نظر منتشر شده
۳۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497323
فرمانده پلیس فرودگاه: نماینده به صورت مامور راهور سیلی زد / با ضربه سر موجب آسیب مامور از ناحیه بینی شدند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۹
فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد جزئیات درگیری امروز نماینده مجلس با ماموران انتظامی و راهور در این فرودگاه را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ حسین زاده با اشاره به درگیری صبح امروز سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری با مأموران پلیس فرودگاه که بعدا مشخص شد حامل یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی است، گفت: پلیس با توجه به تهدیدات امنیتی و انجام وظایف خود در حوزه تدابیر امنیتی، خودروی مورد نظر را که بدون مجوز سعی در عبور از گیت مخصوص فرودگاه را داشت، متوقف کرد اما متاسفانه راننده خودرو اقدام به مداخله در امور انتظامی فرودگاه کرده و شخصا اقدام به بالا بردن راهبند گیت مربوطه در حضور مأمور مستقر کرد.

حسین زاده افزود: پس از این اقدام، مامور انتظامی مستقر در گیت از ورود خودرو جلوگیری کرده و خودروی نماینده نیز با تغییر مسیر، از لاین کناری وارد ترمینال شد اما در حین این تغییر مسیر و حرکت به سمت پارکینگ، نماینده مذکور به مأمور راهور مستقر در محل توهین کرد که این مامور نیز دستور توقف و ارائه مدارک داده اما خودرو بدون توقف و توجه به دستور پلیس، به راه خود ادامه داد.

فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد با اشاره به اینکه در استعلام شماره خودروی مورد نظر مشخص شد که این خودرو، دارای بیش ازچهار میلیون تومان خلافی نیز هست، گفت: پس از این اتفاقات، خودروی مذکور داخل پارکینگ رفته و پس از پارک خودرو نماینده مجلس در حال عزیمت به سالن ترمینال، مجدد به مامور راهور و اینجانب که مقابل ترمینال جهت انجام وظایف معمول خود مستقر بودیم اقدام به توهین و تهدید کرد.

حسین زاده افزود: علیرغم درخواست های مکرر اینجانب به عنوان فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد و دعوت نماینده مذکور به حفظ آرامش، متاسفانه این نماینده مجلس، به صورت مامور راهور سیلی می زند که پلیس در راستای ایجاد آرامش و از بین بردن جو ایجاد شده، وی را به همراه راننده و همسرش به سالن هدایت می کند اما متاسفانه این نماینده مجددا ضربه دیگری به مامور راهور وارد کرده و همزمان راننده وی نیز به دنبال ایجاد ناآرامی بود که در نهایت برای آرام کردن این افراد و جو سالن، دستور دادم آنان را به دفتر افسر نگهبانی هدایت نمایند و در تمام این مراحل، تلاش ما برای دعوت به آرامش بود.

وی ادامه داد: با وجود درخواست های مکرر پلیس از این افراد مبنی بر رعایت آرامش، متاسفانه تهدید ها و فحاشی ها در دفتر افسر نگهبان نیز ادامه یافت تا جایی که نهایتا وی با ضربه سر به صورت افسر راهور موجب آسیب وی از ناحیه بینی شد که مامور مذکور با دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی معرفی شد.

وی بار دیگر با تأکید بر اینکه در تمام این مدت، مسئولان فرودگاهی نیز در دفتر پلیس حضور داشته و شاهد بی احترامی و ایراد ضرب و شتم از طرف این نماینده بودند، گفت: در این رابطه پرونده تشکیل  و به مقام قضایی ارجاع شد و پرونده در حال رسیدگی است والبته فیلمهای دوربین مداربسته نیز موجود است.

حسین زاده تصریح کرد: با وجود این برخوردها، از آنجا که این نماینده به همراه وزیر راه و شهرسازی عازم سنندج بودو همسر وی نیز حضورداشت از مسافرت ایشان ممانعت نکردیم اما پرونده مفتوح بوده و در حال رسیدگی از سوی مقام قضایی است.

