نظر منتشر شده
۱۵۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497275
فحاشی و ضرب و شتم خونین مامور پلیس توسط یک نماینده مجلس/ بینی مامور شکست/ نماینده خاطی بازداشت نشد و تهران را ترک کرد/ حمدالله کریمی نماینده بیجار: در دفاع از حرمت ناموس خود با مامور درگیر شدم
بخش خبری الف، ۹ مرداد ۹۶
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۲
صبح امروز یکی از نمایندگان غرب کشور در مجلس هنگامی که با ممانعت پلیس راهور تهران برای ورود به منطقه ویژه فرودگاه مهرآباد روبرو شد، به ضرب و شتم مامور راهنمایی و رانندگی پرداخت.

این نماینده مجلس که هیچگونه مدرکی با خود به همراه نداشت قصد ورود به منظقه ویژه فرودگاه مهرآباد را داشت که با ممانعت مامور راهور تهران مواجه شد.

بعد از جر و بحث لفظی بین این نماینده و همراهش با مامور راهنمایی و رانندگی، سرانجام به او اجازه داده می‌شود وارد منطقه ویژه شود.

پس از عبور این نماینده مجلس از گیت نگهبانی، وی دوباره به سمت مامور بازگشته و اقدام به ضرب و شتم افسر راهنمایی و رانندگی می‌کند. ضربه سر این نماینده مجلس باعث خونریزی و شکستگی بینی این مامور راهور شد.

درگیری نماینده مجلس با مامور راهنمایی و رانندگی در زیر دوربین های مداربسته منطقه صورت گرفته است.

با شکایت نیروی انتظامی، علیه این نماینده مجلس شورای اسلامی، پرونده قضایی تشکیل شده است.

مرکز اطلاع‌رسانی ناجا در این‌باره اعلام کرد: ساعاتی قبل یکی از مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی در فرودگاه مورد فحاشی و ضرب و شتم یکی از نمایندگان مجلس قرار گرفت و در پی این درگیری بینی مأمور پلیس با ضربه سر نماینده  دچار شکستگی شد.در پی این حادثه نیروی انتظامی از نماینده مذکور شکایت کرده که در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و در حال رسیدگی است.

بنابراین گزارش، جزییات بیشتر از این ماجرا به زودی اعلام خواهد شد.

در حالی که برخی منابع خبری از بازداشت این نماینده در فرودگاه خبر داده‌اند گفته می‌شود این نماینده تهران را به مقصد کردستان ترک کرده است.

روایت نماینده مجلس از درگیری‌اش با مامور راهور ناجا

حمدالله کریمی گفت:
▪️در دفاع از حرمت ناموس خود با مامور راهور درگیر شدم. فیلم این درگیری هم در دوربین‌های حفاظتی و هم در تلفن همراه من وجود دارد و البته من تا این لحظه قصد انتشار این فیلم را ندارم.حمدالله کریمی نماینده بیجار جزئیات درگیری صبح امروز فرودگاه مهرآباد بین خود و یکی از ماموران راهور ناجا را تشریح کرد.

حمدالله کریمی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: صبح امروز قرار بود ساعت ۶:۵۰ به همراه وزیر راه، مسکن و شهرسازی وتعدادی از نمایندگان عضو مجمع نمایندگان استان کردستان برای سرکشی به پروژه های عمرانی در دست اجرا در منطقه و اطلاع از مشکلات مردم در حوزه مسکن و راه به استان کردستان سفر کنیم و با توجه به ترافیک من ۵ دقیقه دیرتر به فرودگاه رسیدم. به همین دلیل خواستم با خودرو مسیر حدود ۱۰۰ متری از پارکینگ تا ورودی ترمینال شماره ۲ فرودگاه را طی کنم که مامور حراست فرودگاه مانع این کار شد.

وی افزود: بعد از این من کارت شناسایی نمایندگی را ارائه کردم که باز هم اجازه ورود خودرو من به محدوده مسیر اختصاصی ترمینال داده نشد؛ لذا من از خودرو پیاده شدم و به سمت ترمینال حرکت کردم و قرار بود خودرو شخصی بنده به همراه راننده همسر من را به محل کار برساند اما درحالی که من به همراه معاونان وزیر و تعدادی از نمایندگان در فرودگاه منتظر پرواز بودم همسرم با من تماس گرفت که مامور راهور ناجا مانع حرکت خودرو شده است. این مامور پیش از آنکه من از ماشین پیاده شوم نیز در صحنه حاضر شده بود.

کریمی ادامه داد: من بلافاصله خود را به خودرو حامل همسرم رساندم و مشاهده کردم که مامور راهنمایی و رانندگی همسر مرا با دست به مقام مافوق خود نشان می‌دهد و او را تهدید می‌کند و علاوه بر تهدید فحاشی‌هایی را نیز به همسر من داشت و مانع حرکت خودرو شده بود و من نیز در دفاع از حرمت ناموس خود با مامور راهور درگیر شدم.

وی تاکید کرد: من هیچگاه نخواستم بی قانونی انجام دهم و به محض اینکه دریافتم امکان ورود با خودرو شخصی به محدوده تاکسی‌های مقابل ورودی ترمینال را ندارم، پیاده حرکت کردم، اما نمی‌دانم به چه دلیل ماموران راهنمایی و رانندگی مانع همسر من شدند و به او در مقابل من توهین کردند. در حالی که من مشغول انجام وظیفه و در مسیر سفر به حوزه انتخابیه برای رسیدگی به مشکلات مردم به همراه وزیر و تعدادی از نمایندگان بودم.

نماینده بیجار در پایان تصریح کرد: فیلم این درگیری هم در دوربین‌های حفاظتی و هم در تلفن همراه من وجود دارد و البته من تا این لحظه قصد انتشار این فیلم را ندارم؛ چراکه معتقدم حرمت نیروی انتظامی باید حفظ شود و باعث سوءاستفاده رسانه‌های بیگانه نگردد و انتظار دارم نیروی انتظامی برای این حادثه عذرخواهی کند و به جای فرافکنی و یک طرفه انعکاس دادن موضوع اصل موضوع را بپذیرد و ضمن اینکه همسر من نیز از مامور راهنمایی و رانندگی شکایت خواهد کرد و من نیز در حال حاضر در بازداشت به سر نمی برم و به همراه وزیر راه در سفر استانی سنندج هستم و موضوع بازداشت را قویا تکذیب می‌کنم.

این اتفاق باعث واکنش گسترده مخاطبان در فضای مجازی شده است:

🔻‏یه نماینده مجلس امروز صبح زده سر یه مامور راهنمایی رانندگی رو شکونده
آخه تو بی قانونی کنی بقیه چه کنند
حرمت امامزاده با متولیشه

🔻‏امروز صبح هم یه نماینده مجلس زده بینی پلیس فرودگاه رو شکسته
کلا قضیه از #ژن_خوب گذشته


قشنگ ارباب رعیتی برگشته

🔻‏بعضی وقتها گذشت، مسئول نوکر رو به دستوردهنده یاغی تبدیل می کنه!

از نماینده ای که ضرب و شتم با مامور راهنمایی و رانندگی کرده نباید گذشت


🔻‏بینی یک فقیر پراید سوار خورده به مشت یک #ژن_خوب ! چرا اینقدر گندش میکنید؟!

🔻‏نماینده مجلس حافظ حقوق ملت و مظلومین هستند
بعد یکی از اینا با لگد تو صورت مامور راهنمایی میرن


🔻‏راهنمایی و رانندگی از نماینده مجلس شکایت کرده. امیدوارم شکایتش به یه جایی برسه که بعضیا بفهمن مملکت ارث باباشون نیست و همه باید قانونمدار باشن

🔻‏نماینده مجلس، سمبل قانون میباشد خود قانون شکن باشد چه توقع از مجرمین قانون شکن

🔻دیگه کم کم ‏اطراف بهارستان باید تابلو خطر برخورد با بعضی از نمایندگان مجلس رو بزنن

🔻 مجازات نماینده مجلسی که پلیس راهوار به دلیل انجام وظیفه خونین می کند چیست؟ راستی از مجازات بخشداری که با پلیس درگیر شده بود، چه خبر؟
 
کلمات کلیدی : حادثه + راهنمایی و رانندگی + مجلس + مأمور پلیس
 
بابک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۴:۲۹:۳۸
ظاهرا این آقایون بهشون امر مسجل شده که ژن و نژادشون برتر از مردمه (4496947) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۰۲:۱۰
فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد جزئیات درگیری امروز نماینده مجلس با ماموران انتظامی و راهور در این فرودگاه را تشریح کرد.

