توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 441298
همایش روز جهانی تالاب‌ها باحضور ابتکار برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۳
همایش روز جهانی تالاب ها امسال به میزبانی اهواز و در استان خوزستان برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، همایش روز جهانی تالاب ها با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ، نماینده مقیم سازمان ملل در ایران و سفرای کشورهای استرالیا، آلمان، نروژ، عراق و افغانستان به همراه معاون محیط زیست دریایی، معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست و محمدرضا تابش رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

همایش روز جهانی تالاب ها در اهواز- گیت بوستان سازمان آب و برق خوزستان برگزار می شود و افتتاح مرکز بازدیدکنندگان تالاب بین المللی شادگان و بازدید از این تالاب از برنامه های این روز است.
 
این گزارش می افزاید؛ برگزاری کارگروه استانی بررسی راهکارهای مقابله با پدیده گرد و غبار از دیگر برنامه های سفر ریاست سازمان حفاظت محیط زیست به استان خوزستان است.
 
بر اساس گزارش سایت روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)، لازم بذکر است، این هشتمین سفر  ابتکار به استان خوزستان است که در راستای بررسی نقش و جایگاه تالاب ها انجام می شود.
 
کلمات کلیدی : تالاب‌های ایران + محیط زیست + همایش روز جهانی تالاب ها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.