توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489672
رئیس فدراسیون فوتبال:محکم جلوی خرید و فروش تیم ها ایستاده ایم
بخش ورزشی الف،15تیر96
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: خیلی محکم جلوی خرید و فروش تیم ها ایستاده ایم چون نباید فوتبال عاریتی و قرضی اداره شود.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰
به گزارش مهر، مهدی تاج پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اهواز اظهار کرد: هیچ استانی نداریم که سه تا تیم در لیگ برتر داشته باشد ولی خوزستان سه تیم لیگ برتری و به همین مقدار هم در پایه ها سهم زیادی دارد.

وی افزود: استقلال خوزستان طی نامه ای درخواست واگذاری باشگاه را به ما اعلام کرد. نامه ای را به سازمان لیگ دادیم و به آنها گفتم خوزستان نمی تواند باشگاه استقلال را به استانی دیگر یا سایر باشگاه ها بفروشد و صراحتا مخالفت کردم و گفتم امکان فروش نیست مگر اینکه تیم را منحل کنند و یک تیم دیگر به جای آن بالا بیاید.

تاج عنوان کرد: خیلی محکم جلوی خرید و فروش تیم ها ایستاده ایم چون نباید فوتبال عاریتی و قرضی اداره شود. به همین دلیل خوشبختانه خود استان به این نتیجه رسید که تیمداری کند و برنامه ریزی های لازم را انجام داد.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: مدیرکل ورزش و جوانان دیشب جلسه ای با ما داشت و اعلام کرد بودجه کافی برای تیم اختصاص داده ایم و خودمان تیمداری را انجام می دهیم. به نظر من این مأموریت برای اداره کل تا وقتی هست که مجموعه دیگری آن را تحویل نگیرد و درستش این است که تیم واگذار به سهامداران شود و یک مجموعه ای آن را مدیریت کند.

تاج در واکنش به اینکه آیا تیمداری اداره کل ورزش و جوانان قانونی است؟ بیان کرد: در حال حاضر اداره کل فقط حمایت می کند تا وقتی که بتواند آن را به یک مجموعه واگذار کند.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا پاداش قهرمانی استقلال خوزستان هنوز پرداخت نشده است؟ گفت: در لیگ پاداش نداریم ولی بر اساس قانون تیم قهرمان در واقع سهمش نسبت به تیم دوم، تیم دوم نسبت به سوم و به همین ترتیب بیشتر است. اگر این سهم پرداخت نشده را از طریق سازمان لیگ پیگیری می کنم.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: ارزیابی من از فوتبال و عملکرد هیئت این استان خوب است. فوتبال خوزستان شرایط خوبی دارد و می تواند بهتر از این هم پیش برود ولی باید بخش بانوان را بیشتر فعال کند. بخش بانوان پاشنه آشیل هست و انتظارمان در این زمینه از خوزستان بیشتر است.

تاج در پاسخ به اینکه زبیدی و دانیال ماهینی دو بازیکن استقلال خوزستان که قرارداد آنها با این تیم تمام نشده و با سایر تیم های لیگ برتری قرارداد بسته اند، تکلیفشان چیست؟، گفت: سازمان لیگ امکان شکایت دارد و در صورتی که غیرقانونی باشد کمیته انضباطی برخورد و حتی برای آنها محرومیت درنظر می گیرد. قانون فسخ یک طرفه، قانون فیفا است و بر اساس آن با گذشت بیش از ۵۰ درصد دیگر امکان فسخ قرارداد یک طرفه وجود ندارد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۶:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۰۹:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۱۷:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۰:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۲۱:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۳ ۲۳:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۱۷:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۱۸:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۶ ۰۸:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۲۰:۱۱
 
 
کلمات کلیدی : مهدی تاج+فدراسیون فوتبال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.