سرهنگ حسین زاده با اشاره به درگیری صبح امروز سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری با مأموران پلیس فرودگاه که بعدا مشخص شد حامل یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی است، گفت: پلیس با توجه به تهدیدات امنیتی و انجام وظایف خود در حوزه تدابیر امنیتی، خودروی مورد نظر را که بدون مجوز سعی در عبور از گیت مخصوص فرودگاه را داشت، متوقف کرد اما متاسفانه راننده خودرو اقدام به مداخله در امور انتظامی فرودگاه کرده و شخصا اقدام به بالا بردن راهبند گیت مربوطه در حضور مأمور مستقر کرد.

حسین زاده افزود: پس از این اقدام، مامور انتظامی مستقر در گیت از ورود خودرو جلوگیری کرده و خودروی نماینده نیز با تغییر مسیر، از لاین کناری وارد ترمینال شد اما در حین این تغییر مسیر و حرکت به سمت پارکینگ، نماینده مذکور به مأمور راهور مستقر در محل توهین کرد که این مامور نیز دستور توقف و ارائه مدارک داده اما خودرو بدون توقف و توجه به دستور پلیس، به راه خود ادامه داد.

فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد با اشاره به اینکه در استعلام شماره خودروی مورد نظر مشخص شد که این خودرو، دارای بیش ازچهار میلیون تومان خلافی نیز هست، گفت: پس از این اتفاقات، خودروی مذکور داخل پارکینگ رفته و پس از پارک خودرو نماینده مجلس در حال عزیمت به سالن ترمینال، مجدد به مامور راهور و اینجانب که مقابل ترمینال جهت انجام وظایف معمول خود مستقر بودیم اقدام به توهین و تهدید کرد.

حسین زاده افزود: علیرغم درخواست های مکرر اینجانب به عنوان فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد و دعوت نماینده مذکور به حفظ آرامش، متاسفانه این نماینده مجلس، به صورت مامور راهور سیلی می زند که پلیس در راستای ایجاد آرامش و از بین بردن جو ایجاد شده، وی را به همراه راننده و همسرش به سالن هدایت می کند اما متاسفانه این نماینده مجددا ضربه دیگری به مامور راهور وارد کرده و همزمان راننده وی نیز به دنبال ایجاد ناآرامی بود که در نهایت برای آرام کردن این افراد و جو سالن، دستور دادم آنان را به دفتر افسر نگهبانی هدایت نمایند و در تمام این مراحل، تلاش ما برای دعوت به آرامش بود.

وی ادامه داد: با وجود درخواست های مکرر پلیس از این افراد مبنی بر رعایت آرامش، متاسفانه تهدید ها و فحاشی ها در دفتر افسر نگهبان نیز ادامه یافت تا جایی که نهایتا وی با ضربه سر به صورت افسر راهور موجب آسیب وی از ناحیه بینی شد که مامور مذکور با دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی معرفی شد.

وی بار دیگر با تأکید بر اینکه در تمام این مدت، مسئولان فرودگاهی نیز در دفتر پلیس حضور داشته و شاهد بی احترامی و ایراد ضرب و شتم از طرف این نماینده بودند، گفت: در این رابطه پرونده تشکیل و به مقام قضایی ارجاع شد و پرونده در حال رسیدگی است والبته فیلمهای دوربین مداربسته نیز موجود است.

حسین زاده تصریح کرد: با وجود این برخوردها، از آنجا که این نماینده به همراه وزیر راه و شهرسازی عازم سنندج بودو همسر وی نیز حضورداشت از مسافرت ایشان ممانعت نکردیم اما پرونده مفتوح بوده و در حال رسیدگی از سوی مقام قضایی است.

وی بار دیگر تاکید کرد: با توجه به تهدیدات و تدابیر امنیتی ؛ گیت مذکور مخصوص خودرو هایی است که مجوز قانونی دارند و در کنار آن لاین عمومی قرار دارد که همه خودرو ها می توانند از آن تردد کنند، این درگیری در حالی رخ داد که هر دو لاین به یک مقصد منتهی می شوند و فاصله ای نیز با هم ندارد. (4497541) (alef-13)
 
معصومه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۹:۱۵:۲۰
شک نکنید که این مامور راهور رو مجبور به عذرخواهی از جناب نماینده خواهند کرد و به اسم ناموس و ناموس پرستی و ال و بل همه تقصیرها گردن اون مامور بیچاره مییفته که مطمئنا وقتی کتک خورده جرات نکرده آخ بگه.....

بی عدالتی و ژن برتر تو کشور ما چیز تازه ای نیست

الف می دونم بازم حمایت می کنی از این مامور و نظرمو انتشار نمی دی
جناب توکلی فقط ادعای مبارزه داره وگرنه هروقت کسی نظر مخالف می ده کم پیش مییاد که چاپ کنه نظرشو (4498239) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۹:۱۱:۳۴
یعنی چی؟ پلیس باید همون موقع این نماینده خلافکار رو بازداشت میکرده. اگه قرار بشه افراد بتونن به پلیس توهین کنن و درگیر بشن و پلیس کوتاه بیاد که سنگ روی سنگ بند نمیشه. (4499266) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۲:۰۴:۳۹
ما چنین نماینده بی فرهنگی نمیخواهیم (4497745) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۲:۳۰:۰۱
واقعا باعث تأسفه!!! (4497781) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۳:۱۳:۲۸
جای تاسف است بی فرهنگی ما، قانون قانون است. خاسته 500 متر از ژن خوب استفاده کند. نماینده قانون مردم چرا ترافیک را پیش بینی نکردی؟! این همه آسمان و ریسمان برای یک توهین ساختی (4497852) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۱:۳۳:۴۹
شما بهنگام درگيري با موبايلت فيلم برداري ميكردي
تحت هر شرايطي بايد قانون را رعايت ميكردي بخصوص شماي قانونگذار بنظر من شما ديگر
صلاحيت قانونگذاري را نداريد . (4498002) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۱ ۱۱:۰۲:۳۷
به این میگن قانونگذار که قانونی را وضع میکنه برای دیگران و نه خودش (4500124) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۶:۰۲:۰۸
تن آدم از اینهمه تکبر و خودبینی مسئولان در این فاصله ی کوتاه گذشت از انقلاب میلرزه!! چه فکر می کند این جوان که نام نماینده ی ملت را با خود یدک می کشد؟ (4498056) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۴:۳۱:۰۶
قانون گذار ملت وقتی چنین میکند وای به مردم کاش با اسم میگفتید تا مردم اگاه شوند از این افراد که خود را بالاتر از قانون فرض میکنند (4496951) (alef-13)
 
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۳:۴۲:۱۹
گفته دیگه حمدالله کریمی (4498661) (alef-13)
 
بنده خدا . اصل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۴:۴۷:۳۶
شما که نماینده هستید برای حرمت ناموس خود باید اقدام قانونی انجام میدادید.
جای شما خانه ملت نیست. کسیکه قانون نمیداند در اصل صلاحیت تصویب قانون را هم ندارد. (4496988) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۲۱:۲۴
دقیقا. هر توهینی هم که به همسر ایشان شده، ایشان حق ضرب و شتم نداشتند و باید بازداشت و محاکمه بشن. اگر مامور هم خطایی کرده اون هم باید طبق قانون باهاش برخورد بشه. (4497567) (alef-13)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۴:۵۰:۰۵
دست این نماینده رو باید بوسید، چرا که عموما ماموران راهنمایی هستند که ارباب رعیتی با مردم برخورد می کنند/ یکی نیست به این مامورا بگه شما اگه لباس نداشته باشید با مردم چه فرقی دارید... (4496994) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۱:۴۸:۱۲
این چه حرفیه میزنید مامور در حال انجام وظیفه است اگه این مامورین نظم ایجاد نکنند سنگ رو سنگ بند نمیاد (4497729) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۲:۲۶:۴۶
اگر کسی مستوجب تنبیه و توبیخ باشد و بنده و شما وسایرین خود به تنبیه شخص خاطی اقدام کنیم، آن وقت به نظر شما وضعیت چگونه خواهد شد؟ برای هر کاری مسیری قانونی وجود دارد. (4497776) (alef-13)
 
