توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494533
بیانیه مجلس نمایندگان آمریکا درباره طرح تحریم ایران و روسیه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۲
رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا و رهبر اکثریت جمهوری‌خواه طی بیانیه‌ای مشترک بر لزوم تحریم ایران، روسیه و کره شمالی تاکید کردند.

به گزارش فارس، «اد رویس» رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا و «کوین مک‌کارتی» رهبر اکثریت جمهوری‌خواه این مجلس، طی بیانیه‌ای مشترک از توافق بر سر طرح تحریم‌های ایران، روسیه و کره‌شمالی گفتند.

در این بیانیه که در وبگاه مجلس نمایندگان منتشر شده، آمده است: «کره شمالی، ایران و روسیه به شیوه‌های مختلفی همسایگان خود را تهدید کرده و فعالانه سعی دارند منافع آمریکا را تضعیف کنند.»

این دو نماینده آمریکایی با اشاره به تصویب طرح‌های جداگانه تحریم سه کشور مذکور در مجلس سنا، تاکید کردند: «مجلس نمایندگان مُجِدانه تلاش کرد تا این طرح را با گنجاندن تحریم علیه برنامه موشکی کره شمالی، تقویت کند.»

نسخه اولیه طرح تحریم ایران، روسیه و کره شمالی که گفته می‌شود این هفته به رأی گذاشته خواهد شد، در سایت مجلس نمایندگان آمریکا منتشر شده است.
 
کلمات کلیدی : مجلس آمریکا، تحریم، ایران، روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.