توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494251
بیانیه وزارت خارجه روسیه درباره برجام
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۴
واحد مرکزی خبر نوشت: بر اساس بیانیه وزارت امور خارجه روسیه، طرف روس طی این نشست بر پایبندی قاطع همه طرفین به روح و متن برجام و همچنین قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک وزارت امور خارجه روسیه روز جمعه اعلام کرد مسکو از همه طرفین توافق هسته‌ای ایران درخواست می‌کند به این موافقتنامه پایبند بمانند؛ از جمله در خصوص لغو تحریم‌های یکجانبه علیه تهران.

اعلام این موضوع توسط وزارت امور خارجه روسیه در حالی بود که کمیسیون مشترک برجام، پیشتر روز جمعه نشستی را در وین به مناسبت دومین سالگرد این موافقتنامه برگزار کرد.

بر اساس بیانیه وزارت امور خارجه روسیه، طرف روس طی این نشست بر پایبندی قاطع همه طرفین به روح و متن برجام و همچنین قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل تاکید کرد.

در این بیانیه آمده است هر اقدامی که بر خلاف این اصل باشد، باعث تضعیف تداوم برجام می‌شود و به همکاری‌های اقتصادی بین المللی آسیب می‌رساند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۳:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۱:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۴:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۲:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۲:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۳:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۰:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۰۹:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۱۰:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۲:۳۲
 
 
کلمات کلیدی : برجام + آمریکا + تحریم ایران + روسیه + مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.