد و با توجه به توانمندی که بحمدلله وجود دارد و با توجه به ادوار مختلف مدیریتی که دارم، به ویژه در حوزه نظارتی، به نظرم می‌توان همه نیروهایی که دل در گرو انقلاب دارند، وضعیت فعلی حتما می‌تواند به نفع کسانی که مشکل و گره دارند، تغییر کند.

وی با تاکید بر اینکه حضور مردم می‌تواند در حل مشکلات نقش‌آفرین باشد، اظهار داشت: آخرین سخنم آن است که در این قضیه، ملاک و میزان رای ملت است و وظیفه ما آن است که خود را معرفی کنیم.

این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم با بیان اینکه منابعی وجود دارند که در معرفی (بنده) اغراضی دارند، گفت: آنهایی که بنده را نمی‌شناسند، خواهشم این است که از منابع معتبر در پی شناخت سوابق بنده باشند.

حجت‌الاسلام رئیسی تصریح کرد: از تصمیم‌گیری‌های سخت زندگی بنده، تصمیم‌گیری برای این مسئولیت بود، بسیار برایم سخت بود، زیرا تولیت آستان قدس رضوی مسئولیتی بسیار دلچسب و دلنشین و از سوی دیگر مشکلات زندگی مردم و خواست و دعوتی که از اقشار مختلف از من صورت گرفت، مواجه شدم و اتمام حجت برایم تمام شد.

وی ادامه داد: علیرغم میل شخصی‌ام، آمدم و فکر کردم که اینجا از آنجاهایی است که باید خلاف میل شخصی خود عمل کنم.

این داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم درپاسخ به سئوالی درباره تشکیل جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی، گفت: جمعی از دلسوزان انقلاب گردهم آمده‌اند که کارشان مورد احترام است.

حجت‌الاسلام رئیسی در همین زمینه افزود: با اینکه در نشست اول این جبهه اعلام کرده بودم که آمادگی برای حضور ندارم، اما در همان نشست نام بنده توسط برخی عزیزان مطرح شد که همین جا از آن عزیزان تشکر می‌کنم.

وی اظهار داشت: اما بنده  که در این عرصه وارد شدم، حتما کاندیدای همه  مردم ایران، همه  دلسوزان انقلاب و کسانی که دل‌شان برای اعتلای کشور می‌تپد هستم و خودم را منحصر به مجموعه‌ای خاص، عنوانی خاص و جریانی سیاسی خاص نمی‌بینیم و بنده به عنوان یک طلبه از مردم، با مردم و در مردم خواهم بود.

این داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم با اشاره به شعار دولت خود، ادامه داد: برای دولت، شعار "کرامت و کار" را انتخاب کردیم، زیرا این دو مقوله نیاز کشور است.حجت‌الاسلام رئیسی با بیان اینکه دولت باید با تمام قوا کار کند و  امیدبخش باشد و برای کسانی که در جستجوی کارند به هر شکلی بتواند اقدامی انجام دهد، گفت: نگاه دولت و دستگاه‌ها  به مردم باید کریمانه باشد، فساد اداری زیبنده مردم و دستگاه‌ها نیست.

وی با تاکید بر اینکه ماموریت بنده در آستان قدس، کمک به مستمندان و فقرا بوده و معاونتی هم در این زمینه ایجاد کردیم تا این بخش از پیام رهبری حل شود، ادامه داد: از وقتی که بنده تصمیم گرفتم در انتخابات حضور پیدا کنم، بعضی از اقدامات که ممکن است شائبه انتخاباتی باشد را گفتم که انجام نشود.

این داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم درباره برنامه‌های خود در حوزه سیاست خارجی، اظهار داشت: تعامل با عزت، حتماً در برنامه کاری خواهد بود، ارتباطات ما جزء رژیم‌صهیونیستی با همه کشورها برقرار خواهد بود.

حجت الاسلام رئیسی در پاسخ به سئوالی درباره حقوق شهروندی، ادامه داد: حقوق شهروندی حقیقتی است که باید در میدان اتفاق بیفتد، نگارش حقوق شهروندی بس است، مگر ما نوشتن کم داریم؛ چند بار در عمر اداری بنده، این حقوق نوشته شده است.

وی افزود: امروز میدان اجرای حقوق شهروندی است، نه میدان انشاءنویسی برای حقوق شهروندی.

این داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم در پاسخ سئوالی درباره اینکه برنامه شما برای بحران سوریه چیست؟ گفت: حل مسئله سوریه باید توسط سوری‌ها انجام شود، حضور خارجی‌ها حتماً در این کشور مشکل ایجاد می‌کند و مشکلی را هم حل نکرده، بگذارند مردم سوریه آینده سوریه را تعیین کنند.
 
 
کلمات کلیدی : رییسی، رئیسی، انتخابات ریاست جمهوری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۲۸:۰۵

امیدوارم همه اصولگراها به تفع ایشون کنار بکشند تا مشخص شه حتی اگه با یک کاندید هم بیایند رای ندارن.
خیلی راحت در مقابل روحانی شکست میخوره. (4255392) (alef-13)
 
محمد
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۲۴:۰۶
دوست من تحلیل هایی مثل :
- ما بیشماریم
- ما مردمیم
-همه مثل ما فکر می کنند
- استناد به آرا اینترنتی و شبکه های اجتماعی
- استناد به رای مردم تهران که امکانات بیشتری برای ابراز عقیده دارند و...

باعث می شود وقتی نتیجه برخلاف نظر شما شد بگویید "تقلب"شده است

خوب است تعداد ارا اصلاح طلبان در چند انتخابات اخیر را مرور کنید :

- انتخابات 84 معین : 4 میلیون رای نفر پنجم 13 % آرا
- دور دوم حمات همه جانبه از هاشمی : نفر دوم 10 میلیون رای 35 % آرا
- انتخابات 88 موسوی : 13 میلیون رای نفر دوم 33% آرا
- انتخابات 92 روحانی : 18 میلیون ری نفر اول 50.7 % آرا
- انتخابات مجلس 94 تعداد کرسی اصلاح طلبان : 34 % کل کرسی ها
- همچنین از سال 84 (بعد از خاتمی) تا 92 اصلاح طلبان در تمامی انتخابات مجلس و شورای شهر با اختلاف نتیجه را واگذار کردند


با قاطعیت می گویم تحت هیچ شرایطی روحانی نمی تواند بیش از 30 % آرا را بدست آورد

پس تحدی نفرمایید! (4255955) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۶:۴۰:۴۴
شما میدونین موسوی و هاشمی و خاتمی و روحانی مجموعا چند سال کشور رو اداره کردند؟ (4256508) (alef-13)
 
م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۵:۱۳:۲۶
ببخشین که موسوی اصلاح طلب نبود شما گرفتین به خودتون چسبوندینش
موسوی کلا با پارتی پیشرفت کرده (4257833) (alef-13)
 
محمد
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۱۴:۱۸
راست میگید رأی عوام رو هم باید درنظر گرفت. (4256769) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۲۸:۵۹
استنادش به انتخابات 92 و 94 است. ضمنا تا کنون در کدام موارد آفای رئیسی از حقوق شهروندی دفاع کرده!!!! (4256808) (alef-13)
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۰:۴۰:۲۵
دوست عزیز شما که ادعا می کنین رای روحانی به این خاطر در نظر سنجی ها بالاتره که مردم تهران امکانات بیشتری برای ابراز عقیده دارند باید گفت اتفاقا روحانی در دور اول یکی پایین ترین رای هاشو در تهران داشت. الان منم که که از بوشهرم نه تنها خودم بلکه اکثریت قریب به اتفاق اطرافیانم با وجود ضعف های جدی رای هامون به روحانیه زیرا هیچ رقیب قدری نداره مگر اینکه خدا بخواد و خزعلی تاییدصلاحیت بشه (4257013) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۳:۲۲:۴۹
شبکه bbc را نگاه می کردم میگفت رییسی رای ندارد، با چند نفر از فراری ها و ضد انقلاب هم مصاحبه کرد همه می گفتند رییسی رای ندارد ، بعد مجری bbc می گفت اگر رییسی رای بیاورد معلوم میشه که خارج از صندوق رای ، یک کارهایی کرده اند !!!!!!!!!
اگر رییسی رای ندارد چرا روباه پیر احساس نگرانی می کند ؟؟!!
چرا مثل سال ۸۸ دنبال القای تقلب در انتخابات است؟؟!!!
چرا طرفدارانه و صریح از روحانی حمایت می کند؟؟!!!
چرا برخی از کامنت گذاران بدون اینکه رییسی را بشناسند و بتوانند میزان رای رییسی ارزیابی کنند حرفشان همان حرف bbc است این حرکت مشترک برای تخریب رییسی از کجا به هم پیوند خورده است؟؟!!! (4257518) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۶:۴۱:۱۵
باکلمات بازی نکن (4258102) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۳۸:۱۳
مشکل شما چیست؟

اگر ایشان هم نیاید چطور؟

من با روحانی مخالفم، اما اگر رای بیاورد رییس جمهور همه است.

قول مدهیم به سطل آشغال و کدخدا و روباه هم متوسل نشویم. (4255992) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۵۸:۳۱
واقعا اگر موضوع خدمت کردنه ، امکانات استان قدس و تولیت حرم امام رضا بسیار زیاد است و براحتی از ان میتوان برای محروم زدایی و ایجاد اشتغال استفاده کرد و خوبی که دارد این است که بسیاری از محدودیت ها و مسائل اداری دولتی را نیز ندارد .