وی بار دیگر تاکید کرد: با توجه به تهدیدات و تدابیر امنیتی ؛ گیت مذکور مخصوص خودرو هایی است که مجوز قانونی دارند و در کنار آن لاین عمومی قرار دارد که  همه خودرو ها می توانند از آن تردد کنند، این درگیری در حالی رخ داد که هر  دو لاین به یک مقصد منتهی می شوند و فاصله ای نیز با هم ندارد.
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۱۴:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۱:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۴:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۲۱:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۰۹:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۲۱:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۴:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۴:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۳:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۰:۱۶
 
 
کلمات کلیدی : حادثه + راهنمایی و رانندگی + مجلس + مأمور پلیس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۶:۵۹:۳۷
از چرچیل نخست وزیر انگلستان در ایام جنگ جهانی دوم ُ پرسیدند که آیا می دانستی فاتح جنگ خواهی شد؟ پاسخ داد با یک حادثه ساده پی بردم که جنگ را خواهیم برد.
شرکت در جلسه‌ای حیاتی در راس ساعتی معین الزام‌آور شد. چرچیل می‌گوید: به علت اشتغال به کارهای دیگر چند دقیقه مانده به جلسه به راننده‌ام گفتم مرا فوری به محل جلسه برساند. راننده مسیر کوتاه اما ورود ممنوع را انتخاب کرد. وسط خیابان ناگهان افسر راهنمایی‌ و رانندگی قبض جریمه به دست در حین بمباران پیدا شد و دستور توقف داد. راننده گفت: «نخست‌وزیر است و به جلسه محرمانه‌ای می‌رود و باید در راس ساعت به جلسه برسد و به همین دلیل از خیابان ورود ممنوع استفاده کردم».

افسر با خونسردی گفت: «هم ماشین و هم نخست‌وزیر و هم وظیفه‌ام را خوب می‌شناسم».
چرچیل از افسر می‌خواهد تا جریمه را به نام او بنویسد اما افسر می‌گوید: «جریمه متعلق به راننده خاطی است و باید نام وی نوشته ‌شود اما شما می‌توانید شخصا پرداخت قبض را بر عهده بگیرید».
با تسلیم قبض، چرچیل دستور دور زدن را به راننده داد چرا که نمی‌توانست اجازه دهد در خیابانی که ورود ممنوع است حتی پس از جریمه حرکت داشته ‌باشد، وقتی راننده مشغول دور زدن شد چرچیل با لبخندی خاص سیگار برگش را روشن کرد و گفت: «جنگ را می‌بریم ... !!» راننده گفت: «قربان، جریمه شدیم، زیر بمباران ماندیم، به جلسه نمی‌رسیم، افسر راهنمایی اجازه نداد چند قدم دیگر جلو برویم که به موقع به جلسه برسیم و شما از پیروزی می‌گویید؟!»
چرچیل پاسخ می‌دهد: «جنگ را می‌بریم، چون قانون حاکم است و خیابان‌های لندن به رغم بمباران سنگین دشمن با قانون اداره می‌شود» (4497313) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۶:۵۹:۵۴
برخورد مامور راهنمایی و رانندگی بسیار بد بوده مگر نه همچین اتفاقی نمی افتاده (4497314) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۳:۵۹:۳۴
شما حتما پسر خاله نماینده هستی (4497916) (alef-3)
 
Belgium
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۰:۱۲:۱۳
از کجا می دونی و چطوری به چنین نتیجه گیری رسیدی؟ (4497932) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۶:۴۳:۳۷
قانون چیزی است که همه باید یاد بگیرند حتی نماینده ای که از قانون خبر ندارد مسئولیت گیت ورودی با نگهبان مربوطه است و بدون کارت شناسایی یا حکم نمی توان از آن رد شد امیدوارم به این نماینده یاد بدهند از این کارها نکند نماینده هستی که هستی چرا دیگر به قانون احترام نمی گذاری (4498079) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۰۰:۳۸
فیلمها را منتشر کنید . مجلس هم باید در این مورد موضع بگیرد (4497317) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۰۱:۲۰
مامور نیروی انتظامی حق توهین به زن نماینده مجلس رو نداشته (4497319) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۰:۱۴:۵۱
زن نماینده درجه جدیدی هست یا هر زنی باشه باید توهین نشه. (4497936) (alef-3)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۰۴:۰۹
نظارت بر رفتار نمایندگان باید پاسخگو باشند ، این به ظاهر نماینده مکرر اینگونه رفتار های دون شاأن نمایندگی داشته ، برخورد و سیلی بر صورت پرستار بیمارستان حوزه انتخابیه از جمله آنهاست (4497322) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۰۴:۳۸
بایدصحبت آن نماینده هم شنیده شود بعد قضاوت شود (4497323) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۲۱:۴۰
ژژژن خوب دارن دیگه (4497364) (alef-3)
 
