نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499735
مبلغی که ماهیانه به مدیران کشور پرداخت می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۱
عضو هیات مدیره کانون عالی کارفرمایان با بیان اینکه در کشور ۵۰۰ هزار مدیر داریم که ۱۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد در ماه صرف پرداخت حقوق به این افراد می‌شود گفت:در ژاپن ۵۰۰ هزار نفر کارمند وجود دارد.

جمال رازقی جهرمی در نشست تخصصی امنیت شغلی، سرمایه گذاری و تولید که با حضور نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی و مسئولان بلندپایه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مجموعه فرهنگی تلاش برگزار شد، افزود: انتخاب نام این نشست درست است چرا که امنیت شغلی، سرمایه گذاری و تولید با هم ارتباط مستقیم دارند.

عضو هیات مدیره کانون عالی کارفرمایان با بیان اینکه اگر امنیت سرمایه گذاری وجود نداشته باشد، امنیت شغلی نیز نخواهیم داشت گفت: در کشور با بحران قیمت تمام شده روبرو هستیم، اگر همه برای اصلاح قیمت تمام شده تلاش کنند، توسعه اشتغال و ثروت پدید می‌ آید.

رزاقی جهرمی با بیان اینکه سالها با تولید ثروت در کشور مبارزه شده است، افزود: اما نتیجه این شده که امروز تولید پایدار و امنیت سرمایه گذاری نداریم.

به گفته وی، در حالی که ژاپن ۵۰۰ هزار کارمند دارد، در ایران فقط ۵۰۰ هزار مدیر داریم که ماهیانه حدود ۱۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد بابت حقوق این افراد پرداخت می‌شود. علاوه بر این در ماه حدود ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد یارانه نقدی پرداخت می‌شود که هزینه زیادی از بودجه جاری کشور را شامل می‌شود. در حالی که بخشی از این پولها می‌تواند به تولید اختصاص یابد.

به گزارش ایرنا، نشست تخصصی امنیت شغلی و امنیت سرمایه‌گذاری و تولید با هدف ایجاد وحدت نظر میان دیدگاه‌های صنفی شرکای کارگری و کارفرمایی امروز در مجموعه تلاش برگزار شد.
 
کلمات کلیدی : حقوق‌هاي نجومي، فیش حقوقی، مجلس
 
abbas
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۰۸:۰۳:۴۸
این که می شه ماهی 32 میلیون تومان
باور کردنش سخته (4510174) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۰۸:۱۶:۳۲
ماهانه هر نفر 33 میلیون تومن میانگین خدا قبول کنه خدمات برجسته مدیران عزیر وذخائر مملکت اسلامی رو (4510197) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۰۸:۳۹:۳۳
متوسط میشه ماهی 33 میلیون تومن. خدا بده برکت. اقا ما میریم سلفی بگیریم زودی برمیگردیم. (4510234) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.