توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 440695
داورزنی: اینجا مصیبت‌نامه است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۳
معاون وزیر ورزش با انتقاد شدید از وضعیت فعلی ژیمناستیک گفت: متاسفانه هیچ برنامه جدی در این فدراسیون دیده نمی شود و گزارش مالی آن شبیه مصیبت نامه است.

به گزارش مهر، مجمع عمومی فدراسیون ژیمناستیک از ظهر امروز در آکادمی ملی المپیک آغاز شده است. محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان که فقط یک روز از حضورش در این پست می گذرد در ابتدای صحبت هایش ضمن اشاره به سرپرستی اسبقیان در فدراسیون ژیمناستیک گفت: از اداره ٧ ماهه فدراسیون ممنونم، البته اگر بشود اسم اینجا را فدراسیون گذاشت.

وی افزود: معتقدم مشکل شما مشکل پول نیست. فدراسیونی که چهار سال معلوم نیست چه اتفاقی در آن افتاده و چه کاری می کند و پس از سه دوره حسابرسی گزارش شفافی از بخش مالی آن نیست.

داورزنی ادامه داد: تمام هم و غم فدراسیون طی سالیان اخیر اداره خانه ژیمناستیک شهید شیرودی بود. آیا نباید این سوال را از خودمان بپرسیم که کجای آسیا و جهان هستیم؟ چرا باید پس از بیش از سی سال فعالیت گزارشی از حسابدار و ذی حساب و بازرس بشنویم که بیشتر شبیه مصیبت نامه است.

معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: سوال میکنم فدراسیون ژیمناستیک چه برنامه ای برای المپیک ٢٠٢٠ و ٢٠٢٤ دارد؟ برای بازیهای آسیایی چطور؟ پاسخ روشن است، هیچ برنامه ای وجود ندارد.دوباره سال بعد دوستان می خواهند روضه بخوانند و افسوس بخورند که چه وضعیتی داریم.

داورزنی با اشاره به ابهامات شدید مالی فدراسیون عنوان کرد: بعضی از نکات قابل پیگیری و تامل است تا پاسخگو باشند که منابع چگونه هزینه شده است. باید مستندات ارائه شود.
 
کلمات کلیدی : ژیمناستیک+داورزنی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.