بنده خدا. اصل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۳۰:۱۵
آقای فرمانده به وظیفه قانونی خود عمل نکردید. باید این نماینده را بازداشت میکردید. (4497384) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۴۴:۱۸
اقا چرا با اين نماينده هاي از خود راضي بر خورد نمي كنند ؟؟؟ (4497416) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۴۵:۰۳
اگر واقعا"یک شخص عادی بو د واین کار را انجام میدا د آیا بازداشت نمیشد!!!!!! .بله متاسفانه قانون توی کشور ما برای کسی که ادعا میکنه میخواد قانونگذاری کنه وبر اجرای آن نظارت کند وجود ندارد.این افراد ومقامات هر تخلف قانونی انجام بدهند با اعمال نفود وقلدری خودشون بیگناه جلوه میدهند.در مملکتی که قانونگدارها و مجریان قانون به این امر مهم توجهی نداشته باشند متاسفانه نباید به آینده آن اعتماد داشت!!!!!!!! (4497418) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۵۷:۰۵
بسیاری از ماموران نیروی انتظامی بهصورت بسیار توهین امیز با مردم برخورد میکنند (4497435) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۸:۰۶:۴۴
همسر جناب نماینده در سفر کاری چه میکرد؟!!! (4497454) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۰:۰۰:۱۰
بیت الحاله عزیزم بیت الحال...... (4497625) (alef-3)
 
سهراب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۸:۲۶:۴۲
دوروایت مختلف دو طرف از یک موضوع
واقعاًً کدام طرف راست میگوید
جای تاًسف است (4497484) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۸:۲۹:۱۱
ایشان حرف دیگری گفتند درمورد فحاشی بههمسرشان .واعلام نمودند فیلم گرفته شده است البته جریمه کاری به درگیری وتوقف خودروندارد (4497489) (alef-3)
 
آریابان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۸:۴۱:۲۷
قوانینی که در فروردین ماه امسال نه تنها ورود ممنوع یک چهرۀ غیر-اجرائی یعنی گزارشگر تلویزیونی فوتبال را نادیده گرفت بلکه حتی اونهمه استثناء قائل شد و با نقض حقوق همۀ ماشین های اونطرفی ، کل یک خیابون ورود ممنوع رو قرق !!!!! کرد ، حالا دیگه چرا یهوئی سخت گیری کرده ؟!؟!؟!؟!؟!؟ (4497510) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۰۲:۱۲
مملکتی که هر کی به هرکیه همینه . جاهای دیگه رییس جمهور میکشن پایین اینجا نماینده فک میکنه خداس (4497542) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۰۶:۳۳
باعرض سلام
من از ماجراي اين نماينده وپليس مربوط بي خبرم اما ماجرايي كه چن سال قبل براي خودمن وخانواده ام در مهرآيين پيش آمد را عرض مي كنم واميدوارم الف حتما منعكس كند مادر وپدرم از حج واجب بازگشت بودند من وبرادر وخواهرانم به استقبال رفته بوديم برادرم از پليسي كه جلوي در سالن ايستاده بود خواهش كرد به او اجازه وارد شدن بدهد تا به پدر ومادر پيرم براي حمل دوسه چمداني كه دستشان بود كمك كند اما به او اجازه ندادند ووقتي برادرم مودبانه باز هم خواسته اش را تكرار كرد پليس مربوط جلوي چشم ما ووالدينم كه از راه رسيده بودند حسابي برادرم را كتك زد وبعد اورا دستگير كردند وبه دفتر رياست بردند مادر وپدرم كه قلبشان ناراحت است حالشان بد شد و يكي از ماموران به ما گفت بوريد همه چيز را گردن بگيريد وعذر خواهي كنيد وگرنه برادرتان را به جزم توهين به پليس جايي مي برند كه عرب ني انداخت ماهم از ترسمان عذر خواهي كرديم وماجرا ختم به خير شد ولي چهره ي ان مامور بد ذات را هرگز فراموش نمي كنم (4497547) (alef-11)
 
