توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479907
۱۵ مصدوم در برخورد ۲ قطار مترو در ایستگاه طرشت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۶
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران از وقوع تصادف بین ۲ قطار مترو در ایستگاه طرشت خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه ۱۵ نفر مصدوم شدند.

سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر برخورد 2 دستگاه قطار مترو در ایستگاه طرشت درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 18:12 امروز حادثه برخورد 2 دستگاه قطار مترو در ایستگاه طرشت به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان به ایستگاه آتش‌نشانی در کمتر از 3 دقیقه به محل حادثه رسیدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه قطار مترو در ایستگاه متوقف و مشغول مسافرگیری بوده که قطار دوم از راه رسیده و در حالی که سرعت کمی داشته از به عقب قطار اول برخورد کرده بود، که بر اثر این حادثه شیشه چند واگن هر دو قطار شکسته بود. 

ملکی تصریح کرد: آتَش‌نشانان چندین نفر که در این حادثه از ناحیه سر و صورت دچار جراحت و چند نفر دیگر که دچار شوک زدگی و ترس شده بودند را با احتیاط از داخل قطارها خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند. مابقی افراد از ایستگاه خارج شدند و تا دقایق دیگر روند حرکت قطارها به روال عادی بازخواهد گشت.
 
 
کلمات کلیدی : مترو تهران+حادثه مترو تهران+تصادف قطار مترو طرشت+اورژانس تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.