توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468004
رییسی: فساد در کشور ما فراجناحی شده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۲
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: فساد در کشور ما فراجناحی شده و مردم دیگر ظرفیت شنیدن اخبار فساد را ندارند؛ هیچ فسادی در نظامی که این همه شهید داده پذیرفته نیست.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام رییسی پیش از ظهر امروز در جمع مردم همدان با بیان اینکه اگر امروز کسی نمی‌تواند به ملت چپ نگاه کند به دلیل حضور با بصیرت مردم است، گفت:‌ آنچه سایه جنگ را از کشور دور کرده حضور مردم با بصیرت و مومن در صحنه است. امروز وقتی به وضعیت زندگی، معیشت و اقتصاد مردم نگاه می‌کنم غصه دار می‌شوم. آیا این وضعیت در شان مردم است؟

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه برخی فقط با یارانه ۴۵هزار تومانی زندگی می‌کنند و در فقر مطلق هستند، ادامه داد: در این چهار سال ۷۰۰ هزار میلیارد تومان خلق پول کردند؛ پس پول هست ولی معلوم نیست چطور خرج شده است.

تولیت آستان قدس رضوی افزود: ما معتقد به سرمایه‌گذاری در کشور هستیم اما محرومان نیز باید به حق خود برسند؛ ۳ برابر شدن یارانه دهک‌های پایین قطعا با همین بودجه امکان‌پذیر است.

رییسی با بیان اینکه کسانی که درآمد میلیاردی دارند باید مالیات بدهند و رقم فرار مالیاتی در کشور بسیار بالاست، اظهار کرد: راهکار اخذ مالیات از درامدهای میلیاردی این است که سامانه جامع اطلاعات باید ایجاد شود که یک سر آن در بانک، گمرکات و سازمان‌های نظارتی است.

او تاکید کرد: فساد در کشور ما فراجناحی شده و مردم دیگر ظرفیت شنیدن اخبار فساد را ندارند؛ هیچ فسادی در نظامی که این همه شهید داده پذیرفته نیست؛ ما در برخورد با فساد هیچ خط قرمزی نخواهیم داشت. اینکه دستگاه اجرایی بگوید ما لیست فساد را به دستگاه قضایی فرستادیم و قوه قضاییه هم بگوید که لیست به دست ما نرسیده معنا نداشته و برای مردم اعتماد آور نیست.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: چندین بار در این کشور حقوق شهروندی نوشته شده؛ ولی ما امروز نیاز به شعار نداریم بلکه امروز موقع اقدام و عمل است.

او ادامه داد: در حاشیه شهر همدان ۳۰۰ هزار نفر زندگی می‌کنند ولی امروز شاهدیم که مشکل آب و برق و گاز دارند.  این مردم کرامت دارند و باید همه امکانات برای این مردم با کرامت فراهم شود.

رییسی یادآور شد:‌ آقایان اول دولتشان گفتند که چرا کشور باید بازار کالاهای چینی شود ولی حالا باید پرسید چرا شما هم همان کار را انجام داده و حتی سالانه دو برابر بیشتر از دولت قبل واردات از چین داشتید؟ چرا چهار سال کشور را معطل بگذاریم که فلان هیات خارجی مشکل کشور را حل کند.
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۲۰:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ ۰۹:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۰ ۲۰:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۸:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۰۹:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۳:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۲۱:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۹:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۲۳:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۲ ۱۸:۱۹
 
 
کلمات کلیدی : رئیسی+انخابات 96+انتخابات ریاست جمهوری+فساد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.