توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 305379
داورزنی: نباید عجله کنیم/ 6 ساعت با کواچ صحبت کردیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۰
دومین جلسه آسیب شناسی مسئولان فدراسیون والیبال با کواچ سرمری تیم برگزار شد.

به گزارش کاپ، محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال پس از برگزاری جلسه با کواچ گفت: ما حدود شش ساعت جلسه با کواچ داشتیم و ایشان گزارش آسیب شناسی خود را از مسابقات جام جهانی ارائه کرد و ما هم خلاصه بحث‌ها و سوالات مطرح شده در چهار نشست قبل را عنوان کردیم و در این خصوص به بحث و بررسی پرداختیم. کواچ موارد خوبی را بیان کرد و دلایل خود را در خصوص سوالات مطرح شده بیان داشت.

وی افزود: در مجموع جلسات خوبی داشتیم و خروجی مدنظر را گرفتیم. البته بررسی عملکرد تیم ملی تنها به این شش جلسه ختم نشد و ما چندین جلسه دیگر را با افراد و گروه‌های مختلف داشتیم و حتی در دو جلسه با وزیر ورزش و جوانان به بررسی این موضوع پرداختیم.

داورزنی اظهار داشت: حال در زمانی که داریم تمام گزینه‌ها و راه‌های موجود را بررسی می‌کنیم و حتی در صورت لزوم مذاکراتی با افراد مختلف انجام می‌دهیم. البته تاکنون هیچ مذاکره‌ای با هیچ مربی‌ای نداشتیم. امیدوارم بتوانیم با بهره جستن از همه راه حل‌ها به یک جمع‌بندی نهایی عالی برسیم و بتوانیم بهترین راه حل را تا ده روز آینده پیدا کنیم و تصمیم نهایی خود را اعلام نماییم.

رئیس فدراسیون والیبال در پایان گفت: باز هم تکرار می‌کنم نباید عجولانه تصمیم بگیریم و بهترین تصمیم را با توجه به زمانی که داریم اتخاد کنیم. فقط از مردم، اهالی والیبال و رسانه خواهش می‌کنم کمی صبور باشند و ما را در این راه یاری نمایند.
 
کلمات کلیدی : محمدرضا داورزنی +کواچ+تیم ملی والیبال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.