نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482365
خانه‌های خالی در انتظار مالیات
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۷
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح مالیات از خانه‌های خالی باید در بازار خرید مسکن اجرایی شود تا مانع افزایش قیمت بی رویه و نیز تعداد این خانه‌ها شود.

مجید کیان پور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه اجرایی شدن قانون اخذ مالیات از خانه‌های خالی نقش مؤثری در بهبود بازار مسکن دارد، گفت: این قانون برای دلالان و سوداگران بازار مسکن بسیار اثر گذار است و مانع افزایش دلالی در این بازار می‌شود. وی در ادامه افزود: این طرح باید در بازار خرید مسکن اجرایی شود تا مانع افزایش قیمت بی رویه و نیز تعداد این خانه‌ها شود.
 
عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: تمامی شرایط لازم باید ایجاد شود تا بتوانیم قیمت مسکن را کاهش داده و نیازهای دهک‌های کم درآمد را برآورده کنیم.
 
کیان پور با اشاره به اینکه هنوز یخ رونق در بازار مسکن آب نشده است، گفت: در حال حاضر تسهیلات، جوابگوی نیاز این بازار نیست و باید حداقل ۷۰ درصد قیمت خرید مسکن از طریق وام تأمین شود.
 
وی یادآور شد: در کلان شهر‌ها این تسهیلات جوابگو نبوده و نتوانسته الگوی مناسبی برای بهبود بازار مسکن باشد.

 
 
کلمات کلیدی : مسکن ، مالیات ، خانه های خالی ، اجاره
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۵:۵۱:۰۹
این طرح خود باعث افزایش گرانی خانه و افزایش رکود بیشتر می شود

همه می دانند این قانون ضد شرعی اسلام هست و گرفتن و دادن این پول حرام هست (4424794) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۳:۰۶:۵۰
چرا باعث گرانی میشود. (4427553) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۵:۵۲:۵۰
تنها چاره کار کاهش قیمت دلار به 1000تومان هست تا کالاها ارزان و قدرت خرید مردم افزایش یابد بتوانند پس انداز کنند. تا مسکن و خودرو و لبنیات و... بخرند (4424799) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۳:۱۰:۱۹
تا بازاریان پرنفوذ بتوانندبا دلار ارزان جنس بیشتر و بیکاری بیشتری وارد کنند.و مدیران تکنوکرات بتوانند با دلار ارزانتری در خارج سفرکنند یا ملک بخرند یا فرزندان کم استعدادشان تحصیل کنند. (4427556) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.