نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508161
ورود کامیون به دو منطقه تهران ممنوع شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۸
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ممنوعیت دائمی ورود کامیون به مناطق 1 و 12 شهرداری تهران خبر داد.

سردار محمدرضا مهماندار در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اجرای طرح ساماندهی کامیون‌ها در پایتخت اظهار کرد: در راستای اجرای این طرح از مدتی قبل برخورد با اضافه بار و تناژ غیرمجاز کامیون‌ها در دستور کار قرار گرفت اما این طرح بخش‌های دیگری نیز دارد که یکی از این بخش‌ها ممنوعیت ورود کامیون به دو منطقه تهران یعنی منطقه 12 و 1 است.

وی با بیان اینکه ممنوعیت تردد کامیون‌ها در این دو منطقه دائمی و 24 ساعته است، افزود: در بررسی‌های انجام شده و برابر مصوبه شورای تأمین تهران تردد کامیون‌ها در برخی از معابر تهران سبب وارد شدن خسارت به معابر و همچنین ابنیه می‌شود. در این بررسی‌ها مشخص شد که اکثر معابر و ابنیه منطقه 12 و 1 شهر تهران مستعد چنین خساراتی هستند از این رو تصمیم بر ممنوعیت ورود کامیون‌ها به این مناطق گرفته شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اضافه کرد: البته ورود کامیونت‌ها به این مناطق منعی ندارد.

مهماندار درباره مجازات و جرایم ورود کامیون‌ها به این مناطق گفت: کامیون‌هایی که وارد این دو منطقه شوند شامل جریمه 90 هزار تومانی شده و علاوه بر آن 4 نمره منفی نیز به راننده تعلق می‌گیرد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در پاسخ به سوال ایسنا درباره اینکه در شرایط اضطراری چطور می‌توان وارد این مناطق شد، تصریح کرد: در مواردی که استفاده از کامیونت نتواند نیاز را رفع کند، در کمیسیونی مشترک میان پلیس راهور و شهرداری تهران موضوع بررسی شده و مجوز مقطعی کوتاه مدت برای تردد کامیونی با شماره پلاک مشخص در این محدوده صادر می‌شود.
 
کلمات کلیدی : راهنمایی و رانندگی+ پلیس راهور + شهر تهران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۰۵:۱۴
چنین قانونی امکان اجراء ندارد چون حمل و نقل از ضروری ترین نیازهای شهری است برای نمونه مگر تا امروز کسی توانسته از حرکت میکسرهای سیمان در ساعات روز در شهر بطور مطلق جلوگیری کند . (4544995) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۵۰:۴۷
اینهم گامی برای خوشنودی ساکنان از ما بهتران منطقه 1 که برای رد گم کردن منطقه 12 را هم اضافه کرده اند . (4545173) (alef-11)
 
آریابان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۱:۱۵:۵۲
آیا واقعا قرار شده که این ممنوعیت قابل اجرا و عملی باشه و برای همه !!!!!! ؛
چونکه تا حالا حتی دراوج آلودگی های بحرانی هوای تهران ، کماکان شاهد عبور و مرور و رؤیت کامیون !!!!! های بزرگ میکسر سیمان شهرداری بوده ایم :
در همۀ روز های هفته (فردی و ذوجی) ، در همۀ خیابانها (محدوده ای و غیر محدوده ای) ، در همۀ ساعات (طرحی و غیر طرحی) ، همۀ آب وهوا ها (حتی ممنوعیت خروج خودرو ازپارکینگهای درب منازلی !!!!) ؛
امیدواریم که در اجرای اینگونه طرح های نجاتبخش شهر و دیار ، ایندفعه دیگه باور کرده باشند که کامیون کامیونه حتی اگر مال شهرداری باشه ، اتوبوس هم اتوبوسه و اگر دودزا باشه دودش به چشم همه میره حتی حود شرکت واحدی ها !!!! و .....؛ (4545342) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۷:۲۵:۵۶
طرحهای تخیلی !یعنی تو شمیرانات باید با کامیونت سوخت به پمپ بنزین ها برسونند ! یعنی به جای تانک 20 هزار لیتری تانک سه هزار لیتری ! گود برداری ساختمان . بتون ریزی همه با کامیونت . یعنی هر کامیون با 6-7 تا کامیونت بید جایگزین شود . (4545987) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.