توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503363
تربتی‌نژاد در موافقت با وزیر پیشنهادی کشور: برنامه‌های رحمانی فضلی منطبق با اسناد بالادستی است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۴
نماینده گرگان و آق قلا گفت: برنامه‌های رحمانی فضلی منطبق با برنامه ششم توسعه، اقتصاد مقاومتی و اسناد بالادستی است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نورمحمد تربتی‌نژاد نماینده مردم گرگان و آق قلا در جریان رای اعتماد به کابینه دوازدهم و در موافقت با عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر پیشنهادی کشور، اظهار داشت: وزارت کشور یکی از مهمترین وزارتخانه‌ها از حیث امور است.

وی افزود: رهبری و پشتیبانی انتخابات شهر و روستا، اداره بهیاری‌ها، هماهنگی امور استانداری‌ها، رسیدگی به امور اتباع و مهاجران، رسیدگی به حوادث و امور غیر مترقبه از وظایف وزارت کشور است. تربتی‌نژاد تأکید کرد: بر این اساس اداره وزارت کشور باید به شخصی سپرده شود که از حیث برنامه و تعهد خوب عمل کند که رحمانی فضلی با توجه به شناخت بنده فردی توانمند برای سکان‌داری مجدد این وزارتخانه است.

نماینده مردم گرگان با اشاره به اینکه شناخت بنده از رحمانی فضلی مبتنی بر شناخت 20 ساله از وی است، تصریح کرد: رحمانی فضلی خلاق، دلسوز، انقلابی، اعتدال‌گراست.

وی در ادامه افزود: از نظر سوابق اجرایی رحمانی‌فضلی تاکنون در 20 جایگاه مدیریتی در 32 سال اخیر قرار داشته که از مهمترین آن‌ها ستاد مبارزه با مواد مخدر، هلال احمر، صدا و سیما، دیوان محاسبات، وزارت کشور و غیره بوده است. تربتی‌نژاد تأکید کرد: رحمانی‌فضلی توانست از لحاظ عملکرد در دولت یازدهم موفقیت‌های زیادی را کسب کند، در حوزه امنیتی با وجود پیشگیری از رخدادن بسیاری از حوادث امنیتی جلوگیری کند همچنین در دوران وزارت وی امنیت گردشگران افزایش یافته که این امر در راستای اقتصاد مقاومتی بسیار تأثیرگذار است.

نماینده مردم گرگان بیان داشت: وزیر پیشنهادی وزارت کشور با سیاست‌های موفق خود در دولت یازدهم توانست بحث امنیت را با همسایگان کشورمان افزایش دهد، 6 هزار کیلومتر مرز خاکی و حدود 2 هزار کیلومتر مرز آبی با همسایگان را تکمیل کرد. وی تصریح کرد: در حوزه سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، صیانت از حقوق شهروندی و غیره از دیگر اقدامات رحمانی‌فضلی در دولت یازدهم بود.

تربتی‌نژاد تأکید کرد: در حوزه عمرانی هم توجه به بحث حاشیه‌نشینی، پسماندها، وضعیت معیشتی مرزنشینان، اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از دیگر اقدامات خوب وی بوده است.

نماینده مردم گرگان با بیان اینکه رحمانی فضلی برنامه خود را برای دولت دوازدهم منطبق بر احکام بالادستی ارائه کرده است، گفت: توجه به تشکل‌های حزبی، افزایش تعامل با اقوام و مذاهب، انتخابات کشور، حقوق شهروندی، اقدمات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز حوادث در حوزه اجتماعی، وحدت ملی، احترام به اقوام ملی و مذهبی، کرامت و خانواده، ارتقای نقش بانوان و جوان، توجه به بهبود فضای کسب و کار، توسعه سرمایه‌گذاری خارجی و داخلی، توجه به ایجاد مراکز هشدار و غیره از مهمترین محور‌های برنامه رحمانی فضلی برای دولت دوازدهم است.

وی در پایان گفت: امیدوارم با توجه به جایگاه حساس وزارت کشور و همچنین ویژگی علمی و فرهنگی و سوابق درخشان وی در دولت یازدهم بتواند رأی اعتماد دوباره را از مجلس کسب کند.
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۰۹:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۷:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۶:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۶:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۶:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۳:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۲:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۱:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۱:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۰:۳۸
 
 
کلمات کلیدی : صلاحیت وزرای پیشنهادی، مجلس شورای اسلامی، روحانی،کابینه دوازدهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.