امیدواریم همه واقعا دنبال خدمت باشند نه قدرت (4256900) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۱:۲۹:۰۹
فقط اگه هوش از سرتون پرید باز سطل اشغال اتیش نزنینا، افرین بچه های خوب (4256403) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۷:۱۰:۰۹
چرا از در نامردی وارد می شوید؟؟!!
چرا تخریب می کنید؟؟!!
از کجا می گویی رییسی رای ندارد؟؟!
مگر روحانی در ۹۲ خودش هم باور می کرد که رای دارد ؟؟!!
اگر خدا در این ای انتخابات دل مردم را به طرف رییسی متمایل کرد با این تخریب های گسترده اتان پیش خدا و خلق خدا شرمنده می شوید.
رییسی چه کم از روحانی دارد ؟؟!!
هم سواد حوزویش بیشتر است هم ارزش علمی پایان نامه دکترای حقوقش بالاتر است ، آن وقتی که آقای روحانی فقط یک نماینده مجلس بود رییسی حکم ویژه قضایی از حضرت امام خمینی ره داشت، آنگاه که روحانی یک نماینده بیش نبود آیت الله رییسی معاونت آیت الله شاهرودی را در قوه قضاییه داشت، آیت الله رییسی طرف مشورت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بود که از رییسی به عنوان یک شخصیت عاقل و معتدل نام می برد، به اعتراف بزرگان قوه قضاییه آیت الله رییسی یک قاضی و حقوقدان با تجربه وبرجسته عادل و مورد اعتماد و امین است، توانمندی و امانت داری و تدبیر و مدیریت او و تقوی و سوابق مثبت او موجب اعتماد مردم خراسان جنوبی به ایشان است که به عنوان نماینده خبرگان رهبری ایشان را به مجلس خبرگان فرستادند، صلاحیت و کارآمدی رییسی موجب شد که از میان همه شخصیت های روحانی ، مقام معظم رهبری آیت الله رییسی را به عنوان تولیت آستان ملکوتی ثامن الحج امام رضاع برگزیند، آیت الله رییسی تا کنون ، عضو هیچ حزب و جناح سیاسی نبوده ، و اصول گرایی ایشان از نوع اصول گرایی حزبی و جناحی و باندی نیست، اصول گرایی آیت الله رییسی از نوع پایبندی به اصول و ارزشهای انقلاب و تعالیم و رنمودهای امام خمینی و رهبری است،
اولین کسانی که از رییسی احساس خطر کرده اند منافقین تروریست و منفور ملت ایران هستند که ۱۷۰۰۰ نفر زن و مرد بی گناه را در دهه ۶۰ به رگبار گلوله بستند و ترور کردند و مظلومانه به شهادت رساندند این جرثومه های پلیدی در خانه های تیمی مخفی شده بودند و امنیت جانی مردم را در معرض خطر قرار داده بودند سرکرده آنها در عراق در خدمت صدام بود و عوامل او در جبهه ها برای صدام جاسوسی می کردند، و در شهرها مردم بی گناه را ترور می کردند، یکی از افتخارات رییسی که امنیت را در کشور ایجاد کرد این بود که منافقین تروریست را به سزای اعمالشان رساند، اکنون زشت است که طرفداران روحانی برای تخریب آیت الله رییسی با منافقین مزدور صدام هم صدا و هم نفس شوند. (4256521) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۶:۴۶:۴۰
شعار اقای رئیسی هم مثل احمدی نژاد است کرامت -مهر ورزی شعاری که نه قابل سنجش است ونه دارای شاخص که متاسفانه هنوز تجربه تبدیل مهر ورزی رابه کینه ورزی وستیزه جوئی در لایه های مختلف جامعه فراموش نکردیم حال کرامت چه خواهد کرد الا... اعلم (4258116) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۹:۰۴:۳۹
اون موسوی بود که می گفت من برای کرامت انسانی آمده ام. اون موقع این شعار خوب بود الان بد شده؟ از هر روشی استفاده می کنین که رئیسی رو به احمدی نژاد بچسبونین و از ترسی که نسبت به احمدی نژاد در دل مردم ایجاد کردین بهره برداری کنین. به آخرت هم فکر کنین بد نیست (4258569) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۷:۴۶:۲۶
🔴 تغییرات قیمتهای زیر هرچند عجیب و باورنکردنی ولی طی هشت سال ( دو دوره دولت نهم و دهم ) به یک واقعیت تبدیل شد !


1-سکه تمام بهار آزادی در سال 84؛ 99 هزار تومان بود، در حالی که در سال 92 بابیش از هزار درصد رشد، به یک میلیون و صدهزار تومان رسید.

2-دلار آمریکا در سال 84 که 902تومان معامله می شد، درسال 92 با 255درصد رشد، سه هزار و 200 تومان معامله می شود.

3-تمامی خودروهای داخلی نزدیک به 150 درصد رشد قیمت داشتند. مثلا پرایدکه در سال 84 به قیمت شش میلیون و صدهزار تومان فروخته می شد،‌ اما در سال 92 با 170درصد رشد با قیمت 16 میلیون و 500هزار تومان فروخته می شود.

4-در سال 84 که بنزین در جایگاه های عرضه سوخت لیتری 80 تومان فروخته می شد، با رشد 775 درصدی،‌در سال 92 به لیتری 700 تومان رسید.

5-گازوئیل هم که در سال 84 لیتری 16 تومان بود، در سال 92 به قیمت 350 تومان رسید که رشد بیش از دو هزار درصدی را نشان می دهد.

6-برق که در سال 84 کیلوواتی 5/16 تومان بود، در سال 92 و با رشد 161 درصدی به 43 تومان رسید.
7-گاز که در سال 84 مترمکعبی 10تومان بود؛ با رشد 620 درصدی به مترمکعبی 72 تومان رسید.
8-گوشت گوسفند که در سال 84 کیلویی 5010 تومان بود؛ در سال 92 و با رشد 489درصدی به قیمت کیلویی 29 هزار و 528 تومان رسید.
9-گوشت گوساله که در سال 84 کیلویی چهارهزار و580تومان بود، در سال 92 به قیمت کیلویی 30 هزار و 950 تومان رسید که رشد 576 درصدی رانشان می دهد.

10-گوشت مرغ هم که در سال 84 کیلویی هزار و 350فروخته می شد، در سال 92 و با رشد 379درصدی به قیمت هر کیلو شش هزار و 250 تومان فروخته شد.

11-برنج ایرانی درجه یک نیز در سال 84 کیلویی هزار و 400 تومان بود که در سال 92 به هفت هزار و 200 تومان رسید که نشان از رشد 413 درصدی است.

12-نان بربری با رشد 667 درصدی از سال 84 به قیمت 75 تومان به قیمت 500 تومان در سال 92 رسید.

13-نان لواش نیز با رشد 967 درصدی از سال 84 به قیمت 15 تومان به 160 تومان در سال 92 رسید.

14-چای خارجی در سال 84 که کیلویی شش هزار و 200 تومان بود، در سال 92 و با رشد 385درصدی به کیلویی 30 هزار و صد تومان رسید.

15-روغن مایع در سال 84 لیتری 850 تومان فروخته می شد که در سال 92 و با رشد 440درصدی به قیمت چهار هزار و 600 تومان رسید.
16-پنیر که رشد نزدیک به دو هزار و 500درصدی را داشته، از قیمت 600تومان در سال 84 به 15هزار و 560 تومان در سال 92 رسید.

18-تخم مرغ در سال 84 کیلویی 890 تومان بود که در سال 92 به سه هزار و 930 تومان رسید،‌یعنی رشدی در حدود 340 درصد.

18-گوجه فرنگی درسال 84 که کیلویی 240 تومان بود نیز در سال 92 نزدیک به 740 درصد رشد داشت و به قیمت کیلویی دوهزار و 350 تومان رسید.
19-قندوشکر در سال 84 کیلویی 560 تومان بود که در سال 92 و با رشد 283 درصدی به قمیت دو هزار و 350 تومان رسید.

20-ماست و شیر نیز هر کدام به ترتیب در سال 84 کیلویی 580 و 600 تومان بود که با رشد 283درصد و 252 درصد به قیمت کیلویی دوهزارو 250تومان و دو هزار و 150تومان در سال 92 رسید.

21-سیمان نیز درسال 84 پاکتی سه هزارو 500 تومان خرید و فروش می شد که در سال 92 و با رشد 329درصدی به قمیت هر پاکت 15 هزار تومان رسید.

بخاطر۵۰۰ ۴٥ تومان يارانه !

واینکه واردات مختلف بدون توجه به تولید داخلی،بسته شدن کارخانه ها و ورشکستگی وبیکاری،
قیمت نفت چند بود؟!،کجا هزینه شد،؟! مگر بسادگی میشود آب ریخته را جمع کرد....

و حالا باید با کاهش تورم ۴۳ درصدی قیمت ها را دراین دوره مقایسه کرد ..... (4258283) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۸:۰۱:۱۵
منم امیدوارم لقب حجت الاسلام ایشون همینجوری یه شبه تبدیل به آیت الله نشه . آفرین الف (4256593) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۰۰:۲۵
ما تعداد زیادی از حقوق دانها که حداقل در حدود سیصد هزار نفر هستیم به نفع دکتر روحانی رای نخواهیم داد چون متاسفانه ایشان به شدت مدافع جامعه حدود چهل هزار نفری کانون وکلا شده است و علی الرغم اینکه در سال 92 ادعا کرده بود باعث اشتغال حداکثری حقوقدان است در دوران او کمترین میزان وکیل در جامعه به نفع وکلای کانون جذب شده و در محافل خصوصی وکلای کانون به ما می گویند تا زمانی که آقای روحانی است ما خیالمان از بابت افزایش رقیب کاری راحت است به گونه ای که اقای روحانی در کمتر جشن اصنافی شرکت می کند ولی در جشن کانون وکلا برای حمایت از آنها شرکت کرده و از آنها تابلو فرش نفیس هدیه گرفت لذا چون آقای روحانی رای حدود سیصد هزار نفر حقوقدان و خانواده شان را بر رای حدود چهل هزار نفر از وکلای کانون وخانواده شان ترجیح داد بعید می دانم دیگر ایشان رای مطلوبی بیاورد (4256739) (alef-13)
 
کیان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۰۵:۰۰
نامه و توصيه آیت الله شاه آبادی خطاب به حجت الاسلام رئیسی در خصوص كانديداتوري وي در رياست جمهوري!


"بسم الله الرحمن الرحیم"

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی دامت برکاته
تولیت محترم آستان قدس رضوی
سلام علیکم؛

🔸از هنگامی که رهبر معظم انقلاب، جناب عالی را به سمت تولیت حرم مطهر حضرت ثامن الحجج علیه الصلوة و السلام برگزیدند، مایل بودم که حضرت عالی را ببینم و بعضی مطالب را به سمعتان برسانم ولی کثرت مشغله شما در خدمت رسانی به آن آستان مقدس این دیدار را فراهم نکرد.
دغدغه و دلخوشی حقیر نیز همین خدمت رسانی به آن آستان مقدس و زائرین و مجاورین آن بود، تا این که در اخبار شنیدم قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری نموده اید و تا کنون نیز امیدوار بودم که ثبت نام ننمایید ولی امروز که ثبت نام انجام شد بر آن شدم که مطالبی را گوشزد نمایم.
🔸نکته ای که می خواهم عرض نمایم در حالیکه اواخر عمر را طی می کنم و شما را چون فرزند خود می دانم و قصدی جز خیرخواهی برایتان ندارم، جمله ایست به نقل از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم که فرمود : إن لربكم في أيام دهركم نفحات، ألا فتعرضوا لها.
باید توجه داشت که برای هر کسی این موقعیت خدمتگزاری با دستان باز و اختیارات گسترده در آستان حضرت رضا علیه السلام پیش نمی آید.
🔸رهبر معظم برنامه ای گسترده مقابلتان نهاده اند تا جنابعالی توفیق خدمت رسانی به نحو احسن به آن حضرت و اعلای کلمه توحید و ولایت علوی را داشته باشید. بله اگر چه همه کشور متعلق به حضرت رضا علیه السلام می باشد ولی ترک مسند خدمت به آن حضرت که سیادت عالم در آن مسند هست، آن هم برای شرکت در رقابت های انتخاباتی را به صلاحتان نمی دانم و از شما می خواهم ضمن اعتذار از ساحت مقدس آن امام رئوف از این کار صرف نظر نموده و تا فرصت باقیست این خدمت گزاری را رها ننمائید که صلاح دنیا و آخرتتان درآن می باشد.

والسلام علیکم و رحمة الله
الأحقر نصرالله شاه آبادی عفی عنه
جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ (4256751) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۳۰:۳۳
خوش آمد ولی رای ما با احترام به ایشان روحانی (4255399) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۰۸:۵۴
من هم به احترام بزرگ مرد انقلاب...مرحوم هاشمی به روحانی رای خواهم داد (4256760) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۳۴:۴۴
ازطرف خودت بگو
رای ما:رئیسی (4256821) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۳۰:۳۵
با عزمی راسختر و قلبی مالامال از امید و آرامش به روحانی رای میدهم برای آینده ای بهتر برای آینده کودکان سرزمینم برای وطنم برای اینکه هیچگاه هیچکس یک ایرانی را تهدید نکند (4255400) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۴۸:۱۹
فعلا که به لطف سیاست خارجی قدرتمندمون جیبوتی هم ما رو تهدید میکنه....:-) (4255888) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۲۷:۱۸
نمک (4256802) (alef-13)
 
با شناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۲۳:۱۲
جالبه همین نظر رو تو سایت. تابناک هم گذاشتی. معلوم نیست چند جای دیگه هم کپی پیست کرده باشی. معلومه واقعا ترسیدین که خودتونو به در و دیوار میزنین (4256217) (alef-13)
 
حامد
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۴۲:۵۲
روحانی برای شما خوب بود نه ما .
روحانی برای اقشار ثروتمند خوب کار کرد. اما فقرا و اقشار کم درآمد رو به خاک سیاه نشاند. روحانی در اولین اقدام قیمت آب و برق و گاز و نان و بنزین و ... رو دو سه برابر کرد! برای شما اینا چیزی نیست می دونم.
اما برای منی که 11 ساله دارم درس می خونم و ترم آخر دکتری هستم و در مدرسه ابتدایی تدریس می کنم با حقوق یک میلیون و دویست و در خانه 59 متری زندگی می کنم و دوچرخه هم ندارم در حالی که 31 سال دارم و در خرید میوه و گوجه فرنگی هم مشکل دارم (قیمت گوجه فرنگی 4 هزار تومان) روحانی تمام شد.
رئیس جمهور بعدی هر کس باشد باشد. فقط روحانی نباشد.
خداحافظ روحانی. خداحافظ پیرمردهای قدیمی . خداحافظ مردان با ثروت های هزار میلیاردی که منتقد را بیشعور خطاب می کنید. خداحافظ رکود و بیکاری و آلودگی . خداحافظ بتن های داخل صنعت هسته ای . خداحافظ ویلچر نشین ها و عصا به دست های لبخند زن . (4256266) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۰:۲۶:۵۰
حیف اون دکترایی که تو گرفتی. من هم دانشجوی دکترای ترم آخر هستم. یادت رفته میرفتی دم مغازه پفک بخری، یارو زنگ می زد مظنه بازار رو می گرفت؟ فکر کردی اب رفته به همین سرعت به جوی باز میگردد؟؟؟ اگر روحانی نبود الان دولت همون 1.200 رو هم نداشت بهت بده.... (4256974) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۲:۰۹:۲۵
برای شمای دانشجوی دکترا متاسفم که نحوه تصمیم گیریتان در انتخایب رئیس جمهور این است که می گوئید هر که باشد غیر از روحانی.
شما باید معلم دیگران باشید.
شما باید با استدلال شخص مورد نظر را انتخاب کنید نه فله ای (4257245) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۷:۰۰:۰۸
روحانی اگر هیچ کارنکرد حداقل دارائی من وشمای مستضعف را یک سوم ودارائی ثروتمندان را سه برابر نکرد ولی در دولت قبل این اتفاق مهم با سه برابرشدن نرخ دلار افتاد وامثال من که با پس انداز چندین ساله در تدارک خرید یک واحد 60متری بود بناگاه قیمتها پرکشید بطوریکه با ان پس انداز واحد سی متری هم نمی شد خرید (4258155) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۷:۲۵:۴۸
رئیسی با کاندیدا شدنش برگشت به استان مقدس رضوی را هم از دست داد واز آنجا رانده ودر ایجا یقینا مانده خواهد شد چون ملت برای این پست چهار سال هزینه کرده و انتظار دارد برگشت هزینه ها را شاهد باشد واین ریسک خطرناک را نمیکند که به فردی که بدون برنامه قبلی ویکهوئی احساس تکلیف میکند این مسئولیت سنگین را بسپارد توصیه من به ایشان اینست که در این چهارسال اتی برنامه ریزی نموده وروی برنامه های خود کارکند مشاورین کاربلد را بکار گیرد وبا امادگی کامل در دور بعدی شرکت کند وما هم اگر زنده ماندیم حتما به ایشان رای خواهیم داد (4258213) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۴:۴۵:۳۸
امید و آرامش در کشور موج میزنه

تحول اقتصادی وحشتناک رخ داده
همه آمارها یکیه
هیچکس آمار دیگری رو تکذیب نمی کنه
تهدید توسط کشورها هم که کلا رخت بربسته
همه تحریم ها هم که در روز اجرای توافق رفع شده و نه تعلیق (4257763) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۳۱:۰۴
ابراهیم بت شکن بت کلید رو بشکن (4255402) (alef-13)
 
دانشجو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۴۲:۵۳
این شعار ها, این رفتار ها موقع ثبت نام, این جمع کردن چهار نفر و شعار بهشتی و رجایی دیگر!! همشون من رو یاد احمدی نژاد میندازه!! (4256004) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۳۱:۳۸
ابابا انگار یک عده کلن تو فاز بشکن بشکن هنوز موندن. (4256345) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۳۱:۲۳
نميشد بزارن فردا ثبت نام كنن
حتما بايد بلافاصله بعد از روحاني ميومدن
دو قطبي نسازيد خاهشا (4255403) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۴۵:۳۴
جمعه تعطیله اکثرا گذاشتن جمعه بیان برای ثبت نام (4256009) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۳۱:۳۶
درود بر سید اولاد پیغمبر (4255405) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۶:۳۱:۳۳
سید اولاد پیغمبر بودن، جزو خانواده شهدا و جانبازان بودن هر چند که قابل احترام است اما شایستگی تصدی هیچ پستی را به همراه نمی‌آورد. متاسفانه یکی از دلایل عقب ماندگی ایران توجه به این مسایل است تا شایسته سالاری./ البته منظورم آقای رئیسی نبود کلا عرض کردم (4258069) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۳۲:۲۵
پیش به سوی عدالت (4255407) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۳۴:۰۶
کاندیدای پایداری (4255415) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۱۵:۱۶
دروغ نگو
اون روحانی بود که به اسم مستقل اومد و یهو خاتمی قبل رای گیری پشتش دراومد
این دروغها برازنده شماست (4256200) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۴۰:۲۲
او بايد خيلي صريح در مورد ازادي ، نظارت استصوابي و جمهوريت نظام إظهار نظر كند (4255436) (alef-13)
 
