توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503365
رحمانی فضلی در صحن علنی: سیاست وزارت کشور عزل و نصب بر اساس گرایش سیاسی و انتخاباتی نیست
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۷
وزیر پیشنهادی کشور گفت: وزارت کشور می‌تواند در ایجاد امنیت و آرامش مردم نقش بزرگی داشته باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر پیشنهادی کشور دولت دوازدهم با حضور در صحن علنی مجلس در دفاع از برنامه‌های خویش اظهار داشت: توفیق شد این چند روز به صورت فشرده در مجلس، کمیسیون ها در محضر نماینده ها باشم. تمام موضوعات مشفقانه مطرح شد و برای اجرای حق مردم و اجرای قانون بود. 

وی افزود: بنده بر اساس تجربه نمایندگی، معاونت صداو سیما و شورای عالی امینت ملی، دیوان محاسبات و سال های اخیر، کاملا فضای مجلس را می شناسم و حق میدهم مسئل منطقه ای، ناحیه‌ای و مسائل مردم را پیگیر باشید. تماما زیبایی بود؛ در این چند روز، هرچه دیده ام.

وزیر پیشنهادی کشور ادامه داد: گله شده که آثار انتخابات در عزل و نصب جاری بوده است. سیاست وزارت کشور عزل و نصب براساس گرایش سیاسی و انتخاباتی نیست .ما امین مردم و مجلس هستیم و محور فعایت ما باید قانون باشد. اگر در مواردی چنین اتفاقی واقع شود؛ یقینا با آن برخورد می‌کنیم. 

رحمانی فضلی گفت: چهار جلسه برای مقابله با آسیب های اجتماعی در حضور رهبر انقلاب تشکیل شد که مقام معظم رهبری گفتند از روند جلسات آسیب های اجتماعی خرسندم. کاهش نرخ آسیب ها ی اجتماعی از دستاوردهای وزارت کشور در حوزه اجتماعی بوده است.
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۰۹:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۷:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۶:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۶:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۶:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۳:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۲:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۱:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۱:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۰:۳۸
 
 
کلمات کلیدی : صلاحیت وزرای پیشنهادی، مجلس شورای اسلامی، روحانی،کابینه دوازدهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.