نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488442
مسئول امور رسانه ای دانشگاه آزاد: اظهارات کارشناسی دکتر توکلی را در زمان و مکان مناسب بررسی می کنیم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۸
صالح اسکندری عضو هیات رئیسه و مسئول امور رسانه ای دانشگاه آزاد ضمن استقبال از اظهارات و نقطه نظرات کارشناسی نخبگان کشور در خصوص کمیت و کیفیت آموزش عالی در کشور گفت: ضمن مطالعه در خصوص اظهارات دکتر احمد توکلی، در زمان و مکان مناسب در هیات های اندیشه ورزی دانشگاه بررسی خواهیم کرد.

به گزارش آنا، وی با اشاره به دغدغه های نخبگان کشور درباره وضعیت آموزش عالی افزود: نقشه جامع علمی کشور مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی قدر متیقن نظرات کارشناسی نخبگان علمی کشور است و دانشگاه آزاد اسلامی پیشبرد و تحقق نقشه جامع علمی کشور را در دوره جدید در دستور کار خود قرار داده است.

اسکندری ضمن دعوت از دکتر توکلی در کارگروه تحول و هیات های اندیشه ورز دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: قطعا بدون اتکا به خرد جمعی نخبگان نمی توان تحولات مطلوبی در نظام آموزش عالی کشور ایجاد کرد.

عضو هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به سوالی درباره توافق این دانشگاه و وزارت علوم گفت: از اهتمام و التفات وزیر محترم علوم و معاونین ایشان در بازگشت حدود ۲۳۰۰ رشته محل دانشگاه آزاد اسلامی قدردانی می کنیم و امیدواریم این فضای تعاملی و مثبت بین دانشگاه و وزارت علوم منجر به تحولات کیفی در آموزش عالی کشور گردد و دانشجویان و اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی را در تحقق اهداف آموزش عالی بیش از پیش امیدوار کند.

اسکندری در پایان ضمن دعوت از دانشجویان برای انتخاب رشته گفت: زمان انتخاب رشته تا ۱۷ تیرماه تمدید شده و داوطلبان هیچ نگرانی در خصوص ثبت نام نداشته باشند.
 
کلمات کلیدی : دکتر احمد توکلی+ علی اکبر ولایتی+دانشگاه آزاد+دیده بان شفافیت و عدالت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۴ ۰۱:۰۸:۴۰
کاش وزارت علوم روی درخواستش محکم بایستد
دانشگاه آزاد امیدیه 10 تا استاد مرتبط با مهندسی نفت ندارد سالانه 500 دانشجوی مهندسی نفت فقط در ارشد می گیرد. بنده های خدا دانشجویان چند سال باید دنبال استاد راهنما بگردند تا بتوانند پایان نامه بگیرند (4459023) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.