سید فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۱۵:۵۹
فکر میکنی با توجه به جناح های حامی ایشون پیش بینی این قضیه کار سختیه؟!؟! (4255941) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۷:۱۳:۲۹
اول آزادی و نظارت استصوابی و جمهوریت را معنی کن که معلوم بشه اصلا شما تصور درستی از این سه اصطلاح حقوقی و سیاسی داری؟؟ (4256524) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۴۵:۰۸
جناب رئیسی با حمایت ایت االه مصباح و همفکرانشون از شما احتمال پیروزی شما تقریبا هیچه (4255444) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۷:۱۷:۱۶
از این اضطراب و دستپاچگی شما میشه فهمید به شدت برای روحانی احساس خطر می کنید، اگر رییسی رای نداشت ،بی خیالش می شدید، و لشکر تخریب علیه او راه نمی انداختید،
از همینجا میشه فهمید رییسی رییس جمهور ۲۹ اردیبهشت است. (4256525) (alef-13)
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۰:۴۴:۴۸
این همه لشکر تخریب برا اینه که بزرگترین رقیب روحانی عدم مشارکت روحانیه و به همین خاطر دوست دارن رییسی رو مطرح کنن تا مردم از ترس اون برن به روحانی رای بدن وگرنه خوده رییسی زیاد جدی نیست (4257022) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۴۵:۴۰
بزرگترین اشتباه تاریخی شون رو انجام دادن (4255446) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۱۰:۲۳
دقیقا
راه رو بر مناسب عالیتر بعدی بست... (4255928) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۴۵:۵۵
فقط احمدی نژاد (4255449) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۵۱:۵۹
یا رییسی یا قالیباف (4255465) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۰۶:۰۶
كابينه رئيسى چيزى شبيه كابينه اول احمدى نژاد خواهد بود. (4255500) (alef-13)
 
محمد قاسمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۰۹:۲۴
کشور نیازمند وطن پرستانی است که وابستگی رو افتخار ندونن
خوش آمدی رییس .ی جمهور (4255511) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۱۸:۵۸
صدا و سیمای بی طرف صحبتهای رییسی رو پخش زنده کرد! (4255531) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۱۹:۳۷
مشکل بیکاری رو میتونم حل کنم! باشه ما هم باور کردیم! با کدوم سابقه ؟ با کدوم برنامه؟ با کدوم مشاور ؟ با کدوم همراه؟ فعلا که یارانش میرکاظمی و رهبر و طالب زاده بودند که سابقشون مشخصه، به جناب توکلی توصیه میشود یه فکری برای تیم اقتصادی این جماعت بکنن چون دیگه حرف الکی رو کسی باور نمیکنه (4255533) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۱۹:۴۸
همراهان آقای رییسی خیلی آشنا بودند همون دولتمردان آقای احمدی نژاد،کاملا مشخصه که سیاست همون دوران رو پیگیری میکنند.... (4255534) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۲۵:۵۰
اين چه عدالتي است كه صدا وسيما ثبت نام دكتر روحاني رييس جمهور را پخش نمي كند ولي روند ثبت نام رييسي را مرحله به مرحله پخش كرده وسخنان بعد از ثبت نام اورا با دو زبان فارسي وانگليسي به طور مستقيم پخش مي كند ؟اين تكرار رفتارهايي است كه اين جريان واپس گرا هنگام انتخابات احمدي نژاد داشتند همه ي نيروهاي فرهيخته به هوش باشند آينده ي اين كشور دوباره به بازي گرفته نشود روحاني رسانه اَي جز مردم ندارد براي او وبراي نجات ايران از تفكرمنجمد جريان خاص رسانه ي اوباشيد (4255549) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۳۱:۵۵
تازه با بدبختی و صرف زمان و هزینه بسیار اوضاع مورد پسند شما که حاصل دولت قبل بود بهتر شده حالا دوباره میخواهید تغییر دهید ؟مشخص است که از کدام طرف دوباره اوضاع را تغییر میدهید (4255561) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۳۷:۴۲
عجب !!!
یعنی ایشون تشریف بیارن 3 سوت بیکاری رو حل میکنند ؟؟ (4255571) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۴۲:۴۷
خدا پشت و پناه رئیسی باشد.
به یاری خداوند ایشان بساط فساد را از کشور بر خواهند چید. (4255586) (alef-13)
 
حسام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۴۳:۴۵
جناب شما از تجربه و تخصص و توان مدیریتی کافی برای حل مشکلات برخوردار نیستید . (4255588) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۳۸:۱۸
نه که روحانی سرشارازتجارب اجرایی بود (4256827) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۴۳:۴۷
رئیسی قطعا" یکی از بی قرض ترین و لایقترین افراد براب صدارت است . (4255589) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۷:۴۹:۲۶
چی داری میگی بهبود؟؟؟؟!!!!!!!! (4256566) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۴۴:۰۳
البته با سود بانکی 30 درصد ، با این شرایط،هر کی میگه میام درست میکنم،دروغ میگه ،4 سال پیش هم یک نفر همین حرف ها را میزد
شبکه مویرگی ربا کل کشور را گرفته و البته تمام مسفره برخی مسولین را هم گرفته،شما میخواستید درست کنید، همان توی دادگستری بودید ،درست می کردید، انجا که خیلی بهتر میشد، کرامت را نشان مردم داد
شما را به ممولی علی (ع)،حداقل برای اخرتتان هم شده، وعده ندهید
(4255590) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۴۷:۵۶
بخشيد كدام مردم؟؟!!! (4255603) (alef-13)
 
محمدعلي
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۵۲:۱۳
رئيسي در دوره اول بيش از 15 ميليون رأي ندارد. و اين يعني عدم رأي كافي براي رئيس‌جمهور شدن. (4255610) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۰۲:۵۱
15 میلیون خیلی خوشبینانه اس (4255908) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۰۸:۲۷
خیلی کمتر از اینها رای دارد (4255922) (alef-3)
 
حامد
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۴۵:۵۶
4 سال یک طرفه دروغ گفتند. اجازه دهید مناظرات شروع بشه. ببینیم روحانی چه حرفی داره. اجازه بدهید بدون این که منتقد و مردم رو بیشعور و کم عقل و جهنمی بنامیم به حرف های آنها هم گوش دهیم.
شما زیاد خودتون رو عصبانی نکنید. روحانی خودش بیشتر از هر کس و بهتر از هر کس احساس کرده که رفتنی است. 4 سال مثل شاهان یک طرفه سخنرانی کرده و همه رو اهل جهنم و بی سواد نامیده. در مناظرات معلوم می شه کی به کیه. (4256277) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۴:۰۳:۱۹
كاري كه روحاني تو چهار سال كرد فقط بتونه كردن گودالهايي!!! بود كه اون بابا درست كرده بود كه 10 سال ديگه هم پر نميشه. هر كسي هم بياد همينه. (4257646) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۱۱:۰۳
خیلی دست دلباز حساب کردی داداش.

بقول بزرگان اصولگرایی 15% بیشتر نیستند با اندکی اراء خاکستری بگو 8 میلیون خیرش را ببینی. (4256075) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۱۸:۱۳
مطمئن باش به 10 میلیون هم نمیرسه.....تنها شانس رئیسی اینکه به کمک طرف سوم (مثلا احمدی نژاد یا بقایی) رای روحانی از 50 درصد کمتر بشه و مرحله دوم روحانی را بزنه (4256091) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۵۲:۴۰
به دلم نشسته است (4255611) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۰۳:۲۸
متاسفم که با دلت رئیس جمهور انتخاب میکنی.
پس عقلت را کجا نهاده ای برادر؟ (4255910) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۲۷:۴۰
جناب رئیسی از اجرای عملی حقوق شهروندی صحبت کرده اند و همه میدانیم که رعایت قانون، اساس و پایه اجرای عملی حقوق شهروندی است.

جناب رئیسی ، شما دارای مدرک دکترا از دانشگاه شهید مطهری در رشته فقه و مبانی حقوق هستید و دکترای خود را در زمانی اخذ کرده اید که خود از مسئولان بلندپایه قضایی کشور بوده اید.
قانون رسمی کشور می گوید که

دانشجویان دکترای دانشگاههای دولتی، دانشجوی تمام وقت بوده و اجازه کار خصوصا در دستگاههای دولتی را ندارند.

اما سوال

شما طبق کدام مجوز و تبصره توانسته اید هم پست مهمی در قوه قضائیه داشته باشید و هم دانشجوی دکترا باشید؟
آیا به نظر شما کسی که خودش ناظر بر اجرای قانون است و اجرای قانون را برای خودش نظارت نمی کند می توان مجری عملی حقوق شهروندی باشد؟؟!!!! (4255963) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۰۰:۴۹:۱۱
ایشون با همون قانونی درس خونده که دکتر احمدی نژاد در حین فرمانداری باهاش دکترا هدیه گرفت ! . و البته هزاران دکتر اینطوری داریم که همگی شغلهایی مرتبط با قانونگذاری و اجرای قانون و حضانت از قانون هم دارند ! . و همگی هم معتقد به حلال و حروم هستند ! ولی حقوق از شغلی گرفته اند که خلاف قانون بدست آورده اند . (4259449) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۳۲:۳۰
مبارکه . مگه خواستگاریه (4256347) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۷:۱۹:۳۶
این سید با این آرامی خیلی به دل می نشیند، از وقتی روحانی آمده همه اش، کشمکش و دعواست، من برای آرامش کشور به رییسی رای می دهم. (4256526) (alef-13)
 
محمد
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۵۳:۴۶
شما خوب بود در همه دوران هایی که به عنوان رییس سازمان بازرسی کل کشور و مقام عالی در قوه قضاییه که می توانست تصمیمات نامناسب دولتمردان را مورد استنطاق قرار دهد، اقدامی می کردید تا بیکاری و پایین بودن بهره وری در ریشه بخشکد. یا اطلاع نداشتید که ناکارآمد بوده اید یا اطلاع داشته اید و اقدامی نکرده و تا امروز که کاندیدای ریسات جمهوری هستید حرفی در این باره نزده اید که .... هستید. (4255613) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۰۲:۱۴
پس به نظرت پرونده فساد مالی کرباسچی و رفقا رو کی رو کرد؟! (4256165) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۵۳:۴۸
یاد احمدی نژاد افتادم با این حرکات (4255614) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۵۴:۳۸
فقط روحانی (4255616) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۵۴:۵۵
اللهم صل علی محمد و آل محمد
درود بر شهید بهشتی و ننگ بر بنی صدر (4255618) (alef-13)
 
منطق چی میگه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۰۶:۰۱
یادم بوی رجایی میداد یار سابقتون!!!
چقد نا رفیقید ای قوم کوفی... (4256177) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۱:۰۹:۵۹
حالا چرا خودتان را مقدس تر نشون می دید؟
فقط کافی عاقلانه حرف بزنید نه احساسی !؟!؟!؟
اونهم که خیلی بعیده ! (4256390) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۰۰:۱۳
ما دنبال احمدی نژاد دیگر نیستم (4255633) (alef-13)
 
املی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۰۱:۳۱
اقای ریسی شما خوب نقطه ضعف مردم رو میدانید شعار بیکاری شعار تمام منتخبین ریاست جمهوری بود چی شد؟ شنا لطف کن وضعیت خادمین اقا امام هشتم ع را برطرف کن بیکاری جوانان واشتغال انان را شعار نده اقای ریسی عملکرد شما درقوه قضاییه بعنوان معاون اول چه بود؟ درپست معاون اولی چه خدمات ارزنده ای در قوه قضاییه وبرخورد با متجاوزین ناموس ومفاسد اقتصادی انجام داده اید؟ رویکرد و عملکرد کلان شما در دستگاه قضا چی بود؟ والان بعنوان تولیت استان امام هشتم ع چه برنامه ای برای زوار بی بضاعت وکم بضاعت انجام داده اید؟ درمورد نحوه سلف ناهارخوری حضرت ایا ساماندهی کردی یا ناهار بعنوان ژیتون دست هتلداران ومهمانپذیرا هست وانان به هرکس دلشان خواست بدهند؟
اقای رییسی ایا میدانید درکل این سرزمین پهناور شیعیانی هستند که درطول عمرشان بعلت نداشتن بضاعت مالی حتی یکبار به پابوس امام رئوف مشرف نشده اند ایا توانستید انانرا شناسی وبرای اعزام انان به زیارت سفربه مشهد مقدس ا فراهم اورید؟ یا شعار دهن پرکن تحویل مردم داده اید؟
اقای رییسی شما نمیتوانید بعنوان رییس جمهور منتخب مشکل اقتصادی و اشتغال را برطرف کنید با کدوم تخصص وبا کدوم تحصیلات؟ کشور با شعار مشکلش حل نمیشود کشور متخصص باتقوا وتحصیلات دانشگاهی میخواهد
اقای ریسی کدوم مردم شمارا دعوت کرده اندبعنوان کاندیدا شرکت نمایید؟ بجز اطرافیان و خادمین حضرت ع کدوم مردم؟همه احساس تکلیف میکنند ودراخر اززیربار تکلیف میمانند نخیر تکلیف برشما نیست چون کشورداری علم میخواهد نه شعار (4255635) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۳۴:۳۵
سلام
صرفا جهت اطلاع و رفع ابهام خدمتتون عرض میکنم که اولا ژتون ها دست هتل داران و مهمانپذیرها داده نمیشود توزیع ژتون بطور مستقیم توسط خادمین و بصورت رندم در هتل ها، مساجد، ورودی عوارضی شهر مشهد و ...توزیع می شود، در ثانی، بله از آغاز دوره ریاست آقای رئیسی افراد بی بضاعت و کم بضاعت و آن هایی که به قول خودتون بعلت نداشتن بضاعت مالی حتی یکبار هم به حرم مشرف نشده اند شناسایی می شوند و بصورت کاملا رایگان شرایط زیارت برایشان فراهم می شود. در مورد تحصیلات هم ایشون فوق لیسانس حقوق بین‌الملل خصوصی و دکترای فقه و حقوق خصوصی از دانشگاه شهید مطهری دارند که فکر نمیکنم تحصیلات کمتری از روسای جمهور قبلی و فعلی باشد. در ضمن منظورتون رو از مشخص کردن وضعیت خادمین حرم متوجه نشدم در هر حال یکسری خادم افتخاری داریم و یکسری کادری که طبق برنامه در ساعاتی مشخص به زوار خدمت رسانی می کنند.
این چند مورد رو شخصا اطلاع داشتم و خواستم شما رو از عدم آگاهیتون مطلع کنم و بنده چون اطلاعی از اقدامات ایشان در قوه قضاییه ندارم در این باره اظهار نظر بیخود و هیجانی نمی کنم علی ایحال ان شا الله در مورد سایر سوالاتتون افراد مطلع یا خود ایشان پاسخگو خواهند بود.
بنده نه از اطرافیان و نه از خادمین حرم هستم ولی از همان مردمی هستم که از حضور ایشان در جایگاه ریاست جمهوری استقبال و حمایت میکنم.
من ایشان را فردی با تقوا می دانم و به شما هم توصیه میکنم تقوا پیشه کنید و به خاطر بازی های سیاسی تهمت ناروا و به ناحق به کسی وارد نکنید (البته اگر جانماز آب نمی کشید) که هیچکدام از روسای جمهور نه این دنیا و نه آن دنیا نمیتوانند شخصا به داد من و شما برسند. (4255976) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۰۳:۱۰
چی برای خودت میبری میدوزی
کذب نگو از زمان اومدن ایشون دعوتنامه مهمانسرا تصادفی پخش میشه نه در هتلها
دوما اگر امسال مشهد اومده بودی میدیدی توی رواق دارالحجه پتو میدن من خودم ۱۳ روز عید اونجا خوابیدم هیچی نگفتن کیفمم گذاشتم دفتر امانات چیزی نگفت
زقبلا میبردنت آگاهی بازجویی چرا اینقدر موندی و کیفتو گذاشتی مگه اینجا خیریست مفتخوری!
البته اگر جایی برای استراحت بعدازظهر هم بزارن خوبه
متاسفانه معتادها و کارتنخوابها و دزدها میان و نمیزارن اگرچه خادمان تا صبح گشت میزنن بالای سرت
کلی زایر فقیر اوردن میبردن حسینیه شب و با تغذیه
هر روز ۱۰۰ هژار کیک میدیدن کلی ادم فقیر بودن صبحونشون چن تا کیک همونجا بود
دارن زایرسرا برای فقرا میسازن (4256058) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۱:۱۴:۰۸
نه عزیزم !
اگر ایشون بخواهند با تجارب قبلی و البته تخصصشان بیکاری را خیلی راحت حل می کنند ! اونهم زندانی کردن بیکاران !!!
آخه عقلا ! زعما ! اگر قرار باشد نصف بودجه کشور معلوم نباشد کجا خرج میشود ؟ مگر میشه شغل ایجاد کرد ؟
حالا اگر می فرمودی که با دست کشیدن از سوریه و توجه به داخل می خواهی کاری بکنی ؟ می شد حرفهایت را باور کرد ! والا مثل اون آقای بهاری ! شعار چیزی را حل نمیکنه!؟؟!؟؟! (4256394) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۴۷:۴۵
کلا توباغ نیستی ناشناس (4256854) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۵۲:۱۹
جناب تخریبی، فکر کنم برای حقوق های نجومی بدجوری احساس خطر کردی !!!!! (4256874) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۴۵:۲۹
"کشورداری علم میخواهدنه شعار" -حتمامنظورتون دانشمندی مثل روحانی وتیم پیرمردکابینه هستش
معنی علم راهم متوجه شدیم!!! (4256845) (alef-13)
 
ارش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۰۲:۲۰
لطفا توضيح بدن كه در مدت تصدي بر سازمان مبارزه با فساد كه مدتيش هم در زمان رياست جمهوري اقاي احمدي نژاد بود دقيقا چه كاري رو انجام دادن و چقدر تونستند و خواستند با فساد مبارزه كنند؟ (4255639) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۳۶:۳۹
چقدر اطلاعات پایین سال ۸۳ دور اش تموم شده و زمان احمدی نژاد نبود (4256116) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۱۲:۵۷
در سال ۱۳۷۳، رئیسی به عنوان رئیس سازمان بازرسی کل کشور منصوب شد و تا سال ۱۳۸۳ در این سمت بود. او از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۳، معاون اول قوه قضاییه،[۱۴] و در سال‌های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۴ دادستان کل کشور بود. (4256193) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۱۵:۱۶
خودش هیچی ولی دلم برای اون 290 نفری که تا الان بهش مثبت دادن میسوزه ... (4256199) (alef-13)
 
اوش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۴۴:۳۶
ايشون از سال ٨٣الي ٩٣ معاون قوه ي قضاييه بودن اون جا هر چقدر ميخواستن با فساد مقابله كنن دستشون باز بوده. (4256273) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۱:۱۵:۲۶
پس چه بهتر ! اگر ایشون مشکلی در زمان خود برای مبارزه با فساد نداشتند که نشانه پاکی دولت جناب آقای خاتمی است ! (4256395) (alef-13)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۰۵:۳۹
اولا ایشان اون زمان در این سمت نبودند، ثانیا پرونده افشا و رسیدگی به فساد مالی کرباسچی در کارنامه ایشان وجود دارد. (4256174) (alef-13)
 
