توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491676
نسخه‌ جدید‌ تحریم‌های‌ایران و روسیه‌ در کنگر‌ه‌ آمریکا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۳
دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد: روز چهارشنبه نسخه ای جدید از طرح تحریم های ایران و روسیه را ارائه خواهند کرد.

به  گزارش شبکه خبر، دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد: روز چهارشنبه نسخه ای جدید از طرح تحریم های ایران و روسیه را ارائه خواهند کرد.

این اقدام پس از آن صورت می گیرد که طرح تحریم های ایران و روسیه که در سنا تصویب شده بود در مجلس نمایندگان با مانع روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری برکینگ نیوز، این طرح جدید مشابه طرحی است که پانزدهم ژوئن (ماه گذشته) در سنا با نود و هشت رای موافق در برابر دو رای مخالف تصویب شد. با این حال در مجلس نمایندگان آمریکا به علت برخورد با موانع قانونی به رای گذاشته نشد.

یک دستیار نماینده دموکرات در مجلس نمایندگان گفت: این طرح به این دلیل در مجلس نمایندگان ارائه شده است که مانند طرح قبلی به موانع تشریفاتی و قانونی برخورد نکند و رهبران جمهوریخواه مجبور نشوند آن را به سنا برگردانند.
 
کلمات کلیدی : کنگره آمریکا+تحریم ایران+تحریم روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.