توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 405769
رئیس کمیسیون اصل 90: بیش از 300 نجومی بگیر داشتیم/ به صورت جدی در پرونده های زمین خواری ورود می کنیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۵
محمدی گفت: این کمیسیون درراستای بررسی پرونده های مربوط به زمین خواری با دقت، سرعت وهمت بیشتری وارد عمل شده است.

به گزارش میزان، داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در گفت و گویی درباره عملکرد کمیسیون اصل 90 مجلس در دوره دهم اظهار کرد: یکی از اولویتهای کاری که در کمیسیون اصل 90 مجلس در دستور کار قرار داشت توجه به این امر بود که پرونده هایی که از دوره های قبل باقی مانده بود به اتمام برسد و تعیین و تکلیف لازم درباره‌ آنها پیرامون ارجاع به مراجع قضایی وانتظامی اتخاذ شود.

وی افزود: یکی از سیاستهایی که از ابتدا در کمیسیون اصل 90 مجلس در دوره دهم مد نظر قرار گرفته است اتمام پرونده های نیمه تمام بود که در این راستا رسیدگی به پرونده های زمین خواری از جمله مباحثی است که در دستور کار کمیسیون قرار دارد.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس تصریح کرد: در حال حاضر کمیسیون اصل 90 با تلاش و جدیت مضاعف با همراهی قوه قضائیه در جهت بررسی پرونده های مربوط به زمین خواری دراستانهای مختلف کشور از جمله استانهای شمالی وارد عمل شده است تا در این راستا اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با اشاره به بررسی پرونده های فیش های حقوقی نجومی در کمیسیون اصل 90 مجلس تاکید کرد: طبق گزارشی که کمیسیون اصل 90 در این باره تهیه و در مجلس قرائت کرد بیش از 300 نفر از افراد شامل دریافت کنندگان فیش های حقوقی نجومی بودند که امیدواریم با درایت و دقت نظر مسئولین دیگر این موضوع تکرار نشود.

محمدی خاطر نشان کرد: کمیسیون اصل 90 تمام دقت، همت و تلاش خود را بکار بسته است تا در راستای مقابله با موضوعاتی همچون زمین خواری و تضییع  حقوق مردم وارد عمل شود از این رو پرونده های مربوط به موضوع زمین خواری با دقت و سرعت بیشتری در این کمیسیون در حال جریان است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیرامون حضور مدیران دو تابعیتی نیز مباحثی درکمیسیون اصل 90 صورت گرفته است گفت: درحال حاضر با توجه به اطلاع بنده کمیته ای متشکل از کمیسیون امنیت ملی، قضایی واجتماعی مجلس پیگیر این موضوع هستند از این رو تا به این لحظه این موضوع در کمیسیون اصل 90 مجلس مورد بررسی قرار نگرفته است و در دستور کار قرار ندارد.
 
 
کلمات کلیدی : حقوق نجومی+فیش حقوقی+مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.