Belgium
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۰:۲۶:۱۰
من 20 ساله در تهران راننده هستم و تا کنون بی ادبی از ماموران راهنمایی و رانندگی ندیده ام. (4497951) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۰:۰۹:۴۲
اره تو بلژیک ! (4498327) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۷:۴۱:۴۸
! ! ! ! ! ! ! ! (4499143) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۱:۳۵:۰۵
بايد مجازات شود زيرا منلكت قانون دارد پليس راهنمايي هم اگر شما سراغ داريد خلاف كرده
ميتوانيد از طريق قانون شكايت نماييد . (4498003) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۷:۰۳:۴۸
خبر رو خوندید؟ (4498088) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۳:۴۴:۰۴
مگه باغ وحش هست که به جون هم بیفتیم اگه پلیس رفتار بدی هم داشته باشه دلیل میشه با کله بزنیم تو صورت طرف ، شما دیگه خیلی باحالی (4498666) (alef-13)
 
Australia
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۳:۵۱:۰۰
هر دوتاشون بی ادبن (4498682) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۹:۱۵:۳۵
برفرض که مامور خطایی کرده باشه باید طبق قانون ازش شکایت کرد. مگه کشور بی قانونه که هرکسی خودش محاکمه کنه طرف مقابل رو و حکم رو اجرا کنه! اونهم نماینده مجلس قانونگذار! (4499271) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۴:۵۱:۰۲
باید مامور بی ادب نیروی انتظامی توبیخ شوند،که گاها ازموقعیت ولباس خودسوءاستفاده می نمایند. (4496998) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۵۸:۰۳
الان شما یک درصد هم احتمال نمیدید که اون نماینده مقصر بوده ؟؟
همین جوری نظر میدیم ... (4497622) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۰:۱۱:۱۱
بی ادب تو هستی که همین طور بی مهابا قلم می زنی....
آخر نماینده ی مجلس که تافته ی جدا بافته نیست..... نماینده ی مردم است. مثل مردم.... (4497636) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۰:۵۷:۴۹
قاضی جان !!!!!!!
با قانون گذار متخلف چه باید کرد ؟؟
خلع ، بدیهی ترین راهکار نیست ؟؟؟ (4497687) (alef-13)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۹:۲۳:۴۵
باید اعتبار نامه این آقای به ظاهر نماینده لغو بشه تا درس عبرتی باشه برای همه نماینده ها و آقا زاده ها
چطور میشه فردی که خودش قانونگذار هست قانون را زیر پا بذاره
مشخصه که اصلا به درد نمایندگی نمیخوره
بیچاره مردم بیجار که دلشون به این آقا خوشه که براشون قانون تصویب کنه
این آقا باید مجازات بشه
از افسر پلیس هم باید رسما عذرخواهی کنه (4498250) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۴:۵۲:۰۰
امان از این حرمت ناموس !!! ، هر چیزی میشه ناموسیش میکنن . (4497001) (alef-13)
 
کمال
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۴:۵۶:۰۵
نمابنده مصونیت قضایی داره و از کسی کاری ساخته نیست. (4497012) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۲۷:۰۰
با اطلاع هیت رییسه می توان از او شکایت کرد. (4497579) (alef-13)
 
گنجی
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۰:۱۵:۰۲
چه جالب!!!

اصلاح!! طلب که باشی حق داری مامور نیوری انتظامی را کتک بزنی و تازه ادعا کنی که فحش ناموس به خانمم داده !!!

و همه دست به کلیک های اصلاح!! طلب هم حمایت می کنند بدون آنکه از حق و ناحق چیزی متوجه شده باشند!!!!

آخه بنده خدا کدام مامور نیروی انتظامی در حضور یک خانم فحش ناموسی می دهد؟

آیا کسی یک مورد از این نوع دیده است؟

منکر برخورد های بد و نامناسب نیروی انتظامی بوده ایم ولی این مدل که نماینده صادق!!! ادعا می کنند واقعا غیر قابل قبول است (4497650) (alef-13)
 
Australia
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۳:۵۳:۱۰
اتفاقا اصولگرا بوده (4498691) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۴ ۱۶:۵۰:۰۱
مگه لیست امیدو اصولگراها دادن ؟ (4504721) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۳:۰۸:۴۳
شما ظاهرا قانون را نمیدانید
حرف شما به این معنی است که اگر نمایده آدم کشت مصونیت دارد
نه مصونیت برای حرف های سیاسی است و الا اگر جرم کرد باید با قانون با ایشان برخورد کرد
برخود با اشد محجازات برای این نماینده خاطی باید صورت گرد و اعتبار نامه ایشان لغو شود (4497842) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۰:۱۸:۵۳
مصونیت قضایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با کدوم کارت شناسایی معلوم شد که ایشان نماینده مجلس هست؟؟؟؟؟؟؟

اگر این آقا به اسم نماینده مجلس می رفت عملیات انتحاری انجام می داد اون وقت خود شما بیشتر از دیگران ادعا نمی کردید که مامور انتظامی پس چه کاره بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این نماینده مجلس باید به اشد مجازات محکوم شود تا درس عبرتی شود برای دیگران (4498345) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۴:۵۶:۰۵
مامور با دست همسر شما رو نشون داد به مافوقش یعنی به حرمتی؟!

(4497013) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۵:۳۰:۴۶
سلام. خیلی جالبه واقعا جالبه هنوز هیچی مشخص نیست هموطنان عزیز من که انگار شم کارآگاهی را از پوآرو به ارث برده اند قضاوت کرده و نماینده را نه متهم بلکه مجرم شناخته و صدور حکم کرده اند. تا در یک دادگاه صالح هر دو نیایند و دفاعیات خود را با ادله مطرح نکنند هیچ نتیجه ای نمی شود گرفت. مگر فرض بر این است مامور نیروی انسانی نعوذ بالله معصوم است که خطا و اشتباه ندارد و لاجرم نماینده مجلس مرتکب جرم شده است؟ من خود بارها برخوردهای به شدت زشت و بی ادبانه برخی از مامورین انتظامی و راهنمایی رانندگی را دیده و تجربه کرده ام اما چون در حفاظ نمایندگی مجلس نبوده ام ترجیح داده ام صبر و بردباری در پیش گیرم. (4497104) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۵:۳۷:۰۷
چند تا امر مشخص تو این زمینه وجود داره :
۱. ما ایرانی ها دیگه اعصاب برامون نمونده، با کوچکترین اختلافی به جان هم میوفتیم و تا طرفو نکشیم ول نمیکنیم
۲. فرقی نداره که کی هستیم، همه ی ماها انتظار داریم قانون نسبت به خودمون اجرا نشه اما نسبت به دیگران خیلی سفت و سخت اجرا بشه، حالا اگه پست و مقامی هم که داشته باشیم دیگه ما خودمون میشیم خود خود قانون کی حق داره حرفی بزنه
۳. اما پلیس، پلیس اصلا طرز برخورد با شهروندان رو نمیدونه، اونجایی که باید با احترام تذکر بدن خشونت بخرج میدن اونجایی که باید مودب اما قاطع باشن بی تفاوت اما بی تربیت برخورد میکنن.
۴. همه جای دنیا دیدن پلیس باعث احساس امنیته اینجا من به شخصه دوست ندارم با هیچ پلیسی روبرو بشم
تو مترو وقتی پلیسی کنارم میشینه، حتما صندلیمو عوض میکنم معلوم نیس که چی پیش میاد، در ضمن پسرم دوست نداره پلیس بشه (4497118) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۵:۴۰:۴۵
ما هم باور کردیم.فکر کردی چون نماینده شدی هر کاری بخوای می تونی انجام بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (4497133) (alef-13)
 
جعفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۵:۴۲:۲۱
از دیده بان شفافیت خواهش میکنم به سرعت و بدون نوبت به این موضوع بپردازند و در این مورد شفاف سازی کنند و این نماینده و امثال ایشان را با عواقب سخت این رفتار آشنا کنند.
..عصبانی شده و از ناموسش دفاع کرده و باشه ولی چنین آدمی حق نداره نماینده ی مجلس این کشور باشه.
البته امثال ایشان کم نیستند ایشون چون تازه وارد بوده اینجور تابلو رفتار کرده خیلیا هم هستند که اگر اونا بودن با روش های دیگه اون مامور رو با خاک یکسان میکردند.
واقعا نظام طبقاتی زمان هخامنشیان برگشته.
تورو به هر کی میپرستید این موضوع رو جناحی نکنید. (4497137) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۵:۴۳:۱۵
نماینده مجلس که لات بازی در بیاره!
اگه حق با نماینده بود, مگه قانون را بلد نیست؟ مگه اینجا جنگله؟! زنگ بزنه پلیس!
ایشون باید مجازات بشه!
متاسفانه بار ها دیدم که امثال ایشون به خاطر سمت و پستشون قوانین رانندگی را رعایت نمیکنن و پلیس هم برخوردی نمیکنه! (4497140) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۵:۴۳:۳۶
کریمی ادامه داد: من بلافاصله خود را به خودرو حامل همسرم رساندم و مشاهده کردم که مامور راهنمایی و رانندگی همسر مرا با دست به مقام مافوق خود نشان می‌دهد و او را تهدید می‌کند و علاوه بر تهدید فحاشی‌هایی را نیز به همسر من داشت و مانع حرکت خودرو شده بود و من نیز در دفاع از حرمت ناموس خود با مامور راهور درگیر شدم. (4497142) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۵:۴۴:۲۵
حتما الان بهانه میکنه که پلیس به من فحش نامسی داده تا فرار به جلو کنه (4497146) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۵:۴۴:۴۴
جالبه نه :
چراکه معتقدم حرمت نیروی انتظامی باید حفظ شود و باعث سوءاستفاده رسانه‌های بیگانه نگردد و انتظار دارم نیروی انتظامی برای این حادثه عذرخواهی کند.
این بابا هنوز محیط فرودگاه رو نمی شناسه اومده برای مشکلات مردم راه حل ارائه کنه. (4497147) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۵:۵۶:۳۸
واقعا" متاسفم برای مردمی که چنین نماینده ای انتخاب کرده اند امیدوارم قضیه بررسی و به اطلاع عموم برسه تا مامورین نیروی انتظامی هم انگیزه کار کردن داشته باشند (4497166) (alef-13)
 
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۵:۵۷:۲۷
اگر رفتار وزیر بهداشت با فرماندار ودارنده ژن خوب تنبیه می شدند چنین حوادثی رخ نمیداد از ماست که برماست متاسفانه همه هم اعتدالی هستند (4497169) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۵:۵۹:۴۵
حتی اگر بحث دفاع از حرمت ناموس و این چیزهایی باشه که این آقای نماینده گفته، که بعید می‌دونم اینطوری باشه، باز هم باید به شدیدترین وجه مقابل این نماینده ایستاد. کشور قانون و قوه قضائیه داره، اگر خطایی رخ داده نماینده مجلس اینقدر قدرت داره که بتونه از عهده‌‌‌ی دفاع از خودش در مجامع قانونی بر بیاید. هر دم بیل نیست که هر جور اراده کرد بزنه دماغ بشکونه. (4497173) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۶:۰۱:۴۶
پلیس باید جدا از موقعیت وی با این نماینده قانون گریز بی ادب برخورد قانونی میکرد تا حالا وی طلبکار نشه و بگه پلیس باید عذرخواهی کنه .واقعا برای این نماینده باید تأسف خورد (4497177) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۶:۱۲:۰۶
یا رب روا مدار .....
گر معتبر شود .... (4497207) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۶:۱۲:۳۹
آیا همه ی ما مردم عادی میتوانیم چنین دفاعی بکنیم؟ (4497209) (alef-13)
 
Estonia
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۶:۱۲:۵۷
کی راست میگه و حق داره؟ (4497211) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۶:۱۴:۳۹
به نظر هیچکدوم راس نمیگن. واقعا بعیده یک شخص هیچ مدرک شناساییش همراهش نباشه. از طرفی آقای نماینده میگه خودروش وارد مسیر اختصاصی نشده و بنابراین بعیده مامور مانع حرکت خودرو بشه مامورا تو فضای عمومی فرودگاه حضور پر رنگی ندارن و بیشتر تمرکزشون روی جلوگیری از پارک دوبل و پارک ممنوع هست. (4497214) (alef-13)
 
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۶:۱۶:۰۷
شما از حزب اعتدالین؟اعتداااااال؟!!!!!! (4497220) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۶:۱۷:۰۶
مامور ناجا حق توهین نداشته (4497225) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۳۵:۳۳
یه طرفه به قاضی نرو (4497594) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۱ ۱۱:۰۴:۱۲
نماینده مردم بی خود کرده که بودن داشتن کارت شناسایی توق داشته که از گیت مخصوص عبور کند.

نماینده مردم بی خود کرده که در صورت توهین بجای مراجعه به قانون دست به اقدام تلافی جویانه بزند

آقا از این به بعد هر کی گفت بالای چشمت ابرو است، بزن در گوشش و استناد کن به برخورد نماینده مجلس که نماینده مردم است (4500129) (alef-13)
 
آرین
United States
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۶:۲۴:۱۰
گاهی باید حد بعضی ها رو اینجوری بهشون فهموند! (4497237) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۶:۲۷:۵۲
نباید زود قضاوت کرد. (4497245) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۳:۴۲:۵۳
نباید هم زود دماغ شکست. (4497887) (alef-13)
 
کاظم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۶:۳۸:۰۰
البته بعضی از مامورین حقشون است که اینگونه برخورد شود . (4497270) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۶:۳۹:۰۰
شما را به خدا اول بدانید چه شده و بعد به فکر بازتاب آن باشید. رجماً بالغیب حرف زدن نشانه خوبی نیست. (4497271) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۶:۵۱:۱۸
هم مامور توهین کننده و هم نماینده ی ضارب هر دو محاکمه شوند (4497287) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۶:۵۲:۴۵
به فرض فرمایشات شما نسخه اصلی اتفاق! شما می فهمید قانون چیست؟ اگر می فهمید که باید بدانید اولا قانون برای همه است و در ثانی هیچکس حق ندارد خود مجری قانون شود بلکه باید برای اجرای آن به نهاد ذیربط مراجعه کند، یعنی شما یا باید به 197 زنگ می زدی! کله زدن یک اقدام قانونی نیست! پس باید هم عذرخواهی کنی و هم مجازات شوی، چون می فهمی چه کردی!
اگر هم نمی فهمی قانون چیست که باید از قوه قانون گذاری اخراج شوی، چون رابطه ای با قانون نداری، بعد هم مانند هر شهروند دیگری مجازات شوی، چون نمی فهمی قانون چیست بهتر است شغلی انتخاب کنی که از آن سر در بیاوری! (4497292) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۰۵:۴۱
قانون گذاری که قانون رو رعایت نکنه یعنی چی؟ (4497327) (alef-13)
 
علی
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۰۷:۳۳
قاضی پور خبرنگار را کتک زد بعد رصایتش را گرفتند این دفعه باید تا اخر پیگیری کنند و ازش نگذرند (4497332) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۱۵:۴۱
اشد مجازات برای شخصی که مایه آبروریزی موکلین است. به ناموس ایشان چه تعرضی شده؟! (4497352) (alef-13)
 
آریابان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۲۸:۲۰
قوانینی که در فروردین ماه امسال نه تنها ورود ممنوع یک چهرۀ غیر-اجرائی یعنی گزارشگر تلویزیونی فوتبال را نادیده گرفت بلکه حتی اونهمه استثناء قائل شد و با نقض حقوق همۀ ماشین های اونطرفی ، کل یک خیابون ورود ممنوع رو قرق !!!!! کرد ، حالا دیگه چرا یهوئی سخت گیری کرده ؟!؟!؟!؟!؟!؟ (4497380) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۴۰:۱۰
متاسفم..... عذر بدتر از گناه .... (4497406) (alef-13)
 
Switzerland
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۴۰:۴۱
کسی که اینگونه برافروخته میشه و به این راحتی عصبانی حتی اگر حق با اون باشه شایستگی نمایندگی مجلس را ندارد. فردی که به این مرحله یم رسد باید سعه صدر داشته باشد و اساسا شان خود را بالاتر از این بداند که با هیچ احدی به هر دلیلی وارد درگیری فیزیکی شود.
قاعدتا یک نماینده مجلس از ابزارهای لازم برای پیگیری قانونی اقدام خلاف دیگران برخوردار است و نیازی به درگیری فیزیکی ندارد. (4497407) (alef-13)
 
امیر حسین سلطان/تهران
United States
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۴۳:۳۴
این تیتر زدن ها هیچ ارزشی ندارد و آنچه از متن خبر قابل برداشت است کاملا جق با نماینده محترم مجلس است. اجرای قانون مجوزی برای بی احترامی و عدم رعایت شخصیت انسانها نبوده و نیست ضمن آنکه گیر دادن ها و عدم تشخیص شرایط و نداشتن روان شناسی مسائل مبتلابه مجیط کاری نباید به حساب اجرای قانون و یا وظیفه شناسی مامورین گذاشته شود. اگر از واژه "خاطی"هم استفاده می کنید وعی قضاوت زودرس و احساسی است و در شان سایت وزین الف نیست که عجولانه درمسند رای دادن و داوری کردن قرار بگیرد. والله اعلم. (4497414) (alef-13)
 
