نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425379
زمان تحویل ایرباس و بوئینگ مشخص شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۲
مدیرعامل ایران ایر از تحویل 16 فروند هواپیمای ایرباس و ATR منوط به انجام برنامه‌های پیش‌بینی شده در سال 2017 خبر داد.

فرهاد پرورش در پاسخ به پرسش ایلنا، مبنی بر این که در سال 2017 چه تعداد هواپیماهای جدید به ایران‌ایر تحویل داده می‌شود؟ ، گفت: طبق قرارداد هشت فروند هواپیمای ایرباس و هشت فروند هواپیمای ATR در خط تولید قرار دارد که اگر همه چیز خوب پیش رود این تعداد هواپیما در سال 2017 تحویل ایران‌ایر می‌شود.

پرورش تاکید کرد: هیچ هواپیمایی از بوئینگ قرار نیست در سال 2017 تحویل شود و شروع تحویل‌های این هواپیما از سال 2018 است و اولین فروند از بوئینگ فروردین سال 97 تحویل داده می‌شود.

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه آیا قرار است ایران‌ایر در راستای بازسازی ساختار مالی خود شریک خارجی داشته باشد؟، گفت: فروش سهام ایران‌ایر در بورس یکی از موضوعاتی است که پیش‌بینی شده است و اصلاح ساختار ایران ایر مصوبه هیات وزیران را دارد که در این مصوبه نوسازی ناوگان، روشن شدن تکلیف صندوق بازنشستگی و اصلاح ساختار مالی ایران‌ایر در نظر گرفته شده است.

وی افزود: تاکنون چندین جلسه در کمیسیون اقتصادی و زیربنایی برای روند اصلاح ساختار ایران ایر برگزار شده است و یکی از راهکارها این است که سهام ایران‌ایر در بورس عرضه شود.

مدیرعامل ایران‌ایر تاکید کرد: این که ایران‌ایر شریک خارجی داشته باشد احتمال آن ضعیف است اما برای به انجام رسیدن تفاهم‌نامه MRO ( نگهداری و تعمیرات هواپیما) نیازمند ورود شرکت‌ بوئینگ هستیم و مجوزهای آن در حال اخذ است.
 
کلمات کلیدی : بوئینگ+ایرباس+خرید هواپیما
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۱۶:۲۲:۴۶
تنها دستاورد برجام برای کسانی که توان خرید بلیط هواپیما را دارند (4071631) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۱۷:۳۳:۴۳
شما درست میگی استاد (4071733) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۲۱:۲۰:۴۱
حالا اگه همین هواپیما نمیومد می گفتی چرا نیومد هواپیما!!؟ این نقض برجامه ! باید به همین خاطر برجام رو آتیش بزنیم!!!!!!!!!!!!!! دوست عزیز سال قبل امارات از بخش فرودگاهیش به اندازه ی بخش نفت ما درآمد کسب کرد!! با این مخالفت های سیاسی منافع ملی رو نابود نکنید!!!!!!!!!!!!!! (4072083) (alef-13)
 
صادق
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۲۱:۴۳:۱۷
ناوگان هوایی کشور فرسوده است. بفهمید این مسئله را (4072102) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۹-۲۹ ۰۷:۲۰:۳۴
هواپيماهاي ايران 20 سال پيش فرسوده بود. ميگم اگه هواپيماهاي ايران را به موزه هاي هوايي بفروشيم با پولش مي تونيم پول ايرباس و بوئينگ رو بديم. (4072369) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۱۷:۴۷:۵۴
قبلش با امریکا هماهنگی کنید بعد به مردم وعده دهید اینجوری خود را خراب نمی کنید (4071755) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۲۳:۲۶:۳۴
انتخابات تبلیغ نیاز داره پس هواپیما چندتا می اید (4072228) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته