نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453406
۲۸ مصدوم در واژگونی اتوبوس شرکت واحد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۷
سخنگوی اورژانس تهران از واژگونی یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد در ابتدای بزرگراه بابایی خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه ۲۸ مسافر، مصدوم شدند.

حسن عباسی در گفت‌وگو با فارس، در ارتباط با واژگونی اتوبوس شرکت واحد در بزرگراه بابایی اظهار داشت: این حادثه در ساعت 8 و 23 دقیقه امروز به وقوع پیوسته که در اثر آن 28 مسافر اتوبوس مصدوم شدند. 

وی گفت: بلافاصله بعد از وقوع این حادثه، 7 آمبولانس، یک اتوبوس‌آمبولانس و یک بالگرد اورژانس به محل اعزام شدند. 

سخنگوی اورژانس تهران خاطرنشان کرد: مصدومان توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان‌های بعثت، گلستان، امام حسین(ع) و فیروزگر منتقل شده‌اند.
 
 
کلمات کلیدی : اورژانس تهران + واژگونی اتوبوس
 
م
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۱۳:۵۵:۳۹
من بارها با شهرداری در خصوص تراکم جمعیت و تند رفتن اتوبوسها ی واحد مسیر تهران پردیس تماس گرفتم اما کسی پیگیری نمیکند (4199322) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۱۴:۴۴:۳۹
اتوبوس های تهران خیلی بد میرونن ادم وحشت می کنه چرا شهردار نظارت نداره ؟! (4199446) (alef-3)
 
آریابان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۱۶:۱۵:۲۰
نکته آشکار اینه که متقاضی دریافت گواهینامۀ پایۀ یکم ، باید بعد از قبولی در آزمون تپۀ کامیون ، در آزمون رانندگی اتوبوس هم شرکت کنه ولی نکتۀ جالبی که خیلی از مردم عادی نمیدونند اینه که در آزمون اتوبوس ، متقاضی فقط باید اتوبوس را بحرکت در بیاره ، حدود سی-چهل متر راه ببره و بعد هم متوقفش کنه و اساسا شرط قبولی در آزمون هم فقط و فقط اینه که در این سه مرحلۀ رویهمرفته یک دقیقه ای ، متقاضی باید طوری نرم و ملایم و بدون تکان و بدون ترمز سخت و ناگهانی رانندگی کنه که در اصطلاح ، آب توی دل مسافرین تکان نخوره !!!!!!! ؛
حالا واقعا روزانه چه تعداد از این رانندگان اتوبوس های شهری ما ، بطور کامل مردود میشوند ؟!؟!؟!؟!؟!؟ (4199700) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.