توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482089
تاج:سرمربی امید با تایید کی‌روش انتخاب می‌شود/هواداران هنوز به بلیت‌فروشی آنلاین عادت نکرده‌اند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۷
رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید روسای بعدی فدراسیون فوتبال باید قدر او را بدانند.

مهدی تاج در گفت‌وگو با ایسنا درباره فروش نرفتن بلیت‌های این بازی اظهار کرد: در این مورد با محدودیت‌هایی رو به‌رو بودیم و همانطور که مشاهده می‌کنید هیچ خودرویی تا ساعت ۱۷، اجازه ورود به ورزشگاه را نداشته است. این مسائل طبیعی است و مسئولان امنیتی کشور تصمیم گرفتند چنین شرایطی وجود داشته باشد. ورزشگاه در امنیت کامل بوده و هیچ مشکلی وجود ندارد. هواداران هم تا شروع بازی به ورزشگاه می‌آیند و حمایت می‌کنند.

وی افزود: به مسئولان امنیتی کشور احترام می گذاریم و آن‌ها به خاطر اتفاقات اخیر تصمیم گرفتند بلیت فروشی تنها الکترونیکی و با کارت ملی انجام شود. هنوز فوتبال ما به این نوع بلیت فروشی عادت نکرده است. در والیبال هم ابتدا بیش از نیمی از ورزشگاه خالی بود اما به تدریج عادت کردند.

رییس فدراسیون فوتبال همچنین در مورد تجلیل از روسای سابق این فدراسیون از زمان تاسیس در حاشیه بازی امروز گفت: دو رییس فدراسیون در حال حاضر در ایران نیستند اما بقیه در این مراسم حاضر می‌شوند و تحلیل به عمل می‌آید. به هر حال آن‌ها سال‌ها زحمت کشیدند تا فوتبال به دست ما رسیده است. ما هم باید زحمت بکشیم و آن را به دست بقیه برسانیم. اینکه تیم ملی دو بار پیاپی به جام جهانی می‌رود باید قدر دانسته شود و دیگران هم در آینده قدر ما را بدانند.

تاج در پاسح به سوالی درباره انتقاد مسعود شجاعی در تمرین دیروز از بی توجهی به این تیم گفت: منظور شجاعی فدراسیون فوتبال نبود و او هم گفته که فدراسیون هر کمکی که می‌توانسته انجام داده است. من هم مثل مسعود شجاعی هستم و حرف من و او یکی است. حرفی که سید جلال و شجاعی زده‌اند را من هم به زبان می‌آورم. دیروز جلسه دو، سه ساعتی با کی روش داشتم و دیشب هم شام مشترکی را با بازیکنان تیم صرف کردم. به هر حال تیم ملی تا اینجا رسیده و اگر به روسیه برویم انتظارات بیشتر می‌شود و باید هزینه بیشتری کنیم. ما با حداقل‌ها به اینجا رسیدیم و همه باید دست مریزاد بگوییم.

وی درباره وضعیت تیم‌ امید نیز گفت: هیات رییسه فدراسیون فوتبال مصوب کرد پس از انتخاب سرمربی تیم امید، جلسه‌ای با کی‌روش داشته باشیم تا او انتخاب را تایید کند. از این پس تیمهای ملی زیر نظر کی‌روش اداره می‌شوند و کادرهای فنی تیمهای پایه در ساختمان کناری آکادمی ملی مستقر خواهند شد.

رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که پس انتخاب امیرحسین پیروانی را تایید نمی‌کنید،‌گفت: من اینگونه نگفتم. همانطور که گفتم پس از انتخاب سرمربی تیم امید، جلسه‌ای با کی‌روش خواهیم داشت تا او این انتخاب را تایید کند.

تاج در پایان از حضور قطعی اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور در ورزشگاه آزادی برای حمایت از تیم ملی در دیدار امشب برابر ازبکستان خبر داد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۶:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۰۹:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۱۷:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۰:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۲۱:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ۱۵:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۳ ۲۳:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۱۸:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۶ ۰۸:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۲۰:۱۱
 
 
کلمات کلیدی : مهدی تاج+فدراسیون فوتبال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.