محسن
Moldova, Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۴۸:۰۲
من کاری به رفتار زشت و ناپسند نماینده مجلس ندارم
ولی مملکت ارث بابای مامورین راهنمایی رانندگی هم نیست
ماشین خودشان هیچ وقت قانون را رعایت نمیکند
رفتار ها و بی احترامیهایشان بی حد است
و هیچ کس هم جلودارشان نیست
حتی 197 هم با بی ادبی به مردم پاسخ میدهد (4497423) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۵۸:۱۰
متاسفانه مردم ما همیشه زود قضاوت میکنند بدون اینکه بدوند اصل ماجرا چی بوده سریع حکم صادر میکنند و خواهان مجازات می شوند البته منظور من این نیست که اگه نماینده مقصر است بدون مجازات بمونه بلکه اینه که تا حقیقت یک ماجرا روشن نشده زود حکم صادر نکنیم (4497436) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۵۸:۴۶
خدا بخیر کنه نماینده مردم یک شهر حتی اگر مامور قانون تخطی کرده باشد رفتارش اینست از مردم چه انتظاری هست (4497438) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۸:۰۸:۲۲
چرا مجلس اعتبارنامه این آقا را باطل نمی کند واقعا" شرم آور است کسی که قانون می نویسد خودش به آن عمل نمی کند (4497458) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۸:۰۸:۳۳
به دور از هر تقدم بود اي كاش
ميان مردمان گم بود اي كاش
وكيلي را كه مردم راي دادند
گمي هم فكر مردم بود اي كاش (4497459) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۸:۱۶:۵۵
آیا به مامورین انتظامی که حافظ امنیت هستند آموزشهای لازم داده میشود که بتوانند رفتار خود بامردم رامدیریت نمایند یا بایدبه هردلیلی که میاورند مجاز به توقف خودرو وتوهین به ناموس مردم هستند من باتوجه به روحیات مامورین دارم ایمان دارم مقصر مامور بوده چرا که آموزشهای لازم را ندیده اند واکثرا از سربازان وظیفه با تحصیلات عالی استفاد ه مینمایند (4497471) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۸:۲۰:۲۳
درضمن قانون گذار راهکار برای متخلف گذاشتی مامور محترم اگر دانش اینکارو داشت میتوانست با یادداشت نمره انتظامی خودرو در فرصت مقتضی اعمال قانون نماید (4497477) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۵۵:۳۸
تویه خیابون که نبوده بخواد با یادداشت شماره ماشین جریمش کنه تویه فرودگاه بوده می خواسته با ماشین بره پای هواپیما (4497617) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۰:۰۰:۳۶
مسئله امنيتی با يادداشت شماره اتوموبيل حل نميشه. (4498313) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۱ ۱۱:۱۰:۰۹
نماینده مجلس از پشت به ماشین بنده زد و گفت می دهم ماشینت را توقیف کنند.

پر روی تا چه حد رسیده که فرد خاطی بجای اوز خواهی دست به تهدید می زند


آن روزی که محافظ و عروس تشخیص مصلحت با یک راننده مظلوم درگیر می شود و حرفهای ناشایست به زبان می آورد و با توجه به اینکه مقصر هم بود، برخورد می شد امروز شاهد این نبودی که یک نماینده مجلس که تازه دستش به دهنش رسیده اینطوری برخورد کند

الان هم دیر نشده به شدت با فرد خاطی برخورد شود و نماینده مجلس هیچگونه حقی در برخورد فیزیکی نداشته و باید می رفت از مامور شکایت می کرد، اگر بیفته تو هلفدونی آن وقت هم خودش می فهمند هم دیگران

کمیسیون اصل نود و کمیته نظارت بر رفتار نماینده گان مجلس نیز چشمشان روشن (4500154) (alef-13)
 
ع د ا ل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۸:۳۸:۳۱
همنطوری که در جلسات قبل خدمتون عرض کردم راههای رسیدن به قدرت به تعداد آدمهاست.
حالا سه مرود دیگه هم بهش اضافه کنید
کف گرگی، زیر زانو و کله (4497506) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۸:۴۱:۵۸
مرد قانون؟؟ (4497512) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۱۳:۰۰
ژن برتر و نژاد برتر کاریش نمیشه کرد (4497553) (alef-13)
 
بابا
Syrian Arab Republic
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۱۵:۰۰
أقاي نماينده فيلم ادعاییش رو بزاره ببینیم بیچاره راهوریه چی گفته که نماینده اونو مجازات کرده (4497557) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۲۲:۴۸
متاسفم از این همه قضاوت در روزگاری که همه ادعا دارن نباید بقیه رو بدون علم قضاوت کنن .
با یک نقل نصف و نیمه همه نظر میدن و مقصر رو مشخص میکنن . (4497570) (alef-13)
 
K
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۲۴:۳۵
در آمریکا ماشین رییس جمهور برای پرداخت عوارض باید توقف کند یعنی قانون اولی تر از سمت است اینجا هم باید قانون برای فرد خاطی جاری و ساری باشد :
طبق ماده 609 قانون مجازات اسلامی، هر کس به کارمندان دولت، موسسات و شرکت‌ها در حین انجام وظیفه توهین نماید، از 3 الی 6 ماه حبس یا 74 ضربه شلاق و 500 هزار تومان جریمه نقدی محکوم می‌گردد.‌ (4497573) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۲۸:۵۰
خوب کاری کرده زده (4497583) (alef-13)
 
سیا
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۳۷:۳۶
نباید یکی بخاطر اینکه خیالش راحته که کسی زورشو نداره بزنه به مامور انتظامی ظلم کنه.اگه جلوی اینارو نگیرن واقعا باید برای مجلس عزا گرفت.مثلا خودشون نماد قانون هستن کچای قانون نوشته بفرض توهین به ناموس باید بزنی طرفو ناکار کنی (4497599) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۴۷:۵۱
فراتر از قانون (4497610) (alef-13)
 
فرهاد
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۱:۱۷:۱۵
سلام اقای نماینده گیرم شما راست میگی عزیزم همه باید برای احقاق حق با کله برند توی دماغ نماینده و ضابط قضایی خدا به داد ما برسه (4497705) (alef-13)
 
آریو سوئد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۱:۲۷:۲۹
در کشورهای پیشرفته پلیس فرزند نخست وزیر را به جرم سرعت زندان میکنه ولی در کشور ما متاسفانه نماینده مجلس که هنوز قوانین فرودگاه را نمی دونه اینطور به پلیس توهین میکنه. (4497713) (alef-13)
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۱:۲۸:۴۱
معمولا برخورد مامورین نیروی انتظامی خوب نیست (4497715) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۲:۰۲:۴۷
می خوم بدونم تمام اعضای خانواده ی نمایندگان مجلس ماشین و راننده شخصی دارند؟!
این راننده ها و ماشین از بیت الماله؟ (4497742) (alef-13)
 
سیفیاری
Switzerland
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۲:۰۵:۰۴
امان از دست ماموران راهنمایی و رانندگی که بسیار بد اخلاق هم هستند (4497746) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۲:۲۶:۵۸
ایشون د. حال د. رگیری،چه جوری با موبایلش فیلم گرفته!؟!؟ باید برای هر کاری ،ظرفیتش را داشت. (4497777) (alef-13)
 
ماز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۹:۳۳:۰۹
شایدم از اطراف فیلم گرفتن اون از اونا گرفته ؟ الانام که تا یه چیز پیش میاد 50 نفر موبایل بدست دارن ثبت واقعه میکنن (4498259) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۲:۳۲:۴۳
وقتي قانون راقانون گذار زير پايش له مي كند چه توقعي از مردم كوچه وبازار داريم، متاسفانه اكثرا از موقعيت ومقامي كه دارند سوء استفاده مي كنند در اين موضوع هم نماينده از كارت نمايندگي سوء استفاده كرده وهمچنين مامورين نيروي انتظامي از لباس ودرجه شان اكثر اوقات سوء استفاده مي كننداين شرايط از وقتي بوجود امده كه عده اي كه خودرا صاحب انقلاب وكشورمي دانندبيشترين سوء استفاده وبي قانوني را در كشور انجام دادند وبي قانوني را در كشور نهادينه كردند. (4497783) (alef-13)
 
