نظر منتشر شده
۱۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483105
سردار جوانی: آمریکا بدنبال جنگ با ایران است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۴
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: آمریکایی‌ها با اعمال فشار به دنبال زمینه سازی برای ورود به جنگ با جمهوری اسلامی ایران هستند.

به گزارش میزان سردار یدالله جوانی مشاور عالی نماینده ولی‌ فقیه در سپاه درباره طرح تشدید تحریم‌های ایران به بهانه تقویت سامانه‌های دفاعی کشورمان اظهار کرد: ایران بارها اعلام کرده که سیاست‌های دفاعی و افزایش توانمندی‌های دفاعی‎اش هیچ ارتباطی به نگاه‌های بیرونی ندارد، چون جمهوری اسلامی همواره در معرض تهدیدات دشمنان بوده و بر اساس دکترین امنیتی و سیاست دفاعی خودش مسیر توسعه قدرت را دنبال کرده است. این مسیر قطعا تحت تاثیر هیچ موضوعی متوقف نمی‌شود و حرکت در این مسیر ادامه خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها در تلاش هستند تا با فضاسازی، اعمال فشارها و تهدیدها، سیاست دفاعی جمهوری اسلامی ایران را تحت تاثیر قرار دهند، افزود:آنها خواهان تضعیف ایران هستند تا بتوانند در صورت موفق شدن در تضعیف ایران، جنگی را علیه ما آغاز کنند. این در صورتی‌ است که مقامات جمهوری اسلامی و مقامات عالی رتبه نظامی ما بارها اعلام کردند سیاست‌های دفاعی و برنامه‌های نظامی ما در مسیر خودش حرکت خواهد داشت و ما تحت تاثیر هیچ موضوعی به دنبال محدود سازی توان دفاعی خود نیستیم. چون این جزو حقوق طبیعی کشورمان است که حق دفاع از خودش را همواره محفوظ بدارد و در راستای این حق، تقویت بنیه دفاعی خود را دنبال کند.

سردار جوانی ادامه داد: اساسا هیچ کشور و ملتی بر روی قدرت دفاعی خود تحت فشارهای بیرونی معامله‌ای انجام نمی‌دهد و سیاست‌های دفاعی خودش را تابع تهدیدهایی که برای محدود سازی انجام می‌شود، قرار نمی‌دهد. در شرایطی که بیگانگان کشور ما را تهدید می‌کنند، امنیت با یک راه به دست می‌آید و آن هم قوی و قدرتمند بودن است.

وی با بیان اینکه تنها راه جلوگیری از جنگ این است که قدرت دفاعی خودمان را افزایش دهیم، گفت: نتیجه هر نوع اقدامی در راستای تقویت بنیه دفاعی، جلوگیری از جنگ است.
 
کلمات کلیدی : آمریکا، ترامپ، ایران
 
Australia
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۰:۳۶:۳۳
سردار جوانی: آمریکا بدنبال جنگ با ایران است
چه خوب یک نفر واقعیت رو گفت.... (4427319) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۴:۳۳:۱۶
تا ایران و عربستان در حال جنگ و جدال با هم به نفع آمریکا هستند برای چی خودش هزینه کند منطقه را به جنگ بکشد! (4427678) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۰:۴۶:۵۴
گفته می شد که جنگی در کار نیست که!!!!! (4427328) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۴:۱۵:۰۹
جنگ را میبینید ولی سیب و گلابیهای برجام را نمیبینید؟ (4427650) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۵:۱۱:۱۴
جنگی در کار نیست، از ترس جنگ مطالب سردار را درست نخوندی (4427745) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۰:۵۰:۱۱
خدا رو شکر یکی حرف منطقی زد. امریکا بدنبال جنگ با ایران به هزینه اعراب است. مطمن باشید چند سال دیگر مشخص می شود این گروه تاجر که بر روی مسند قدرت امریکا نشسته اند چه رشوه هایی از اعراب منطقه گرفته اند. انهایی که به اوباما فحش میدادند باید بدانند اوباما بهایی به این حاکمان فاسد نمی داد و برای حل مسائل منطقه ای تنها ایران را لایق گفتگو میدانست (4427332) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۹:۱۷:۱۲
واقعا فکر میکنی اوباما خیلی انسان با شرافتی بود؟؟؟؟؟فکر کردی بلائی که الان بر سر خاورمیانه اومده دستپخت کدوم رئیس جمهور آمرذیکا بوده؟ (4428030) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۱:۰۸:۳۶
ابتدا تضعیف بنیه نظامی و بعد جنگ
لطفا دقیق بخوان (4427355) (alef-11)
 
عرفانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۱:۱۶:۰۵
ترامپ دیوانه و دوستان از تیمارستان فرار کردند و از اتفاق مردم به اونها رای دادن... (4427364) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۱:۲۶:۲۰
ننگ بر آمریکای جهانخوار خونریز مهد تروریست (4427380) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۳:۲۳:۱۰
از اول‌هم‌ بوده است منتهی زورش‌نرسیده است (4427588) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۴:۱۲:۴۱
همین رو کم داریم جنگ !!! اقتصاد رو به نابودی بیکاری بیشتر (4427645) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.