نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495309
عقب‌نشینی کاخ سفید از تحریم ایران و روسیه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲
سخنگوی کاخ سفید با عقب‌نشینی از موضع قبلی خود گفت که رئیس‌جمهور آمریکا در حال بررسی طرح تحریم ایران و روسیه است.

به گزارش تسنیم، «سارا سندرز»، سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره موضع «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا درباره طرح کنگره برای تشدید تحریم‌ها علیه ایران، کره شمالی و روسیه از اظهارات روز قبلش عقب‌نشینی کرد. 

«سارا سندرز»، روز یکشنبه گفته بود که ترامپ از نسخه فعلی طرح کنگره آمریکا برای تشدید تحریم‌ها علیه این سه کشور حمایت می‌کند و آن را به قانون تبدیل خواهد کرد. وی با وجود این، روز دوشنبه گفت که ترامپ هنوز در حال بررسی این طرح و تلاش برای دست‌یابی به «بهترین توافق برای مردم آمریکا» است. 

به گزارش وب‌سایت کاخ سفید، «سندرز» در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا ترامپ طرح جدید تحریم‌ها را امضا خواهد کر گفت: «درباره این طرح تحریم‌ها، رئیس‌جمهور با صراحت بسیار از ادامه تحریم‌ها علیه این سه کشور حمایت کرده است. او هیچ قصدی برای دور انداختن تحریم‌ها علیه آنها ندارد، ولی می‌خواهد اطمینان حاصل کند که ما به بهترین توافق (با کنگره) برای مردم آمریکا می‌رسیم.»

سخنگوی کاخ سفید اضافه کرد: «کنگره، بهترین سابقه را در این مورد ندارد. فکر می‌کنم که می‌توان قرارداد NAFTA را بررسی کرد، می‌توان توافق هسته‌ای ایران را بررسی کرد و رئیس‌جمهور می‌خواهد اطمینان حاصل کند که ما واقعاً بهترین توافق برای ایالات متحده را به دست می‌آوریم.»

«سندرز» در ادامه گفت: «بنابراین، او (ترامپ) بسیار روی این موضوع متمرکز است، اما او در عین حال می‌خواهد اطمینان حاصل کند که تحریم‌ها علیه این سه کشور ادامه می‌یابند. او این طرح قانونی را بررسی خواهد کرد تا ببیند محصول نهایی چطور خواهد بود.»

وی در پاسخ به این سوال که آیا ترامپ از این طرح تحریمی به شکل فعلی آن حمایت می‌کند بار دیگر تکرار کرد که رئیس‌جمهور آمریکا در حال بررسی این طرح و تلاش برای دستیابی به «بهترین توافق برای مردم آمریکا» است.
 
 
کلمات کلیدی : کاخ سفید،تحریم، ایران ، روسیه
 
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۱۳:۲۰:۳۱
ترامپ کار و زندگی نداره؟؟؟ فقط چسبیده به ایران؟ (4487891) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.