علی یانگ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۲:۴۰:۵۰
یه عده تو این کشور خیال می کنند خدا هستن (4497801) (alef-13)
 
یک نفر پلیس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۲:۵۹:۰۹
خیلی دلم می خواد اینایی که میگن نماینده کار خوبی کرده مامور رو زده یه چند وقتی بیان مامور راهنمایی بشن محض خنده . (4497830) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۳:۱۹:۳۵
امانوئل مکرون رامقایسه کنیدباایشان . (4497860) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۳:۲۳:۴۳
چرا بعداز درگیری فیزیکی تهمت به مامور میزنی؟ (4497867) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۳:۲۴:۴۴
پلیس ضعیف عمل کرده (4497870) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۳:۴۱:۵۱
نماینده رو اخراج کنید. این چه مسخره بازی هست، اصلا هر کاری کرده اون مامور
زده دماغ مامورو شکسته، طلب کار هم هست؟ (4497884) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۳:۴۷:۵۴
سلام، نماینده مجلس با این چنین تفکری، قانون وضع میکند، که نماینده قانون کتک بخورد، این بنده خدا اگر دیگر قانون را بخوبی اجرا نکند گناهش گردن کیست (4497894) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۳:۴۸:۵۹
همه میدونن بعضی مامورین انتظامی چقدر بی ادب و غیر قابل تحمل هستند و اهل سو استفاده. (4497895) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۱ ۱۵:۰۸:۲۵
همین ناموران نبودن روزی هزار دفعه دماغتو شکسته بودن! (4500596) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۲ ۰۰:۵۰:۱۲
شما بیا مامور شو و به بقیه ادب یاد بده (4501320) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۲ ۰۰:۵۷:۵۸
کسانی که دارند کار این نماینده رو تایید می کنند ، فردای روزگار دنبال امنیت تو جامعه نباشند. (4501324) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۲ ۰۱:۰۳:۳۹
آقای نماینده !!!!!!!!!!!!!!!!!! تویی که پلیس رو متهم به بی حرمتی به ناموست می کنی و در حال انجام وظیفه به اون حمله ور میشی ، اگر تو خیابون اراذل قمه به دست مزاحم ناموست بشن بازهم شهامت درگیر شدن با اونارو داری. مطمئنا نداری . پس بجز پلیس به کی می خواهی پناه بیاری. واقعا باید به حالت خون گریه کرد. (4501332) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۳:۵۱:۴۰
به هیچ وجه حتی فحاشی مامور نسبت به همسر ایشان نباید باعث درگیری فیزیکی و زد و خورد شود و این توجیهات پذیرفته نیست حتی اگر فیلمش در گوشی ایشان باشد
ما نمی گوئیم که مامور رفتار بدی نداشته شاید داشته و شاید هم نداشته
ولی شکایت و قانون را برای چه گذاشته اند ؟
آنجا هم که می رفتید احتمالا وزنه بنیفع شما بود که ،
یا اینکه گذشت را برای چه زمانی گذاشته اند ؟
راستی وقتی داشت بزن بزن می کرده چطور وقت کرده با فراغ خاطر فیلم هم بگیرد ؟
عجیب نیست ؟ (4497901) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۳:۵۲:۲۲
نماینده ای که ایراد ضرب کرده است و با افتخار به عمل غیر قانونی و غیر انسانی خود افتخار میکند، لیاقت نمایندگی ندارد و باید از مجلس اخراج گردد و به اشد مجازات محکوم و حکم بدون اغماض در مورد او اجرا شود. چرا نیروی انتظامی این آدم قانون شکن را ازاد گذاشته است؟؟؟؟ اگر یکی از شهروندان عادی این عمل شنیع را انجام میداد، الان آزاد بود؟؟؟؟؟؟؟ حتی اگر مامور راهنمایی اهانت کرده باشد که احتمالش بسیار کم است، این نماینده نما میبایست بازداشت و زندانی میشد. واقعا اینها فکر میکنند کی هستند؟؟؟؟؟؟ این شخص باید از مجلس اخراج شود. من شخصا سخنان مامور راهمنایی را بیشتر باور میکنم, تا عکس آن ثابت شود. و چطور این آدم حین درگیری با پلیس کل ماجرا را با تلفن همراه ضبط کرده است؟؟ (4497904) (alef-13)
 
ساسانی
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۰:۲۷:۲۲
مشکل اصلی کشور و نظام افراد از خود راضی و قانون شکن است که براحتی دروغ هم می گویند (4497952) (alef-13)
 
مرتضی 31313
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۰:۳۳:۰۵
خدا به خیر کند
از این به بعد برای ملاقات با نماینگان مجلس باید با زره و کلاه خود رفت البته اگر جرات کنید برید ملاقات
اگر کسی به صورت یک نماینده مجلس مشت می زد (حتی اگر نماینده مجلس مجرم باشد) تا الان از لاریجانی بگیر تا علی مطهری و سایر خود شیرین خودکن ها ، فریاد برآورده بودند که وا مصیبتا ، بصورت مرد قانون سیلی زدند ، وا دموکراسیا ، اینا با رای مردم مخلفا و ....
ولی الان اتفاقی نیافتاده که ! یک نماینده شیک پوش مجلس با مشت زده توی صورت یک مامور پلیس که کل حقوقش نهایتا بشه ماهی 3 تومن ، همین (4497959) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۰:۴۰:۱۶
آقای نماینده: شما که دیر رسیده بودی به پرواز، چجوری برگشتی اونجا ، فیلم گرفتی ، همه چیز را دیدی و دعوا هم کردی؟ (4497965) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۰:۵۶:۱۱
گیرم حق با نماینده محترم باشد
آیا برخورد باید اینگونه صورت گیرد.
نماینده محترم که اولین پستش نمایندگی ست گویا جلوی خانمش بهش برخورده که اجازه ندادن خودروی شخصی اش تا داخل هواپیما ایشان راببرد.
البته کار بدی کردند

همین باعث فرار نخبگان میشه. مثل ایشون که فرار کرده وبازداشت نشده (4497978) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۱:۱۸:۴۵
یک سئوال پلیسی
ایشان چگونه تمام مراحل این مناقشه را روی تلفن همراه خود ضبط گرده اند لطفا راهنمائی فرموده تا همگان از این ابتکار استثنائی برای موارد مشابه بهره مند شوند . (4497992) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۱:۲۵:۵۹
وای به روزی که بگندد نمک (4497998) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۳:۱۲:۲۱
لازمه یک مامور حداقل فنون دفاع شخصی بلد باشه و بتونه از خودش دفاع کنه (4498031) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۵:۱۳:۵۹
اگر چنین اتفاقی در یکی از بلاد کفر می افتاد، این نماینده مجلس برکنار و از استخدام در همه مشاغل دولتی و عمومی محروم می شد.
تعرض به پلیس بخشودنی نیست. (4498048) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۶:۲۶:۰۸
طبق ماده 609 قانون مجازات اسلامی، هر کس به کارمندان دولت، موسسات و شرکت‌ها در حین انجام وظیفه توهین نماید، از 3 الی 6 ماه حبس یا 74 ضربه شلاق و 500 هزار تومان جریمه نقدی محکوم می‌گردد.‌. (4498073) (alef-13)
 
نصرتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۷:۰۷:۵۶
نگه داشتن حرمت باید دوطرفه باشد وقتی این حرمت یک طرفه شد تداعی گرحکومت رضا خان یا بهتر بگویم حکومت جنگل می گردد، متاسفانه این حرمت ها و احترام به قانون گاهی اوقات هم از سوی قانونگزار و هم از سوی مجری قانون زیر پا گذاشته می شود که این امر ناشی از غرور موقعیت یا مسئولیت می باشد و با کمال تاسف اینگونه بی حرمتی ها هم از ناحیه مسئولین و هم از ناحیه مامورین در سطح جامعه مشاهده می گردد که بآثار منفی آن به پای نظام می نویسند لذا می طلبد که مقامات محترم قضایی در چنین مواردی بدون چشم پوشی از مقام ،موقعیت و لباس با افراد خاطی قاطعانه برخورد کنند تا درس عبرتی برای دیگران گردد (4498094) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۷:۱۱:۳۸
ژن برتر !!!!!!!!!!!!!!!! (4498100) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۲۲:۴۰:۱۷
ژن دماغ شکن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (4499537) (alef-13)
 
abbas
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۷:۳۲:۴۶
مهم نیست که حق با کیه مهم اینه که مامور قانون کتک خورده
باید نماینده برکنار بشه (4498118) (alef-13)
 
