نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 377426
توضیحاتی در رابطه با حیوان عجیب در همدان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۱
پیدا شدن حیوانی عجیب و شبیه شیر در روستای«دمق» ملایر صحت ندارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مجید شعبانلو رئیس اداره حفاظت محیط زیست ملایر اظهار داشت: خبری مبنی بر مشاهده حیوانی که به نظر می رسد شیر باشد توسط اهالی روستای علی آباد دمق از توابع شهرستان ملایر گزارش شده که تکذیب می شود.

وی با بیان اینکه این موضوع صحت ندارد بلکه عکس منتشر شده متعلق به یک سگ بیمار است، افزود : برداشت های اهالی روستا این تصور را ایجاد کرده که حیوان مشاهده شده یک گونه از شیر است اما این سگ بر اثر بیماری موهای بدن خود را از دست داده و به این شکل درآمده است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست ملایر با بیان اینکه هیچ گونه ای از حیوان شیر در همدان وجود ندارد از مردم خواست از دامن زدن به شایعات خودداری کنند.
 
کلمات کلیدی : حیوان عجیب در همدان+محیط زیست
 
سید علی حسینی
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۱۰ ۲۳:۰۷:۰۸
اینجانب یک دامپزشک متخصص نظر خود را مبنی بر وجود بیماری جرب شدید در یک سگ محلی پشمالو بوده وهیچگونه حیوان دیگر نبوده است.این حیوان از بیماری قارچی رنج میبرد .لطفا حامیان همدانی به کمک حیوان رفته و اورا مداوا نمایند (3858491) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
توضیحاتی در رابطه با حیوان عجیب در همدان