توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506590
شکایت قوه‌قضائیه از یک نماینده/ ارجاع پرونده نماینده بیجار به دادگاه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۸
سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از ارسال شکایتی از قوه‌قضائیه ناظر به استفاده یکی از نمایندگان از امکانات دولتی در دوران تبلیغات انتخابات ریاست جمهوی خبر داد و درباره شکایت از نماینده بیجار نیز گفت که قرار است این نماینده توضیحاتش را به دادگاه ارائه کند.

محمدجواد جمالی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: شکایتی از قوه‌قضائیه درباره یکی از نمایندگان مربوط به دوران تبلیغات ریاست جمهوری رسیده است مبنی بر اینکه آن نماینده از امکانات دولتی استفاده کرده که هیئت نظارت بررسی این شکایت را در دستور کار قرار داده است.

وی درباره آخرین اخبار در خصوص شکایت نیروی انتظامی از حمدالله کریمی نماینده بیجار اظهار کرد: نیروی انتظامی شکایت خود را به هیئت رئیسه داده که هنوز این شکایت به هیئت نظارت ارجاع داده نشده است. به نظر می رسد قوه‌قضائیه می خواهد که این نماینده توضیحاتش را در آنجا مطرح کند.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان همچنین با بیان اینکه پورابراهیمی نماینده کرمان شکایتی از محجوب نماینده تهران به هیئت رئیسه داده است، گفت: ظاهرا در جریان بررسی رای اعتماد آقای محجوب مصاحبه‌ای با یکی از رسانه‌ها داشته که در آنجا مطالبی راجع به وزارت کار و شستا مطرح کرده و از آقای پورابراهیمی نام برده است. استنباط آقای پورابراهیمی این است که در این مطالب به او توهین شده است.

وی افزود: بر این اساس هیئت نظارت در جلسه‌ای به این موضوع رسیدگی کرده و نظر خود را اعلام می کند.

جمالی در پایان درباره شکایت قوه‌قضائیه از مسعود صادقی نماینده تهران نیز گفت: قوه‌قضائیه شکایتی از آقای صادقی به دلیل نطقش در مجلس مطرح کرده است که احتمالا این شکایت و سایر پرونده‌ها در جلسه فردا صبح هیئت نظارت مورد بررسی قرار می‌گیرد.
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۱:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۴:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۲۱:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۰۹:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۲۱:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۶:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۴:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۴:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۳:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۰:۱۶
 
 
کلمات کلیدی : حادثه + راهنمایی و رانندگی + مجلس + مأمور پلیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.