نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 313185
داورزنی: ولاسکو موقع رفتن لوزانو را پیشنهاد داد
تاریخ انتشار : جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۰
رئیس فدراسیون والیبال می گوید با نظر ولاسکوی آرژانتینی، لوزانو را سرمربی تیم ملی نکرده اند.

به گزارش خبرآنلاین؛ داورزنی در برنامه ورزش و مردم در این باره توضیح داد: «دو سال قبل وقتی آقای ولاسکو ایران را ترک می کرد نام چند مربی را پیشنهاد داد که آقای لوزانو یکی از آنها بود. او اسم آناستازی را هم آورد. در آن مقطع ما تصمیم گرفتیم کواچ را بیاوریم.»
او درباره حضور لوزانو و سیچلو دستیارش در تهران گفت: «۲۳ روز دیگر این دو مربی به ایران می آیند و کارشان را شروع می کنند. سیچلو البته بیشتر در ایران خواهد بود تا لیگ را در نظرر بگیرد. بعد از عید نوروز تیم ملی با حضور ملی پوش های ۴ تیم بالای جدول کامل خواهد شد.»
داورزنی همچنان درباره حضورش در هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال هم گفت: «این کرسی برای ایران است. در تاریخ والیبال ایران، این اولین بار است که ما به چنین کرسی مهمی می رسیم.»
 
کلمات کلیدی : محمدرضا داورزنی+والیبال
 
۱۳۹۴-۰۹-۰۷ ۰۹:۲۸:۴۶
به نظرم اول باید خود آقای داورزنی رفع مزاحمت کنند واقعاً حضور ایشان در فدراسیون والیبال مانع رشد و پیشرفت والیبال هست. هنوز آقای داورزنی خود را از افکار فاشیستی و عدم تبعیض بین تیمهای کشور رها نکرده است چه برسد به این که با چنین افکاری بخواهد زمینه ساز رشد والیبال ایران شود. واقعاً ایشان مشخصات یک مدیر فدراسیونی را ندارند . (3352092) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.