توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508828
فیش‌های حقوقی مدیران جدید دانشگاه آزاد را منتشر کنید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۷
 شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در نامه‌ای به علی اکبر ولایتی خواستار انتشار فیش‌های حقوقی مدیران جدید دانشگاه آزاد اسلامی شد.

 در ابتدای این نامه آمده است: ضمن تشکر از اقدامات مصلحانه شما در دانشگاه آزاد اسلامی، انتظار می‌رود هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در راستای ایجاد شفافیت مالی و جلوگیری از پدیده شوم فیش‌های نجومی طی مصوبه‌ای حقوق تمام مدیران ارشد سازمان مرکزی و مدیران استانی این دانشگاه را منتشر و برای حداکثر پرداختی ها به مدیران سقف تعیین کند.

همچنین در این نامه تصریح شد: متاسفانه بعد از افشای فیش نجومی دو مدیر دانشگاه آزاد اسلامی در دوران مدیریت قبلی، مسئولین وقت سازمان مرکزی به صورت عجولانه تمام فیش‌های حقوقی روسای واحدها را در یک سیستم متمرکز به صورت محرمانه ذخیره کردند تا مبادا کوس رسوایی آنان بیش از پیش به صدا درآید.

در بخش دیگری از این نامه تاکید شد: حال که عنان این مولود انقلاب اسلامی به تدبیر ولی امر مسلمین به دست شما سپرده شده است، می‌بایست در راستای اعتماد سازی بین دانشجویان و جلوگیری از تکرار فساد مدیران این دانشگاه دست به اقدامی انقلابی زده و با شفافیت مالی برای سایر دستگاه های نظام اسلامی الگو شوید.
قطعا آگاهی مردم از میزان حقوق دریافتی مدیران دانشگاه آزاد، لجن پراکنی اخیر باندهای قدرت و ثروت را که در برابر تغییرات مقاومت می کنند را رسوا خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : علی اکبر ولایتی + دانشگاه آزاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.