توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496537
میزان حق پخش تلویزیونی کنونی/ 23 میلیارد تومان
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۲
رئیس فدراسیون فوتبال درخصوص حق پخش مسابقات فوتبال و مذاکرات با صدا و سیما در این خصوص اظهارات جدیدی را مطرح کرد

به گزارش ایلنا، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در مورد روند پیگیری موضوع حق پخش تلویزیونی ورزش ‏گفت: قبلا صداو سیما کلا به مایل جلسه و نشست در مورد حق پخش با فدراسیون نبود ولی خوشبختانه با مذاکرات دکتر علی عسگری و دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان باب جلسه و گفت وگو در این مورد باز شده است و به نتایج خوب و امیدوار کننده رسیده ایم.

تاج ادامه داد: این موضوع جای خوشحالی دارد و از این بابت شخصا از آقای سلطانی فر برای ورود به مسئله حق پخش و گفت وگو با رئیس سازمان صداو سیما برای کمک به حل این موضوع تشکر ویژه می کنم.

رئیس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: رویه ما در موضوع حق پخش تلویزیونی راهبرد وزیر محترم ورزش و جوانان یعنی برد - برد است و تلاش می کنیم تا قبل از سال جدید میلادی این موضوع حل شود.

تاج گفت: البته مجلس هم در این مورد ورود کرده و قبلا جلساتی در مجلس شورای اسلامی با مسئولیت آقای مطهری داشتیم اما این موضوع هنوز به ‏نتیجه جدی نرسیده است.‏

رئیس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: اگر حق پخش تلویزیونی برای فوتبال محقق نشود تیم های تراکتور سازی، پرسپولیس و استقلال ‏که تا 31 ژانویه مهلت دارند دچار مشکل خواهند شد و بعد از آن ها تیم های دیگر کشور نیز با مشکل مواجه خواهند شد.‏

وی ادامه داد: کمک های دولت به ورزش به طور کلی از طریق صدا و سیما و حق پخش تلویزیونی است. بعضی ها فکر می ‏کنند ما پول مجدد می خواهیم در صورتی که اعتقامان این است که حق پخش، از حقوق شناخته شده ورزش در دنیا است و ما اگر ‏بتوانیم فقط همین موضوع را حل کنیم، بسیاری از مشکلات ورزش حل خواهد شد.‏

مهدی تاج در مورد میزان حق پخش تلویزیونی کنونی و عدد 23 میلیارد تومانی که زمانی به فوتبال پرداخت شده بود گفت: البته آن عدد 23 میلیارد در مقایسه با نیاز های فوتبال، زمانه اش به عهد باستان بر می گردد ! و صحبت امروز حق پخش تلویزیونی خیلی بالاتر از این رقم هاست برای اینکه فوتبال کشور شاداب و خودکفا بتواند فعال و سرزنده باشد و با موفقیت های خود دل مردم را شاد کند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۶:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۰۹:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۱۷:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۲۱:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ۱۵:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۳ ۲۳:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۱۷:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۱۸:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۶ ۰۸:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۲۰:۱۱
 
 
کلمات کلیدی : مهدی تاج+فدراسیون فوتبال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.