توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479199
با حضور پرشور خود در حرم مطهر/ تجدید عهد مردم ایران با امام راحل
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۲
مردم مومن و انقلابی ایران با حضور پرشور خود در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی به امام راحل تجدید میثاق کردند.

به گزارش ایرنا زن و مرد پیر و جوان از راههای دور و نزدیک خود را به حرم امام خمینی رساندند تا پای صحبت آرام بخش رهبر انقلاب بنشینند.

مردم ایران با خلوص نیت آمده اند تا به رهبرشان لبیک بگویند و امام راحل را بر این پایداری شاهد بگیرند.

هرچند مردم آگاه و فهیم در صحنه های مختلف ثبات خود را در حمایت از نظام ابراز کرده اند ولی سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی نقطه عطفی در مناسبت های مختلف کشور است.

اجتماع مردم در سالگشت عروج ملکوتی در حرم مطهر ، بیانگر تجدید بیعت با آرمان امام است، مردم آمده اند تا به امام بگویند راهتان ادامه دارد و کوران و سردی حوادث روزگار و دشمنی های مدرن استکبار خللی در اراده آنان ایجاد نکرده و همچنان مقاوم در مقابل بدخواهان داخلی و خارجی ایستاده اند.
شرکت چهار نسل در مراسم ارتحال بیانگر این است که اگر امام در میان ما نیست راه و دیدگاه امام همیشه زنده است و تاسی به رهبر معظم انقلاب می تواند کشور را به اوج عزت برساند.
حضور مردم با گرایش های مختلف سیاسی در مراسم ارتحال این پیام را به جهانیان دارد که مردم و مسئولان اگر در مسائل گوناگون اختلاف نظر دارند ولی در مبانی و اصول ید واحد هستند.
۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۰۹:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۴ ۲۱:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۴ ۲۰:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۴ ۲۰:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۴ ۱۹:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۴ ۱۸:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۴ ۱۸:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۴ ۱۷:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۴ ۱۲:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۴ ۰۹:۴۰
 
 
کلمات کلیدی : مراسم ارتحال امام خمینی(ره)+بیست و هشتمین مراسم ارتحال امام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.