K
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۲۲:۰۹
در آمریکا ماشین رییس جمهور در عبور از عوارضی اتوبان باید عوارض پرداخت کند یعنی قانون حاکم بر تمام سمت هاست .
اینجا هم قانون باید برای فرد خاطی جاری و ساری باشد:
طبق ماده 609 قانون مجازات اسلامی، هر کس به کارمندان دولت، موسسات و شرکت‌ها در حین انجام وظیفه توهین نماید، از 3 الی 6 ماه حبس یا 74 ضربه شلاق و 500 هزار تومان جریمه نقدی محکوم می‌گردد.‌ (4497569) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۲۵:۰۱
واقعا جاى تاسف داره (4497574) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۴۸:۴۳
چرا اظهارات این دو با هم متناقض است (4497612) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۰:۱۱:۵۷
پلیس فقط یک وظیفه دارد، اجرای قانون. و چون قانونا قانون برای همه یکسان است، ایشان هم می‌بایست مانند همه مسافران و مشایعت کنندگان، از مسیرهای مشخص و معلوم شده استفاده می‌کرد مگر اینکه قانونا مجوز استفاده از مسیر ویژه را می‌داشته است. (4497637) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۰:۱۵:۵۰
این اقاهم ازرانت قدرت استفاده میکند نماینده باید مظهر قانون وقانون گرایی باشد نماینده ای که درگیری فیزیکی میکند نباید درجایگاه نمایندگی باشد (4497651) (alef-11)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۱:۲۲:۳۵
این وزیر راه هرجا هست یه دعوا و بگو مگو ایجاد میشه. خود وزیر راه هم کم به دیگران بد و بیراه نگفته. (4497710) (alef-3)
 
222
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۱:۳۶:۱۷
نماینده ای که اینقدر هتاک و بی قانون باشه وای به حال دیگران ..... (4497722) (alef-3)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۲:۲۵:۲۴
همسران مسئولین چه پست ووظیفه ومسئولیتی دارند که در ماموریت ها با پول بیت المال همراه آن مسئول می شوند وبا این وضعیت مشخص میشود اینها جهت تفریح به ماموریت می روند نه برای خدمت به مردم وموقعی قانون گذار قانون را رعایت نمی کند چه انتظاری از مردم عادی برای رعایت قانون است ووظیفه هیئت نظارت بر نمایندگان است که این نماینده را از مجلس بیرون کنند (4497773) (alef-3)
 
نادر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۳:۱۶:۲۰
افراد ضعیف که زورشان به اینا نمیرسه حداقل یکی پیدا بشه که حریف پلیس شهرستان (4497855) (alef-3)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۳:۵۸:۴۶
با ضربه سر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! (4497915) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۱:۱۵:۰۶
وقتي قانون گزار و مجري قانون به هر دليلي فحش ميدن وكله ميزنن تو دماغ همديگه، از بقيه مردم چه انتظاري ميشه داشت؟ (4497988) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۱:۲۵:۱۲
علم غیب داری استاد, مامور وظیفه خودش رو انجام داده, درخواست مدرک و مجوز, کرده که اون نماینده نداشته یا نخواسته نشون بده,بحث مربوط به ژن خوب نمایندگی هم هست و تقصیر از, دماغ مامور هم هست که به مشت و صورت ایشون برخورد کرده. (4497997) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۶:۲۷:۳۳
طبق ماده 609 قانون مجازات اسلامی، هر کس به کارمندان دولت، موسسات و شرکت‌ها در حین انجام وظیفه توهین نماید، از 3 الی 6 ماه حبس یا 74 ضربه شلاق و 500 هزار تومان جریمه نقدی محکوم می‌گردد.‌. (4498075) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.