پژمان
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۷:۴۷:۱۶
اینقدر این مامورهای راهنما و رانندگی مردم اذیت کردن که شک ندارم اینبار هم قصدی داشتن (4498134) (alef-13)
 
قدرتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۷:۴۸:۲۶
اگه این مامور میخواد برخورد اساسی کنه /رضایت نده تا سوئ پیشینه برای این نماینده نما درست بشه که دور بعدی نتونه تو انتخابات شرکت کنه/ باید حالش را گرفت (4498136) (alef-13)
 
دارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۷:۵۳:۳۷
ما کریمی را بعنوان نماینده خودمان انتخاب کرده ایم اما این کار زشت او به بهانه خدمت بهیچ وجه مورد پسند ما نیست و از کریمی میخواهیم که استعفا بدهد!
ما اصلا نماینده ای را که خودش به مقررات احترام نمیگذارد نمیخواهیم!
ما حتی نماینده ای را که با تاخیر در سرکارش حاضر میشود نمیخواهیم! (4498145) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۸:۰۰:۰۹
قانون براي همه يكسان است . زود قضاوت نكنيم. بايد منتظر دوربين هاي مداربسته باشيم كه واقعيت را بيان مي كند (4498153) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۸:۰۵:۱۵
آقا چرا خودتون رو گول میزنید تا وقتی این تبعیضات اجتماعی با عناوین مختلف نماینده مجلس و ارگان های مختلف ،تشریفات ، مقامات و شخصیت ها ، سیاسیون و ... وجود داره و قانون زیر پا گذاشته میشه اصلا یک همچین چیزهایی باعث تعجب نمیشه.برای مثال شما مسیر ویژه اتوبوس در خیابان ولیعصر رو در یک روز رصد کنید علاوه بر اتوبوس چندین نفر از این بزرگواران از آنجا تردد میکنند .حالا سوالی که بوجود میاد این است مثلا برای نماینده ایی که برای زودتر رسیدن به کارش از خط مخصوص اتوبوس تردد میکنه چه جوری میخواد بفهمه که ترافیک چیست و چه راه کارهایی رو باید پیشنهاد بده برای برطرف شدن آن؟؟
آیا در زمان امیر مومنان علی (ع) هم برای آن حضرت مسیر ویژه ایی در نظر گرفته شده بوده برای رسیدن به کار مسلمین؟؟؟؟؟ (4498159) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۸:۰۷:۴۵
لیستی کیلویی رای که میدید همینه بشینید تحملشون کنید!!!! (4498167) (alef-13)
 
حمیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۸:۱۲:۵۳
ما که تابحال ندیدیم مامور پلیس راهنمایی و رانندگی در انجام وظایف قانونیش به نامونس کسی بی حرمتی کنه . به فرض هم که بی حرمتی کرده باشد این برخورد مردود است . نماینده مجلس باید ادب شود . (4498176) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۸:۲۴:۱۱
من این رفتار نماینده رو تایید نمیکنم ، ولی من و میلیون ها نفر رفتار بد پلیس بخصوص راهنمایی و رانندگی رو هر روز میبینیم. تلفن 190 هم ترتیب اثر نمیده (4498196) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۹:۱۵:۱۲
کریمی ادامه داد: من بلافاصله خود را به خودرو حامل همسرم رساندم و مشاهده کردم که مامور راهنمایی و رانندگی همسر مرا با دست به مقام مافوق خود نشان می‌دهد و او را تهدید می‌کند و علاوه بر تهدید فحاشی‌هایی را نیز به همسر من داشت و مانع حرکت خودرو شده بود و من نیز در دفاع از حرمت ناموس خود با مامور راهور درگیر شدم....
اخه مامور چه تهدیدی داشته که بخواد به همسر تو کنه..قاضی حقیقی خداوند است که انشاالله حق این مامور رو بگیره و اما باید تاسف خورد به کمسین ناظر بر رفتار نمایندگان در مجلس و سایر نهادهای نظارتی اگر برخورد مناسب با این نماینده صورت نگیره ور اخر تعجب میکنم از مردم فهیم بیجار که چرا همچین شخصی رو به عنوان نماینده انتخاب کردن... (4498238) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۰:۰۰:۵۵
مشکل اینجاست که ما سختمان است حتی به خاطر حفظ جانمان تن به بازرسی و اطاعت از قانون بدهیم.
در گرماگرم داعش و داعش بازی مامور انتظامی جز انجام وظیفه چه کاری می تواند بکند و اگر شل بگیرد و فردا منطقه استحفاظی وی دچار مشکل شود چه جوابی باید بدهد؟
مشکل دوم این است که برخی نمایندگان تازه کار و جوان هنوز به بلوغ اجتماعی نرسیده از جانب یک گروه نامزد و فقط به خاطر سوزاندن دل طرف مقابل و نه از روی تحقیق و تفکر، رای می اورند نمونه کامل ان خانم حسینی بود که در دفاع از پدر خطاکارش انقلاب را تسهیم و سهم پدرش را به اندازه 57 میلیون تایید کرد!
کجاست دکتر شیبانی آن پیر انقلابی که هر روز قابلمه غذا به دست در مجلس حاضر می شد و من که به نوعی با ایشان سرو کار داشتم ، هرگز نتوانستم در سلام کردن به او پیشدستی کنم عمرش طولانی و تجربه های گرانبهایش ارزانی نمایندگانی از نوع نماینده بیجار باد. (4498314) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۰:۱۱:۵۷
چون پليس از تردد شما جلوگيری کرده قاعدتا فحاشی بايد از جانب شما رخ داده باشد، نه پليس (4498330) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۰:۱۲:۳۸
حتی اگر جناب نماینده راست گفته باشند باز کار ایشان هیچ توجیهی ندارد زیرا ایشان بر خلاف نص صریح قانون خودشان اعمال قانون کرده اند و قانون را زیر پا گذاشته اند . وایشان به عنوان نماینده مجلس و قانون گذار باید بیشتر از همه به قانون پایبند باشند. (4498332) (alef-13)
 
Italy
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۰:۲۰:۱۷
رفتار بعضی از این مامورین واقعا توام با بی احترامیه. (4498347) (alef-13)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۰:۵۴:۵۳
اين اتفاق محك خوبي است براي مجلس چنانچه اين نماينده به صندلي خود در مجلس برگردد ديگر از مردم كوچه وبازار هيچ توقعي نمي توان داشت كه به قانون پايبند باشند و فاتحه مملكت را بايد خواند (4498386) (alef-13)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۱:۱۲:۵۹
مصونیت سیاسی نمایندگان یعنی کاپیتولاسیون داخلی اصلا چه معنا دارد نماینده یا هرکس دیگر در برابر قانون ومامور قانون یکسان هستند در ثانی باید دماغ نماینده بشکند تا درس عبرتی برای به اصطلاح نماینده نما ها باشد بیخود نیست کار مملکت پیش نمیرود راستی این نماینده ماموریت کاری داشت یا اردوی خانوادگی با پول بیت المال واقعا متاسفیم بنام آزادی بیان ودموکراسی بی قانونی میکنند قانون باید اجرا شود برای همه وهمه دربرابر آن برابرند (4498419) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۲:۲۴:۰۹
همواره باید قانون را بدون در نظر گرفتن موقعیت اشخاص و مصالح پیاده کرد
و بعد خودمون سوار شویم
ژن خوب کار دست همه داده است طبقه اشرافی ،طبقه متوسط و عوام (مردم پابرهنه که به اسم آنها تعویض قدرت شد) (4498510) (alef-13)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۲:۲۸:۱۵
با سلام
این برادر نماینده محترم وقتی برای دفاع از ناموس درجا حکم صادر می کنه و همونجا هم حکم را اجرا می کند یعنی مصوبه ای قانونی وجود دارد که مردم عادی و قوه ی محترم قضائیه هم نمی دانند و چون وی می دانسته اقدام به اجرای حکم کرده است. دستش درد نکنه!!!!!!!!!!
تو خبرها دیروز دیدم که ی قاتل رو که به دخترش تعرض شده بود و خود او شخصا مانند این نماینده حکم را صادر و اجر اکرده و شخص متعرض به دخترش را کشته بود به قصاص محکوم شده !!!!!!!!!!!!
من خواهشم از این نماینده مجلس اینه که این مصوبه و یا قانون و یا هر چی را که می داند و قوه ی محترم قضائیه خبر ندارد، سریعا در اختیار این قوه قرار دهد تا بلکم این قاتل هم از قصاص نجات یابد.
ثوابشم هم انشاالله برسد بدست اموات این نماینده محترم
باقی و صالحات خواهد بود (4498520) (alef-13)
 
فریدون
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۲:۴۵:۴۳
(( ا توجه به ترافیک من ۵ دقیقه دیرتر به فرودگاه رسیدم. به همین دلیل خواستم با خودرو مسیر حدود ۱۰۰ متری از پارکینگ تا ورودی ترمینال شماره ۲ فرودگاه را طی کنم که مامور حراست فرودگاه مانع این کار شد.

