توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464914
نا گفته های فساد در فوتبال از زبان داورزنی
تاریخ انتشار : شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۴
سرپرست فدراسیون والیبال گفت: ما در وزارت ورزش پرونده خاصی درباره فساد در فوتبال نداریم و اگر چیزی هم هست در کمیسیون اصل 90 است.

به گزارش فارس، محمدرضا داورزنی در پایان مراسم جشن تیم‌های لیگ‌های والیبال در خصوص این رقابت‌ها اظهار داشت: خسته نباشید می‌گویم به تمام عواملی که کمک کردند تا لیگ‌های والیبال به خوبی برگزار شود. خوشبختانه لیگ برتر ما شرایطی دارد که می‌توانند به تیم ملی هم کمک کنند.

وی افزود: در لیگ برتر بازیکنان آماده می‌شوند تا به اردوهای تیم ملی بیایند همچنین جوانان این فرصت را پیدا می‌کنند تا عرض اندام کرده و خود را به کادر فنی تیم‌های ملی معرفی کنند. بازیکنان رده‌های امید و جوانان در لیگ برتر این فرصت را دارند تا توانایی‌ خود را به خوبی نشان دهند و به تیم‌های ملی راه پیدا کنند.

سرپرست فدراسیون والیبال عنوان کرد: شرایط اقتصادی در لیگ سال گذشته موجب شد تا برخی باشگاه‌ها نتوانند به تعهدات خود عمل کنند چند تیم هم در بین راه به مشکل خوردند اما برای سال جدید گفته‌ایم که شرایطی فراهم کنند تا تیم‌هایی وارد لیگ شوند که توانمندی انجام تعهدات را دارند.

داورزنی ادامه داد:‌ ما شرایط را درک می‌کنیم و از همه می‌خواهم که اینگونه باشند چرا که اگر این اتفاق بیفتد شاهد تیم ملی قدرتمند خواهیم بود و تیم‌های ملی هم می‌توانند به اهداف خود برسند چرا که لیگ و تیم ملی زنجیره‌ای متصل به هم هستند اگر لیگی قدرتمند داشته باشیم می‌توانیم تیم ملی قوی هم داشته باشیم امیدوارم در سال 96 لیگ برتر منظم‌تر برگزار شود چرا که مردم انتظار دارند تیمی که در سطح لیگ جهانی حضور دارد لیگ منظمی هم داشته باشد.

وی در مورد عملکرد تیم‌های پایه گفت: نگرانی از این بابت نداریم با توجه به شرایط ما انتظار قهرمانی از تیم نوجوانان نداشتیم هرچند که هیچ‌کس از قهرمانی بدش نمی‌آید. شرایط حضور و انتخاب جوان‌ترین تیم رده نوجوانان موجب شد تا اتفاقات مثبتی بیفتد قطعاً در آینده ملی‌پوشان زیادی را از این تیم نوجوانان خواهید دید.

سرپرست فدراسیون والیبال عنوان کرد: تغییر برنامه مسابقات و جابه‌جایی زمان برگزاری آن کمی برای تیم ما مشکل‌ساز شد از طرفی بازیکنانی در ترکیب داشتیم که تنها 8 روز سن‌شان بیشتر از سن قانونی بود. در واقع می‌توانم بگویم تیم نوجوانان بدون پشت‌ خط‌‌‌زن به آسیا رفت و حالا هم باید خودش را برای رقابت‌های جهانی آماده کند.

داورزنی گفت: تیم نوجوانان ما روی سکو نرفت اما از شرایط کلی این تیم رضایت داریم. قطعاً در رده‌های پایه پشتوانه‌های خوبی داریم که به آنها امیدوار هستیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان در مورد پرونده فساد در فوتبال اظهار داشت: وقتی صحبت‌ها مربوط به زمانی است که من هنوز سمتی نداشتم برخی مسائل در کمیسیون اصل 90 مطرح شده بود و باید بگویم ما در وزارت ورزش پرونده خاصی در این خصوص نداریم و اگر چیزی هم هست در کمیسیون اصل 90 است. ما بالاخره نفهمیدم چقدر از این موضوعات که مطرح می‌شود صحت دارد.

وی در پایان گفت:‌ وقتی بحثی مطرح می‌شود باید مدارکش هم ارائه شود و در اختیار مراجع قضایی قرار بگیرد. امیدوار هستم این مسائل صحت نداشته باشد و اگر هم دارد ما رصد کرده و پیگیری خواهیم کرد.
 
کلمات کلیدی : داورزنی+فساد در فوتبال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.