نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482637
مهدی تاج: مردم به خاطر ترس از داعش به ورزشگاه نیامدند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۰
مهدی تاج گفت: ترس‌ از داعش‌ باعث شد جشن صعود با تماشاگران‌ کمتری باشد.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، حالا رئیسی است که همه تیم‌هایش جهانی شده‌اند و البته صعود تیم بزرگسالانش خیلی ساده اتفاق افتاده است.

تاج در خصوص خالی بودن ورزشگاه آزادی گفت: این بازی به مقدار زیادی تحت تاثیر مسائل امنیتی قرار گرفته بود. تقریبا فدراسیون برای برگزاری این در حاشیه بود و نقش تصمیم‌گیری را در این مسابقه و سیاستگذاری بازی نداشتیم. من هم به همراه همه همکارانم در فدراسیون به این نتیجه رسیده بودیم که این بار حتما با مسئولین امنیتی همکاری کنیم، چون به هر جهت یکی از اهداف داعش ورزشگاه‌هاست و به خصوص ورزشگاه آزادی و به خصوص این بازی و این جمعیت ۱۰۰ هزار نفری برای آنها یک فرصت بزرگ می‌توانست باشد. ما باید هر لحظه مراقب می‌بودیم که خدایی‌ناکرده اتفاق خطرناکی نیفتد. انصافا بچه‌های امنیتی برای این بازی سنگ تمام گذاشتند. تیم امنیت بازی بیش از سه روز در تمام گوشه‌های این ورزشگاه بزرگ آزادی داشتند کارهای امنیتی و مراقبتی انجام می‌دادند. من خودم از ساعت ۱۰ صبح به ورزشگاه آزادی آمدم و الان که ساعت حدود یک شب است، هنوز هم اینجا هستم.

بازی را هم در جمع اعضای شورای تامین دیدید!
بله به دلیل حساسیت بازی تقریبا همه مسئولان مسابقه در جلسه شورای تامین بودیم. هر لحظه یکی می‌گفت، یکی دارد از دور می‌آید! یکی دارد از آن طرف می‌رود. آن یکی چه کسی است که نزدیک می‌شود. واقعا مانیتورینگ ورزشگاه بزرگی مثل آزادی که ده‌ها هکتار وسعت دارد، کار سخت و پیچیده‌ای است. دور تا دورش جنگل دارد. هر لحظه همه منتظر بودند و می‌ترسیدند که تروریست‌ها برای ضربه زدن به این بازی اقدامی بکنند اما به لطف تلاش بی‌وقفه نیروهای امنیتی که باز جا دارد از آنها صمیمانه تشکر کنم، این بازی با اقتدار کامل و در نهایت امنیت برگزار شد و یک قطره خون از دماغ کسی نیامد اما به هر حال این ترس از حملات تروریستی منطقی بود که باعث شود ما بدانیم چه کسی به عنوان تماشاگر به ورزشگاه می‌آید و این کنترل فروش بلیت اینترنتی یکی از آن راه‌ها بود.

اگر چه باعث کاهش تعداد تماشاگران شد اما در تامین امنیت و نظم بازی نقش مهمی داشت ولی شکر خدا نتیجه پایانی عالی بود و جشن صعود اتفاق افتاد.
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۶:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۰۹:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۱۷:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۰:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۲۱:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ۱۵:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۱۷:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۱۸:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۶ ۰۸:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۲۰:۱۱
 
 
کلمات کلیدی : مهدی تاج+فدراسیون فوتبال
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۲۳:۳۸:۲۱
لازمه اقاي تاج بدونن اين دليلش نبوده.بلكه زمان افطار و عبادت در ماه مبارك بوده (4425254) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۰۹:۵۷:۰۳
مخالفم (4425605) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۰۰:۱۰:۲۲
درست نمی گه! مشخص بود که استقلالی ها در ورزشگاه نبودند. (4425279) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۰۰:۵۵:۰۸
من اگر جای مقامات امنیتی بودم ایشون رو به خاطر این اظهارات برکنار میکردم.مگر داعش همین امروز متولد شده که انقدر موضوع رو بزرگ میکنید. (4425315) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.