توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444444
پایگاه آمریکایی: ترامپ در مرکز تظاهرات ضدآمریکایی در ایران بود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۵۵
یک پایگاه آمریکایی با اشاره به حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن نوشت که مردم این با انتقاد ویژه از رئیس‌جمهور آمریکا پوسترهایی را همراه داشتند که صورت مشت‌خورده وی را نشان می‌داد.

به گزارش فارس، هزاران ایرانی امروز در حالی در راهپیمایی سالگرد انقلاب سال 1979 شرکت کردند که انتقادهای شدید از «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا مرکز شعارهای شرکت‌کنندگان بود.

بنابر گزارش پایگاه آمریکایی ووکیتیو، در جریان راهپیمایی گسترده در سراسر ایران، معترضان از سران قبلی آمریکا هم انتقاد کردند اما ترامپ بیش از بقیه در مرکز توجه بود. این موضوع از این جهت اهمیت داشت که ترامپ پس از به قدرت رسیدن ایران را به دلیل آزمایش موشکی اخیر تهدید کرده بود. فرمان محدودیت ورود اتباع 7 کشور از جمله ایران به آمریکا به مدت 90 روز از دیگر مواردی بود که نژادپرستانه ارزیابی شده است.

شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی ضمن اینکه مطابق معمول شعار مرگ بر آمریکا سر می‌داند، آدمک ترامپ را حلق‌آویز کرده بودند و پرچم های امریکا و اسرائیل را آتش زدند و لگدمال کردند. همچنین پوسترهایی به چشم می‌خورد که در آن رئیس‌جمهور آمریکا در حالی دیده می‌شد که با صورت وی مشت خورده است.
 
کلمات کلیدی : آمریکا، ایران، ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.