نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444538
افزایش محدودیت برای نوگواهینامه‌ها از ابتدای سال 96
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۱
اواسط دی ماه امسال بود که رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از افزایش محدودیت‌های بیشتر برای رانندگان نوگواهینامه خبر داد، محدودیت‌هایی که احتمالا از ابتدای سال 96 در سراسر کشور اجرایی خواهد شد.

سردار تقی مهری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اعمال محدودیت‌های بیشتر برای رانندگان نوگواهینامه گفت:دستورالعمل این موضوع ابلاغ شده و تمام استان‌ها در حال آماده شدن برای اجرای آن هستند.

رییس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه این دستورالعمل از سوی وزیر کشور ابلاغ شده است، اظهارکرد:‌ این محدودیت‌ها برای دارندگان گواهینامه‌های پایه سوم و گواهینامه‌های موتورسیکلت و در سال اول دریافت گواهینامه‌شان اجرا خواهد شد.

به گفته مهری افرادی که گواهینامه را دریافت می‌کنند تا سه ماه اجازه ندارند به تنهایی و بدون حضور افراد دارای گواهینامه رانندگی در کنارشان، رانندگی کنند. همچنین از ساعت 12 تا 5 صبح و در جاده‌های برون شهری نیز اجازه رانندگی ندارند و موظف خواهند بود که علامت «احتیاط راننده مبتدی است» را هم در قسمت جلو و هم در قسمت عقب خودروی خود نصب کنند.رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اضافه کرد:‌ جزئیات بیشتر از این محدودیت‌ها و شرایط و مجازات‌های متخلفان نیز اعلام خواهد شد.

وی درباره اینکه پیش از این گفته شده بود از ابتدای بهمن ماه این قانون اجرا خواهد شد، به ایسنا گفت: در حال حاضر استان‌ها و مراکز مربوطه و همچنین آموزشگاه‌های رانندگی در حال آمادگی هستند و آنطور که برنامه ریزی شده است از ابتدای سال 96 این محدودیت‌ها برای افراد نو گواهینامه اجرایی خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : راهنمایی و رانندگی + پلیس راهور + گواهینامه رانندگی
 
باربا پاپا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۱۱:۴۲:۴۳
من ابتکار راهنمایی و رانندگی را در امر درآمد زایی (موتور گیری و شدت برخورد با قضیه زوج و فرد و طرح ترافیک خصوصآ نزدیک عید )برای دولت و همچنین اهتمام این سازمان برای نیل به اقتصاد بدون نفت را می ستایم!!!!!!! (4159916) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۰۹:۱۵:۳۷
آموزش رانندگی باید متحول شود و همراه یا تعلیم مهارت هدایت خودرو، فرهنگ درست و صحیح راندن و احترام به حقوق سهروندی باید به جد اتموزش داده شود و در آزمون نهایی تاثیر داده شود. (4345120) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.