توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503362
نادری در موافقت با وزیر پیشنهادی کشور: رحمانی فضلی قدرت تصمیم‌گیری خاصی دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۲
نماینده پاوه و روانسر در مجلس با بیان اینکه «رحمانی فضلی» دارای رویکرد مدیریت بحران است، گفت: وزیر پیشنهادی کشور در هر شرایطی قدرت تصمیم‌گیری خاصی دارد و از پرتحرک‌ترین وزرای پیشنهادی دولت است.

به گزارش فارس، شهاب نادری نماینده مردم پاوه و روانسر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی عصر امروز (شنبه) پارلمان در سخنانی به عنوان موافق عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر پیشنهادی کشور، اظهار داشت: وزارت کشور در جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین وزارتخانه محسوب می‌شود.

وی افزود: وزارت کشور طیف وسیعی از مسئولیت‌ها را در بر می‌گیرد مانند هماهنگ کردن مدیران عالی استان‌ها که برعهده این وزارتخانه است.

نادری تصریح کرد: برگزاری مهمترین نماد مشارکت سیاسی مردم یعنی انتخابات برعهده وزارت کشور است؛ رحمانی فضلی دارای نگرش سیاسی عمیقی است و رویکرد مدیریت بحران دارد.

وی با بیان اینکه رحمانی فضلی در هر شرایطی قدرت تصمیم‌گیری خاصی دارد، گفت: رحمانی فضلی به عنوان وزیر کشور فردی نقدپذیر است و مثل برخی مدیران کشور نیست که انتقادپذیر نباشد.

نماینده پاوه و روانسر در مجلس با بیان اینکه رحمانی فضلی دارای مدیریت میدانی است، گفت: وزیر پیشنهادی کشور یکی از پرتحرک‌ترین وزرا بوده و اقدامات خوب را در راستای اقتصاد مقاومتی انجام داده است.
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۰۹:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۷:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۶:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۶:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۶:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۳:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۲:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۱:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۱:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۰:۳۸
 
 
کلمات کلیدی : صلاحیت وزرای پیشنهادی، مجلس شورای اسلامی، روحانی،کابینه دوازدهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.