توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454042
آماده‌باش 157 پایگاه اورژانس تهران در چهارشنبه سوری
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۵
سرپرست اورژانس کشور با بیان اینکه157 پایگاه اورژانس تهران در شب چهارشنبه سوری در حالت آماده‌باش هستند، گفت: آمبولانس‌های اورژانس در 110 نقطه تهران مستقر می‌شوند.

دکتر پیرحسین کولیوند در ایسنا، اظهار داشت: حفظ سلامت و امنیت مردم مهم‌ترین موضوعی است که ما در اولویت کاری خود قرار داده‌ایم.

وی با بیان اینکه تمهیداتی ویژه برای چهارشنبه آخرسال توسط اورژانس در نظر گرفته شده است، افزود: از مردم و به ویژه جوانان و نوجوانان عزیز می‌خواهیم که نکات ایمنی را رعایت کنند تا با مشکلات و حوادث مواجه نشوند.

سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: در همین راستا سامانه تلفن 115 برای دریافت تماس‌های مردم آماده پاسخگویی است. همچنین 157 پایگاه اورژانس در تهران در حالت آماده‌باش قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه 200 دستگاه آمبولانس، 30 موتورلانس و هشت اتوبوس آمبولانس برای پوشش چهارشنبه آخر سال آماده باش هستند، افزود: علاوه بر آمادگی بیمارستان‌ها، نیروهای ستادی و عملیاتی نیز در حالت آماده‌باش هستند.

کولیوند افزود: یک فروند بالگرد اورژانس نیز برای پوشش چهارشنبه آخرسال در حالت آماده باش قرار گرفته است و آمبولانس‌های اورژانس در 110 نقطه تهران مستقر شده‌اند.
 
کلمات کلیدی : اورژانس تهران + چهارشنبه سوری + اورژانس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.