وی افزود: بعد از این من کارت شناسایی نمایندگی را ارائه کردم که باز هم اجازه ورود خودرو من به محدوده مسیر اختصاصی ترمینال داده نشد؛ ))

چون دیر به فرودگاه رسیدگی ، باید قانون شکنی کنی ؟؟؟؟

وزیر کشور انگلستان چون نگران دیر رسیدن به جلسه را داشت ، از چراغ قرمز عبور کرد ، قانون با او برخورد و قبض جریمه برایش صادر شد !!!

رئیس پلیش اسلونی ، تنها بدلیل رساندن پدر ومادر با خود روی دولتی ، جریمه شد اما انتشار این عمل خلاف باعث شد تا از مقامش استعفی دهد !!!


نماینده شهرستان بیجار ، چند عمل خلاف انجام داده که باید محاکمه قانونی شود :
1 _ ورود با تهدید به منطقه ممنوعه فرودگاه
2 - توهین و ضرب وشتم مأمور قانون در حین انجام وظیفه ( حتی اگر مأمور پلیش به همسر ایشان فحاشی یا توهین کرده باشد )
3 - سوار نمودن همسرش در خودروی دولتی ( استفاده شخصی از امکانات دولتی )
4 - سوءاستفاده از مقام و موقعیت و ...
ایشان خواستار عذر خواهی نیروی انتظامی هم شده است !!!!!!

کاش یک بار هم شده با این موارد برخورد قاطع قانونی بعمل آید . (4498542) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۳:۴۱:۴۲
خوب همه ماجرا رو انداختید گردن نماینده اعتدال ! (4498659) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۴:۲۴:۲۲
حالا باید از کی به کی پناه ببریم؟ (4498744) (alef-13)
 
ذبیح الله نعمتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۴:۳۶:۰۷
هرچه بگندد نمکش میزنند
وای به روزی که بگندد نمک

واقعا تاسف بار و تامل بر انگیز است ،چگونه میشود و چگونه ممکن است ،نماینده ای که باید الگو و نمونه قانونمداری و قانونمندی باشد و خود مدافع اجرای قوانینی باشد که عموما توسط خود همین نمایندگان و یا دیگر نهادهای ذیصلاح مصوب شده و به مرحله اجرا گذاشته میشود، اینگونه بی قانونی کند و علاوه بر بی قانونی به سخنان عجیب و غریب نیز متوسل شود .
این نماینده محترم ادعا میکنند فیلم در گیری با مامور در گوشی همراه ایشان موجود است یا للعجب ؟! انگار از قبل میدانسته قرار است درگیر ی پیش آید و همراه خود فیلم بردار برده و از او خواسته فیلم درگیری را در گوشی این نماینده ظبط کند وگر نه به نظر نمیرسد بتوان ضمن درگیری و نثار مشت و لگد و ... به مامور نیروی انتظامی از آن فیلم برداری هم نمود . البته ممکن است ایشان نیز از زمره دارندگان ژن برتر باشند . که میتواند همزمان هم بینی مامور نیروی انتظامی را بشکند و هم از این اقدام شجاعانه دفاع از ناموس !!! فیلم بگیرد
آیا این رفتار نشانه آن نیست که در کشور هرج و مرج حاکم است و کشور را با جنگل اشتباه گرفته اند .

به نظر میرسد برخورد با این واقعه ملاک و معیار خوبی برای سنجش عملکرد قوه قضائیه است . (4498772) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۶:۰۶:۱۴
من خودم به شخصه دل خوشی از مامورین راهنمایی و رانندگی ندارم ولی رفتار این نماینده مجلس هم خیلی زشت بوده چون هر کاری یک راهکار قانونی خودش را داره . (4498926) (alef-13)
 
احمد هادیان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۹:۵۸:۴۷
قاعدتا و اصولا احترام گذاشتن وحمایت کردن از نمایندگان مجلس در تمامی کشورهای دنیا جزء یکی از ابتدایی ترین وظایف نهاد های اجرایی و امنیتی است.
نمایندگان مجلس به عنوان نماد دمکراسی، مقامی دارند که حتما باید مورد احترام و توجه ویژه قرار گیرند چرا که نماینده تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان هستند. البته باید توجه داشت که نمایندگان مجلس همزمان با امکانات و اختیارات ویژه ای که دارند، مسئولیت بالا و خطیری نیز در برابر مردم دارند.بنده در خصوص اتفاق افتاده هیچ پیش داوری و قضاوتی نمی کنم چرا که از اصل ماجرا مطلع نیستم و صلاحیت قضاوت هم در این خصوص ندارم ولی مطلبی قابل توجه، اینست که هموطنان گرامی و عزیز تا کنون بارها عمدا یا سهوا مورد آزار ماموران راهور ناجا (راهنمایی و رانندگی) قرار گرفته اند که از آن جمله میتوان به صدور قبض جریمه هایی که راننده از آن هیچ اطلاعی ندارد و اصلا در آن محل حضور نداشته و خلافی مرتکب نشده (جریمه های الکی یا به اصطلاح جریمه های تامین درآمد نیرو انتظامی) اشاره کرد. همچنین میتوان به آسیب زدن به خودروهایی که با حضور ماموران راهنمایی و رانندگی توسط جرثقیل ها به پارکینگ منتقل می شوند نیز اشاره کرد.مورد دیگر پس از انتقال خودرو به پارکینگ است که اصلا و ابدا مشخص نمی شود که چه بلایی سر لوازم خودرو (از لوازم مصرفی و غیر مصرفی خودرو) و متعلقات داشبورد و صندوق عقب می آید (به نظر می آید جنیان و اجنه برای خودروهای خود لوازم خودروهای داخل پارکینگ را می برند).قابل ذکر است که اگر بخواهیم تمامی آزارهای پلیس راهور را بیان کنیم باید کتابی قطور نوشته شود که از حوصله بحث خارج است. لازم است بگویم که قاعدتا با توجه به مسائل مطروحه فکر نکنم که سایت الف یا سایت دیگری بخواهد مطلب بنده را نشر دهد.دقت در مطالب انتشار یافته ما را به این اصل می رساند که جز تعریف و تمجید از پلیس و کوبیدن نماینده، مطلب دیگری منتشر نخواهد شد.ما برای دلخوشی خودمان این مطلب را نوشتیم ولی باشد که شاید انسان باوجدانی این مطلب را نشر دهد. (4499326) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۱ ۱۰:۳۶:۵۶
اگر ادم معمولي بود مامورا مي ريختن سرش نابودش ميكردن (4500076) (alef-13)
 
بسیجی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۱ ۱۴:۱۹:۱۲
اقای محترم قانون حرمت دارد و مامور ان هم بیشتر....شما که نمی توانی 100 متر را راه بری چجوری می خواهید نمایندگی مردم را بر عهده بگیرید....... (4500469) (alef-13)
 
فرشید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۲ ۰۸:۰۳:۵۹
چرا این مسئولین این قدر از خدا بی خبر شدند این مملکت قانون ندارد که هر کس هرکاری خواست بکند وبعد توجیه کند کار خودش را (4501453) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۲ ۱۱:۲۸:۵۳
آیا چنین فردی لیاقت نمایندگی را دارد ؟ واقعا متاسفم . (4501640) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۲ ۱۱:۳۱:۵۴
چنین نمایندگانی را خدا میداند که آیا از موقعیت و نفوذ خود سوءاستفاده کرده اند یا خیر ؟ هر کسی با هر روحیه و هر ظرفیتی که نمی تواند نماینده شود . (4501645) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۱۵:۰۶:۳۶
خب به نماینده توهین کرده. میدونی یعنی چی ، وقتی به نماینده یک شهر مثلا همون بیجار توهین میشه در واقع به کل مردم شریف بیجار توهبن شده است. باید قدر نمایندگانمون رو بدونبم. (4502963) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.