توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478328
محدودیت‌های ترافیکی مراسم سالگرد ارتحال امام(ره)
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۳
رییس پلیس راه غرب استان تهران محدودیت های ترافیکی مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) را اعلام کرد.

به گزارش مهر، سرهنگ حامد محمودی صبح پنج شنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: تقارن مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال حضرت امام (ره)  با ماه مبارک رمضان، در سال جاری سبب شده است که تنها استان های همجوار شامل استان های اصفهان، قم، مرکزی، البرز، سمنان و تهران در این مراسم شرکت کنند و مراسم از ساعت یک بعدظهر روز یکشنبه ۱۴ خرداد آغاز و تا پس از نماز مغرب و عشاء و صرف افطار ادامه خواهد داشت .

وی افزود: در این راستا پلیس راه غرب استان تهران با بکارگیری تعداد ۵۵ تیم گشتی و ۲۰  پاس پیاده ، محدودیت ها و انسداد  مسیرهایی به شرح ذیل اعمال می نماید .
 
الف) انسدادها :
- انسداد رمپ و لوپ جنوب به شمال پل واوان در محور آزاد راه تهران قم از ساعت یک بعدظهر روز یکشنبه ۱۴ خرداد تا ساعت ۹ شب همان روز
 
-  انسداد رمپ و لوپ جنوب به شمال پل وهن آباد در محور آزاد راه تهران قم از ساعت یک بعدظهر روز یکشنبه ۱۴ خرداد تا ساعت ۹ شب همان روز
 
- انسداد کامل جنوب به شمال آزاد راه تهران قم روی پل حسن آباد رأس از ساعت یک بعدظهر روز یکشنبه ۱۴ خرداد تا ساعت ۹ شب یوم مذکور و هدایت ترافیکی به سمت محور قدیم تهران قم ، شهر حسن آباد ، کهریزک ، بهشت زهرا و پارکینگ های تعیین شده.
 
- انسداد مسیر غرب به شرق روی پل فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره) به سمت شمال آزادراه تهران قم از ساعت یک بعدظهر روز یکشنبه ۱۴ خرداد تا ساعت ۹ شب یوم مذکور  و هدایت ترافیک به سمت محور اتوبان تهران ساوه .
 
ب) محدودیت ها :
 
 - محدودیت تردد وسایل نقلیه سنگین باربری شامل کامیون و تریلر از میدان الغدیر اسلامشهر به سمت محور واوان ، کمربندی دوم تهران از ساعت یک بعدظهر روز یکشنبه ۱۴ خرداد تا ساعت ۹ شب یوم مذکور.

 مسیر جایگزین محور قدیم و اتوبان تهران ساوه می باشد .
 
 -  محدودیت تردد وسایل نقلیه سنگین باربری شامل کامیون و تریلر از میدان امام خمینی (ره) رباط کریم به سمت پلیس راه حسن آباد و محور قدیم تهران قم از ساعت یک بعدظهر روز یکشنبه ۱۴ خرداد تا ساعت ۹ شب یوم مذکور.
مسیر جایگزین محور قدیم و اتوبان تهران ساوه می باشد .
 
 - محدودیت تردد وسایل نقلیه سنگین باربری شامل کامیون و تریلر در سه راهی سالمندان به سمت بهشت زهرا از ساعت یک بعدظهر روز یکشنبه ۱۴ خرداد تا ساعت ۹ شب یوم مذکور
 
رییس پلیس  راه فرماندهی انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد : تمام نیازمندی ها و اقدامات برای روز سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) درنظر گرفته شده تا در بحث انتظامی و ترافیکی،پلیس غرب استان تهران بتواند آرامش، آسایش و امنیت و بویژه تسهیل در عبور و مرور وسائط نقلیه را برای زائران حرم مطهر در ۱۴ خرداد فراهم نماید.  
 
سرهنگ حامد محمودی همچنین با اشاره به تمهیدات ترافیکی که برای این روز در نظر گرفته شده است، گفت: پلیس از شروع تا پایان مراسم، امنیت کامل را در نقاط استقرار و تردد زائرین برعهده خواهد داشت و پلیس راه ، راهور و عوامل انتظامی این استان در ورودی ها و خروجی های شهرستانهای غرب استان تهران با وجود اتوبان های "تهران- قم"،" تهران- شهریار" و اتوبان" ساوه" وجاده "وهن آباد رباط کریم" درمسیرهای درون و برون شهری غرب استان تهران، پوشش انتظامی و ترافیکی را اعمال خواهد کرد.  

گفتنی است بیشترین زائران استانهای همجوار از شهرستانهای رباط کریم و اسلامشهر عبور کرده و پلیس این استان، تمهیدات ویژه ای برای زائرین در نظر گرفته است.
 
رئیس پلیس راه فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان تصریح کرد: پلیس غرب استان تهران از ۲۴ ساعت قبل از آغاز مراسم در آماده باش کامل قرار دارند و این در شرایطی است که پوشش‌ انتظامی وترافیکی سطح شهرستانهای تابعه غرب استان تهران را به صورت کامل برعهده خواهد داشت.
 
کلمات کلیدی : مراسم ارتحال امام خمینی(ره)+محدودیت ترافیکی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.