توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472667
رئیسی: از ظرفیت قالیباف در دولت کار وکرامت استفاده خواهیم کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
این کاندیداى انتخابات ریاست جمهورى گفت: بنا داریم تا از ظرفیت قالیباف در دولت کار و کرامت استفاده کنیم.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در پاسخ به این سوال که با توجه به ائتلاف شما با آقای قالیباف برنامه تبلیغاتی‌تان برای روزهای آینده چیست؛ اظهار داشت: آقای قالیباف با توجه به شرایط اعلام آمادگی کردند تا هوادارانشان در ستادهای دولت کار و کرامت فعالیت کنند.
 
وی افزود: ظرفیت آقای قالیباف و شخصیت اجتماعی و مدیریتی وی امکان بسیار خوبی است و ما از این امکان در جهت شکل‌دهی دولت کار و کرامت استفاده خواهیم کرد و بنا داریم تا از ظرفیت وی  در دولت استفاده کنیم. این کاندیداى انتخابات ریاست جمهورى با اشاره به همسویی شعارهاى قالیباف با دولت کار و کرامت تصریح کرد: دیدگاه اقتصادی و اجتماعی آقاى قالیباف و جهت گیری وی در جهت رفع بیکاری و فقر در جامعه، با اهداف ما در دولت کار و کرامت همخوانی دارد.
 
وی افزود: نکته بعدی این است که آقای قالیباف معتقد است که امکان تغییر وضعیت به نفع مردم وجود دارد، امروز دغدغه‌مندان جامعه اعم از کشاورزان، کارگران و محرومین به تغییرات آینده چشم امید دارند و با توجه به ظرفیت آقاى قالیباف، زمینه خوبی است تا بتوانیم از توان وی و مجموعه شان در جهت رفع مشکلات مردم استفاده کنیم.
 
رئیسی همچنین در بخش دیگرى از اظهاراتش در پاسخ به این سوال که برنامه تبلیغاتی شما در چند روز مانده تا انتخابات چیست، اظهار داشت: ما امروز یک گردهمایی بزرگ با حضور مردم تهران و اطراف ان در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار خواهیم کرد و در آن مطالب متفاوت از آنچه تا کنون گفته شد نسبت به مسائل تهران بیان خواهیم کرد.
 
وی با بیان اینکه در مورد شهر تهران و مشکلاتش حرف هاى مهمى داریم، گفت: در برخی اوقات شهر تهران مورد کم توجهی قرار می‌گیرد و ما بنا داریم مسائلی مهمی را در رابطه با مسائل تهران مطرح کنیم، از عموم شهروندان عزیز با هر گرایش و سلیقه سیاسی میخواهیم تا در مصلى حاضر شوند و منظور ما از شهروند نیز، شهروند درجه یک و دو نیست بلکه همه را شهروند درجه یک می‌دانیم و خط کش بین آن‌ها نمی‌گذاریم که ببینیم از کدام جناح هستند.
 
این کاندیداى انتخابات ریاست جمهورى در پایان تصریح کرد: کسانی که نسبت به مسائل کشور دغدغه دارند مورد توجه ما خواهند بود و همه آحاد جامعه در مصلای امام حاضر خواهند شد و وعده ما امروز در مصلى تهران است و مطالبی را در آنجا به مردم عزیز خواهم گفت.
 
کلمات کلیدی : قالیباف+رئیسی+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.