حمید
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۵۹:۴۳
الان در این ۴ سال اقای روحانی چه کارایی برای مبارزه با فساد انجام دادن (4256384) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۴۹:۰۶
ازفریدون چه خبر؟ (4256859) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۰۵:۵۷
درود بر رییسی (4255647) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۰۸:۰۹
حضور اقای میر کاظمی کنار شما کاملا نشانه فرا جناحی بودن است (4255655) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۰۸:۵۳
اگر رئیسی نمی امد مردم میتوانستند با بصیرت رای بدهند ولی حالا مجبورند از ترس رئیسی به روحانی رای بدهند (4255657) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۰۹:۴۴
با دعوت مردم حجت بر من تمام شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ (4255658) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۱۳:۴۵
شما خودت از درون جناح راست میای.چطور میگید مدیریت فراجناحی (4255671) (alef-13)
 
حمیدجان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۲۴:۱۰
سید جان زود اومدی انشالله سال 1400 اومدی حمایت میکنیم فعلا مملک به آرامش و اعتدال نیاز داره (4255692) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۲۶:۴۲
جالبه که همه هم میگن مردم رفتن دنبالشون و بر اساس وظیفه اومدن رئیس جمهور بشن !!!! (4255696) (alef-13)
 
Australia
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۲۶:۴۶
الف اصوالگرا و اینقدر بیطرفی !؟!
بجای استفاده از کلمات اشتباهی مانند ایت الله دکتر رییسی به درستی نوشت حجت الاسلام رییسی.
واقعا جای تبریک داره بخاطر واقع گرایی و دوری از اغفال مردم.
توکلی جان با اینکه با طرزفکرت بصورت کلی زاویه دارم از طرف مردم فهیم ایران ازت متشکرم. (4255697) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۵۴:۵۱
سید انتخابات را میبره ،بدون هیچ تردید. (4256888) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۲۷:۴۳
اصلا آقا بفرمایید که به نظر شما چه شد که شما ظرف یک سال ناگهان از یک مقام قضایی ناشناخته برای عموم مردم، تبدیل به کسی شدید که مردم فوج فوج آمدند و از شما درخواست کردند که وظیفه سنگین و ارزشمند تولیت آستان قدس را پس از یک سال از ابلاغ توسط مقام معظم رهبری کنار بگذارید و بشوید چراغ امید ملت برای رفع بیکاری و تولید؟ کدام سابقه و توانمندی شما، ملت را به این نتیجه رساند؟ (4255700) (alef-13)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۲۹:۴۱
من به تو رای نمیدهم چون یکماه قبل گفتی خدمت به بارگاه امام رضا (ع) را به همه چیز ترجیح میدهم. چرا صداقت نداشتی؟ (4255709) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۳۵:۰۴
الف جان تبلیقات زوذرس ممنوع (4255719) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۴۰:۱۱
ایشان مرد خوبی است و ان شا الله در مدیریت تولیت امام رضا تا قیام حضرت مهدی توفیق خدمت داشته باشد. رای ما روحانی. (4255730) (alef-13)
 
Lao People
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۰۶:۲۵
خوش امدی خادم الرضا (4255794) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۰۹:۵۹
حرف و حرف و حرف
كسي كه يكشبه تصميم ميگيرد رييس جمهور شود معلوم نيست كه چه كند !
اقاي رييسي برنامه شما چيست كلي گويي فايده اي ندارد ! برنامه بگوييد تا مردم درست تصميم بگيرند . (4255801) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۵۷:۰۲
این چه مرضی است که شما کسی را قبل از اینکه بشناسید چشم بسته نقد می کنید؟؟؟!!! (4256895) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۱۱:۲۹
چرا شماها كه در قوه قضاييه بود در طي اين ٤٠ سال براي حقوق شهروندي كاري نكرديد . (4255803) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۱۱:۴۳
اقا بالاخره امدهاي ويا اوردنتان منت نگذاريد در ضمن يك احساسي به من مي گويد احساس تكليف براي تصدي شغل هر چيزي ميتواند باشد جز صداقت و راستي
اقا به توصيه شهيد مطهري عمل كن و از سمت هاي دولتي فاصله بگير روحاني در كسوت اخوندي خوب است (4255804) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۲۰:۳۶
موفق باشی (4255833) (alef-13)
 
South Africa
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۲۹:۱۶
میگن صدا و سیما مستقیم پخش کرده. اینها صدافتشون آدمو میکشه (4255852) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۳۳:۴۹
مردم نگران خيلي چيزها هستند به ترتيب خواسته هاي مردم ايران
از جنابعالي كه مدعي ان هستيد كه حجت بر شما تمام شده است :
١-اجراي حقوق شهروندي بقول شما دوران انشاء نويسي تمام شده
٢- آزاديهاي تصريح شده در قانون اساسي
٣-اموزش دبستان و دبيرستان رايگان و كلاسهاى استاندارد
٤- تحصيلات دانشگاهي مجاني و ارزان
٥-بيمه پزشكي و بيمارستاني استاندارد براي همه ملت ايران
٦-بازنشستگي براي همه ملت ايران مانند بيشتر كشورهاي جهان
٧- ايجاد رونق اقتصادي البته نه به قيمت تورم و تحميل گراني به مردم
ركود بمراتب بهتر از رونق تورم زا براي قشر ضعيف و متوسط است
٨- افزايش ارزش پول ملي كشور وكاهش نرخ دلار و يورو ودرهم و ارزهاي ديگر
٩- شفاف شدن دخل و خرج دولت و ساير نهادها و ارگانها وحتي استانهاي مقدس
١٠- مبارزه قاطع و سريع و شفاف با قاچاق و سر منشاء قاچاق و اسكله هاي قاچاق
١١-معلوم و شفاف شدن وظايف سازمانهاي دولتي و نظامي و اينكه حد و حدود فعاليتهاي
اقتصادي انها چيست و نظر شما بصورت شفاف راجع به گسترش بخش خصوصي
واقعي .
١٢- مبارزه با مفاسد اقتصادي و رانتخوارها و تحريم خواران در هر نهاد و مقامي كه وحود
داشته و دارد و رسيدگي به اموال بدست امده نا مشروع در طي سالهاي گذشته
١٣- مبارزه با مفاسد اخلاقي جامعه
١٤-مبارزه با اعتياد و مواد مخدر
١٥- ترويج ورزش سالم و خوب در سطح كشور ووخووج ورزش كشور از وضعيت فعلي
٢٦- تروبج هنر - نقاشي - مجسمه سازي موسيقي فيلم و داستان و ادبيات و غيره ....
٢٧- ارزان شدن قيمت مسكن
٢٨- دور كردن جامعه از تجمل و لوكس گرايي
٢٩- ايجاد كار و اشتغال واقعي و استاندارد براي جوانان
٣٠-كاهش مالياتها براي ايجاد رونق وًكاهش تعرفه هاي گمرگي براي كالاهاي مورد نياز مردم
٣١- بالابردن استاندارد كيفيت مواد غذايي
٣٢- مهمترين خواسته مردم نيز كاهش شديد شكاف طبقاتي موجود است كه در دوران
دولت احمدي نژاد بشدت افزايش يافت
با تشكر از سايت الف (4255858) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۵۰:۲۷
یهو بگو ایران بشه سوئد یا نروژ !
خب عزیز من اگر قرار بود همه این کارها انجام بشه اونوقت چطور عده ای خودرو میلیاردی بخرن ؟ چطور عده ای در کاخ هایی زندگی کنند که با کاخ های شاه برابری می کند ؟ چطور عده ای پول تو جیبی بچه هاشون حساب و کتاب نداشته باشه ؟ (4256865) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۵۹:۰۵
انشاء الله به یاری خدا با شکست روحانی این قطار به راه می افتد. (4256901) (alef-13)
 
Seychelles
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۳۸:۱۲
انتقاد کردن و شعار دادن کاری نداره مهم اینه که در عمل شخص چکار میتونه بکنه. (4255863) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۵۱:۵۳
درود انشالله به شما رای خواهیم داد (4255892) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۵۹:۰۷
چرا سیما ثبت نام روحانی را پخش نکرد ولی حضور ریسی را به طور کامل پوشش داد؟ این کارها دیگه قدیمی شده. نسخه جدیدتری رو کنید. با احترام به ایشان تعداد آرای ایشان در حد آقای جلیلی خواهد بود. (4255901) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۰:۰۰:۱۲
رییسی با ۲۵ میلیون رای منتخب ۲۹ اردیبهشت. (4256903) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۰۱:۵۹
خیلی خوش آمدی تنکوکراتها بروند به جهنم عزت ایرانی را در سراسر دنیا لگد مال کردن (4255905) (alef-13)
 
منتقد شیرازی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۰۵:۴۱
برای هر پستی نیاز به تخصص است.تعهد در مرحله دوم و تکمیل کننده تخصص است.الان برای من به عنوان یک ایرانی این سوال مطرح است که
1_تخصص آقای رییسی چیست؟
2_آیا تخصص ایشان با سمتی که به دنبال آن هستند انطباق دارد؟
3_آیا ایشان به معضلات و مشکلات مملکت را واقفند؟
4_برنامه دقیق و کاربردی و عملی (نه تخیلی) ایشان برای اقتصاد،سیاست خارجی و... چیست؟
5_ترکیب کابینه ایشان از چه کسانی است؟فقط حامیان؟از تمام طیفهای سیاسی؟فقط متخصصین مستقل؟...
6_نظرشان در مورد رابطه با آمریکا(غرب ) چیست؟مذاکره بر اساس منافع نظام؟
7_نظرشان در مورد شرق(چین و روسیه)چیست؟
8_تصمیمشان در مورد ادامه واردات بی رویه و غیرضرور از چین و روسیه چیست؟آیا توانش را دارن؟
9_برنامه شان برای مبارزه با قاچاق دولتی و کانونهای قدرت چیست؟جرات مبارزه دارند؟
و صدها سوال دیگر...
صرف اینکه بگویند احساس وظیفه و احساس خطر و درخواست مردم و فلان و فلان...اذهان عمومی قانع نمیشوند. (4255917) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۵۲:۰۳
عین همین سوالات راازجناب روحانی داریم (4256873) (alef-13)
 
دضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۴۰:۵۶
یادمان نرود تهمت زنندگان به او روزی خود دچار خواهند شد. او انسان محترمی است. ما همه میخواهیم در کمال ارادی به هر که دوست داریم راب بدهیم ولی با روش اخلاقی (4256000) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۴۸:۰۰
معلومه که اومدن ایشون بعضی ها را نگران کرده - یکی اش هم مسوول نظرات سایت الف است! (4256017) (alef-13)
 
بهزاد
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۴۹:۳۶
اقای رییسی لطفا از تولیت استان قدس رضوی استفا بدهید .اینگونه تبلیغ کردن که من خادم امام رضا هستم درست نیست.اگر خدمت به آن امام عزیز براتان مهم تر است (که باید باشد) اصلا نباید شرکت میکردید . (4256021) (alef-13)
 
Austria
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۴۹:۵۹
تو کاندیدای من نیستی.
درود بر روحانی (4256022) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۵۲:۳۴
کاندیدمن هست
درودبررئیسی (4256876) (alef-13)
 
khosravi
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۵۵:۴۷
کرامت انسانی که ابتکار اصلاح طلباست. کارم که تعریفشو تو سایت مرکز آمار بخونی کافیه. اندیشه ی خودتون چیه عالی جناب؟ (4256042) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۵۷:۲۹
آخه برادر من متخصصی؟ اقتصاددانی ؟ سوابق درخشان مدیریتی داری؟ با کدام پشتوانه میخوای کار کنی والله با حرف نمیشه کشور را اداره کرد. از کسانی هم که همراه شما با وزارت کشور اومدن هم ابی برای این ملت گرم نمیشه (4256047) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۵۵:۴۴
چوب خشک هم رقیب روحانی بشه بهش رای میدم
چون حداقل اینه کاری نمیکنه نه که ویران ونابودهم کنه (4256889) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۰:۰۳:۱۸
من دارم تخریب چی های روحانی علیه رییسی را طی این دو روز میشمارم ، شما نفر ۱۴۳۷ هستید (4256913) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۰۱:۱۵
تنها با یک چند شرط حاضرم به ایشان رای بدم.
یکم. دخل و خرج یکساله آستان قدس رضوی را با شفافیت در اختیار مردم بگذارند.
دوم... قول بدهند که از دوران ریاست جمهوری ایشان. آستان قدس به بیت المال مالیات خواهد پرداخت.

سوم... بگویند چرا با بقول خودشان در دوران قضاوت های سیاسی قاطع بودند.. اما میتوانند چند مورد هم شاهکارهای خود در مقابله با مفسدین اقتصادی که خون مردم را در شیشه کرده اند را نیز بیان کنند.

و گرنه باید بگویم... رییس جمهورهای قبلی هم همین قولها را دادند و 8 سال 8 سال از مردم کولی گرفتند.
نخست وزیر اول در حصره.. رییس جمهور اول در پاریسه... رییس دولت سازندگی... بی بصیرت شد.... رییس دولت اصلاحات ممنوع از همه چیز... پدیده هزاره سوم.. نفت را پاشید تو سفره مردم و به آن کبریت کشید....... کلید دار... هم کلید اشتباهی دستش بود که هیچ قفلی را باز نمیکند. شما میخواهید چه کنید؟ (4256054) (alef-13)
 
Kazakstan
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۰۲:۴۵
ذوق زدگی سایت الف از ورود آقای رییسی خیلی جالبه (4256057) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۱۵:۲۴
توی شهر مشهد هم رای نداره (4256083) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۲۷:۲۲
مردم يكباراشتباه كردند و به فردي راي دادن كه با الفباي كشورداري بيگانه بود تكرر ان اينبار فاجعه خواهد بود جناب ريسي اگردر حوضه تخصص خود فعاليت نماييد بيشتر به كشور خدمت خواهند كرد (4256105) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۴۲:۱۳
من از الف خواهش می کنم نظرم را منتشر کند .
از زمانی که رابطه ما با دنیا بدتر شد مشکلات اقتصادی شدت گرفت .ما می دانیم که در دنیای امروزی اغلب شرکتها و کارخانه ها باید با سازمانها و بانکهای خارجی ارتباط داشته باشن .
خوب اقای ریسی که اعتقادی ندارن به این چیزها و علنا اتکا می کند به داخل باید بگوید چگونه بیکاری را بر طرف می کنند ؟ (4256129) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۵۱:۳۰
اقای ریسی کاش در استان قدس می ماندید و گول پایداری ها را نمیخوردید (4256150) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۰:۲۴:۳۷
یا علی ابن موسی الرضاع مددی (4256969) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۵۳:۵۰
رای من امبد و نه به تحریم انتخابات (4256155) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۰۲:۴۴
رای ما رئیسی (4256169) (alef-13)
 
mahdi
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۲۲:۳۱
دیگه به آدمهای بی شناسنامه و بی رزومه رای نمیدیم.اصولگراها دیدن دست همشون رو شده رفتن اینو اوردن (4256214) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۵۳:۱۴
خوشحال ميشيم درباره تحصيلات غير حوزوي و تخصص خاص ايشان در زمينه كشورداري اطلاعاتي ارايه بدهيد... ايشان در هر صورت كزينه مناسبي براي رييس جمهور شدن نيستند و قباي رياست جمهوري براي تن ايشان بسيار كشاد است... علم اقتصاد... علم مديريت.. علم جامعه شناسي... مقبوليت بين المللي... رجل سياسي بين المللي... كداميك را دارا هستند??? مردم درصورت انتخاب ايشان بايد منتظر عواقبي مانند معجزه قرن... هاله نور... و دست باكترين حكومت تاريخ ايران... جناب محمود احمدي نزاد باشند... در شرايط فعلي دكتر روحاني بهترين كزينه است... (4256292) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۰:۲۲:۲۰
سلام علی ابراهیم (4256966) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۳:۴۲:۲۸
آقای روحانی چه تخصصی در زمینه ریاست جمهوری داشتند؟ (4257591) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۵۵:۵۰
ایشون شعارش کار و اشتغال /الان در شرایط تحریم و عدم داشتن تکونولوژی تولید روز ، مملکت چی میخواد تولید کنه پراید ؟؟؟ (4256299) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۰:۲۱:۳۰
مردم از قیافه روحانی خسته شده اند، دوست دارند عکس سید را که مایه برکت است توی خونشون بزنند، افتاد!!!!! (4256964) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۵۶:۱۲
بازنده بزرگ ! (4256301) (alef-13)
 
حامد
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۱۰:۳۹
حرف روحانی چی بود؟ اعتدال . آشتی با دنیا. برداشتن تحریم.
اصولا باید بر اساس حرف روحانی این مشکلات حل شده باشه. پس دیگه روحانی حرفی برای گفتن نداره. تورم 4 ماه اخیر دیگه نشون داد بادکنک کاهش تورم در شرایط روکود داره می ترکه. رئیس باید عوض بشه.
اما مشکل امروز بیکاری و رکود است. که روحانی هیچ برنامه ای براش نداره و در 4 سال نتونست کاری کنه و رکود و بیکاری بیشتر هم شد و کارخانه ها یکی پس از دیگری تعطیل شدند.
رئیس فرد منطقی ، معتدل، مؤدب، عالم و با تجربه است. مثل روحانی تندخو و بی ادب نیست. مثل احمدی نژاد یک جوری نیست ! در مبارزه با فساد تجربه خوبی داره. فردی پاک دست است. مغرور نیست متواضع است. در مقابل دوستان دوست و در مقابل دشمن دشمن است. این طور نیست که به اوباما لبخند بزنه به داخلی بی شناسنامه و بی سواد و اهل جهنم بگه. (4256323) (alef-13)
 
جهانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۱۰:۵۵
با احترام به رئیسی بزرگوار شما نمی توانید کشور بزرگی ایران را اداره کنید چون علم وتخصص می خواهد برادرعزیز ارزوی موفقیت شمارا درا ستان مقدس خواستارم . (4256324) (alef-13)
 
رضا
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۲۵:۴۶
جناب رییسی هنوز نیامده شعارهای غیر واقعی سر داده اید سوابق امنیتی و قضایی شما مبین برخوردهای جناحی و کاملا خطی جنابعالی است شما یک همراه از جناح مقابل در دوران خدمتتان در قوه قضاییه نداشتید چگونه مدعی فرا جناحی بودن هستید. شما هیچ کار اجرایی و یا حتی مطالعات اقتصادی کاربردی نداشته اید چگونه مدعی این موضوع هستید . روسای جمهور سابق لااقل استاندار بوده و یا سالیان متمادی در بخش مطالعات استراتژیک کار کرده اند این وضعیت ماست شما که جای خود دارید. (4256339) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۰:۱۹:۲۰
رییسی همه جور تخصصی دارد جز متلک پرانی،
فقط این یکی را از روحانی کم دارد. (4256959) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۳۵:۱۷
اولين تناقض و خلف وعده:
شعارم كار و كرامت است.
دوران شعار نويسي به سر رسيده است.
...... (4256350) (alef-13)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۴۸:۵۲
موقع تصدی مسئولیت در قوه قضاییه کاری برای مبارزه با فساد کردی؟ (4256370) (alef-13)
 
Ali
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۱:۰۱:۳۸
احتمالا چاپ نمیکنید ولی ایشون باید در مورد نقششون در رخدادهای 67 توضیح بدهند شاید الان چاپ نکنید ولی این موضوع یکی از داغترین موضوعات انتخاباتی سال 96 خواهد بود (4256386) (alef-13)
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۱:۱۰:۰۹
انشالله اجماع بر ایشون باشه و رای بیارن
مردم به دنبال تغییر هستن و انتظار بیشتری از دولت روحانی داشتن ولی متاسفانه هیچ اقدامی انجام نشد (4256391) (alef-13)
 
باباعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۱:۱۰:۵۱
مردم توجه کنید که ایشان تخصص و تجربه کار اجرایی ندارند و حتی یک روز هم حتی بخشدار یا فرماندار یا سهردار یا نماینده مجلس نبوده ، پس چطور میتونند بهتر از روحانی کار کند ؟ دوما اینکه از طرف جناب مصباح یزدی و وزرای معروف احمدی نژاد حمایت میشوند . و صددرصد راه همان جناح تند رو را خواهند رفت بخدا ما احتیاج به آرامش در روابط با کشور ها داریم . عقل میگوید روحانی در شرایط حاضر بهترین گزینه است . (4256392) (alef-13)
 
سلمان
United Arab Emirates
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۱:۱۲:۲۶
اميدوارم اين آقايوني كه با اين اعتماد به نفس مي رن پشت تريبون ، به جاي فقط گفتن از كاستي هاي موجود و سياه نمايي در مودر خيلي دستاورد ها از برنامه خودشون بگن و بگن كه اگه اومدن مي خوان چيكار كنند و آن هم به صورت مشخص و نه با كلي گويي كه از عهده هر شخصي بر مياد كه فقط حرف بزنه و انتقاد كنه مثل گل سر سبد اين نوع گفتمان آقاي احمدي نژاد (4256393) (alef-13)
 
احمد از اهواز
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۱:۳۵:۱۲
دستاورد دولت حقیر روحانی رو دیدیم
برای همه روشن شده که روحانی به جز برجام برنامه ی دیگه ای نداشت که در ناکارآمد بودن آن هم همین بس که فک کنم همین امروز صبح هم چند تحریم دیگر اضافه شد
روحانی برنامه ای که داشت رو اجرا کرد تمام
رای ما سید ابراهیم رئیسی
سلام علی ابراهیم (4256410) (alef-13)
 
سعيد
Italy
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۲:۳۱:۲۹
تشكر از حضورشون در انتخابات و روشن مردن تنور انتخابات ولى راى ما و خانواده دكتر روحانى (4256442) (alef-3)
 
Australia
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۵:۳۶:۲۸
با آمدن شما هر چی رونق اقتصادی هم بود از بین می رود. با چه تجربه ای می خواهی مشکل رونق اقتصادی و کسب و کار را حل کنی؟ دوران شعار و احمدی نژاد بازی دیگر تمام شده. (4256489) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۰:۱۶:۰۹
یک آدم امنیتی به اسم حقوقدان بدون تجربه اقتصادی کشور را ویران کرد ، حالا وقت این است که مردم کنارش بگذارند (4256949) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۶:۲۳:۵۷
یک فردی با سابقه قضایی که متاسفانه ملت خیلی از عملکرد این قوه راضی هم نیستند، از حقوق شهروندی سخن بگوید کاملا تعجب برانگیز خواهد بود (4256496) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۰:۱۳:۳۶
اتفاقا باید شخصیت قضایی از حقوق شهروندی سخن بگوید، نه آدم امنیتی !!!!!( (4256944) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۶:۳۵:۵۷
امریکا در خارج از ایران از داعش حمایت می‌کند کنه و در داخل ایران از اصلاح طلبها.راستی چه سنخیتی بین داعش و اصلاح طلبها وجود داره؟
مگه اصلاح طلبها چکار کردن که امریکایی که به خون ما ایرانیا تشنه ست ازش حمایت می کنه؟ تو رو خدا به این مسأله فکر کنید (4256506) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۱:۵۹:۱۸
اتفاقا برعکس آمریکا دوس داره یه آدم افراطی مثل احمدی نزاد رئیس جمهور شه تا با مدیریت غلطش ایران رو نابود کنه .. کاری که شاید صدها بمب و موشک آمریکا نمیتونه انجام بده .. آمریکا شاید در حرف از اصلاح طلب ها حمایت میکنه اما در عمل پیش پای اصلاحات سنگ اندازی میکنه و اجازه نمیده که اونها به اهداف بی المللی شون که رابطه بهتر با جهان هست دست پیدا کنن .. چیزی که افراطیون داخلی هم باهش مخالفن چرا که در صورت بین المللی شدن و رقابتی شدن اقتصاد منافعشون که در رانت و انحصارات هست از بین میره (4257214) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۲۸:۳۷
سایت الف هم از جانب دارهااست نمونش, (4256807) (alef-13)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۳۲:۵۸
رای بنده آقای روحانی می باشد.

اما باید بگم که خیلی خوشحال هستم دوستان اصولگرا یک شخص بسیار محترم و مودب رو برای کاندیداتوری انتخاب کردن.

برای هر دو عزیز آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم فارغ از هر نتیجه ای انتخابات پرشوری داشته باشیم و بی ادبی هایی که در گذشته تجربه کردیم (بخصوص درحین و بعد از انتخابات 88 و از هر دو طرف) تکرار نشه. (4256818) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۴۰:۰۱
جناب آقای رئیسی ، بسیار صحبت های جالب و مناسبی بیان فرمودید . با این دیدگاه های شما نظرم تغییر کرد و به این نتیجه رسیدم در مرحله اول و با توجه به دیدگاه های شما به جنابعالی رای بدهم ( البته مرحله دوم بیان برنامه ها است. ولی به هرحال دیدگاه شخص بسیار مهم است) .
ولی یک نکته و اون اینکه به نظرم با این دیدگاهی که شما دارید رای نمی آورید زیرا :
1- همانطور که در نظرات می بینید کسی به نقد دیدگاه های شما نپرداخته است و یا مقایسه با دیدگاه های رئیس جمهور و ... . و این فرهنگ سیاسی مردم ما است که به جای نقد صحیح فقد به تخریب و بیان نظرات شخصی خودشون می پردازند و دیدشان فقط همین است که چرا چپ راه رفتی و چرا راست راه رفتی ؟

2- در صحبت های شما بحثی از تخریب و جو سای نبود . کشور ما دقیقا به این دیدگاه نیاز دارد و این اصل اصولگرایی و اعتدال است ولی متاسفانه خیلی ها دیدگاه درست را دیدگاهی می دانند که در آن نقد تند و تخریب گذشته ها باشد . (4256829) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۰:۰۰:۲۴
آخرین کسی که بخواهد درباره حقوق شهروندی صحبت کند، این اقاست..... (4256904) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۰:۲۳:۴۳
کار وکرامت ..شعار قشنگی هست (4256968) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۱:۵۹:۰۷
شما در مدتی که در بازرسی کل کشور بودید چه کاری برای مبارزه با فساد کردید که حالا می خواهید کار ایجاد کنید (4257213) (alef-13)
 
سلیمان
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۲:۰۶:۲۹
با کدام تجربه؟ کدام برنامه؟ کدام تیم؟ تیم همراه ایشون که تیم احمدی نژاد هستند (4257233) (alef-13)
 
قاسیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۳:۲۶:۵۲
شما به عنوان اولین سابقه اجرایی تلاش کنید با امکانات بی شمار آستان قدس، وضعیت بیکاری و محرومیت را در مشهد و خراسان بهتر کنید و انشالله در دور بعد رییس جمهور شوید! (4257532) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۵:۳۰:۳۰
وحاني قطعا راي مي‌آورد نه براي اينكه خوب است، چون بهترين گزينه است. حتي اگر بپذيريم او در اقتصاد ضعيف بوده،‌ گزينه هاي ديگر هيچ مزيتي در برابر او ندارند و وضع را دوباره بحراني مي‌كنند. رييسي و قاليباف و زاكاني تغيير خاصي نميدهند. كشور دچار ركود شده چون افرادي كه وقت بازنشتگيشان رسيده سالهاست بي رمغ و فقط براي سرگرمي دايم از اين پسپ به اون پست مي‌روند. نون كشور را مي‌خورند ولي هيچ خاصيتي ندارند. بايد بدنه مديريتي پوست اندازي كند تا تحرك به كشور برگردد (4257902) (alef-13)
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۵:۴۵:۵۰
از قیمت میوه چه خبر این روزا (4257952) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۶:۱۴:۵۲
ایشون رجل سیاسی نیست و هیچ سابقه اجرایی هم نداره. حتی تایید صلاحیت هم نباید بشه طبق معیارهای خودشون. (4258024) (alef-13)
 
حسين
Sweden
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۶:۴۶:۴۹
حسن روحاني ميخواد اما نمي تونه ولي بقيه بر عكس حالا عاقل خود داند! (4258118) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۷:۱۲:۵۳
تعداد مثبت هایی که کامنت ها گرفتن بنظر من دید خوبی از شانس ایشون در برابر دکتر روحانی میده! (4258189) (alef-3)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۱۸:۵۲:۵۵
از اقای رییسی چند سوال دارم لطفا پاسخ دهند ۱ -در دوران ده ساله مدیریتشان چه کار بزر گی انجام دادند در حالیکه یکی از دلایل مهم مفاسد اقتصادی ضعف نظارت سازمان بازرسی در دوران ایشان بود -۲- دردورانها ومدیریت درسمتهای مختلف در قوه قضاییه شخصا چه برنامه ای یا ابتکاری از خود نشان دادید وکدام مشکل قضایی را حل کردید ۳ - اگر در کاری که تجربه داشتید موفق نبودید چرا داوطلب این مسیولیت حساس وسرنوشت ساز ملت شدید که در مقابل سمتهای قبلی شما قابل مقایسه اند ایا درست فکر کرده وخود درمقابل خدای قهار محاسبه نمودید (4261713) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.