نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 278590
درگیری کارکنان میزان با هیأت بانک مرکزی!
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۴
اخراج صدها کارمند مؤسسه منحل شده میزان در روزهای اخیر توسط هیأت تسویه بانک مرکزی، کارکنان معترض این مؤسسه با اعضای این هیأت درگیر شده و آنان را از شعبه بیرون کردند.

به گزارش خبرآنلاین، اخراج صدها کارمند مؤسسه منحل شده میزان در روزهای اخیر توسط هیأت تسویه بانک مرکزی، کارکنان معترض این مؤسسه با اعضای این هیأت درگیر شده و آنان را از شعبه بیرون کردند.

در ادامه مشکلات به وجود آمده پس از انحلال مؤسسه مالی و اعتباری میزان، امروز کارکنان معترض این مؤسسه با هیأت تسویه که به‌منظور تسویه‌حساب‌ها و رسیدگی به امور این مؤسسه تشکیل‌شده بود، درگیر شده و آنان را از شعبه مرکزی میزان بیرون انداختند.

«مشهد پیام» گزارش داده است؛ سود تعلق‌گرفته به سپرده‌های مشتریان از بهمن‌ماه سال گذشته از حساب‌ها کسر شده که اعتراض مشتریان را به دنبال داشته و باعث شد تا سپرده‌گذاران بار دیگر در مقابل شعبه مرکزی میزان تجمع کردند.

علاوه بر آن، گزارش‌های رسیده از درگیری و زد و خورد میان کارکنان معترض و هیأت تسویه حکایت دارد که دلیل آن، اخراج روزانه صد نفر از کارکنان این مؤسسه بوده است.

چندی پیش مسؤولان برای رسیدگی به وضعیت کارکنان بیکار شده مؤسسه میزان وعده‌هایی دادند که در مقابل آن، با اخراج شدن روزانه صد کارمند روبرو شدند، این اقدام باعث برانگیختن خشم کارکنان حاضر در شعبه میدان جانباز مؤسسه میزان شده که به زدوخورد و درگیری با هیأت تسویه انجامید.
 
کلمات کلیدی : موسسه میزان
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۴ ۱۱:۴۲:۰۶
وقتی غیر مجاز باید منخل بشه دیگه اینو اول فکر میکردن (2995314) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۴ ۱۷:۳۵:۴۲
14/13سال آرم دادگستری روتابلوی میزان بود دادگستری هیچی نگفت حالا که ورشکست کرده میگه این صندوق ربطی به دادگستری نداره.مگه میشه مردم به اعتبار اون آرم پولاشونو گذاشتت حالا میگن نه (2996430) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.