نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497385
جزئیات جدید از درگیری نماینده مجلس در فرودگاه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۳
فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد جزئیات درگیری نماینده مجلس با ماموران پلیس در فرودگاه را تشریح کرد.

به گزارش میزان، فرمانده پلیس فرودگاه مهر آباد با اشاره به درگیری صبح امروز سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری (که بعدا مشخص شد حامل یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی است) باماموران پلیس فرودگاه ، گفت: پلیس با توجه به تهدیدات امنیتی و انجام وظایف خود در حوزه تدابیر امنیتی، خودروی مورد نظر را که بدون مجوز سعی در عبور از گیت مخصوص فرودگاه را داشت، متوقف می کند اما متاسفانه راننده خودرو در امور انتظامی فرودگاه مداخله و شخصا اقدام به بالا بردن راهبند گیت مربوطه در حضور مامور مستقر می کند.
حسین زاده افزود: پس از این اقدام، مامور انتظامی مستقر در گیت از ورود خودرو جلوگیری کرده و خودروی نماینده نیز با تغییر مسیر از لاین کناری وارد ترمینال می شود اما در حین این تغییر مسیر و حرکت به سمت پارکینگ، نماینده مذکور به مامور راهور مستقر در محل توهین می کند این مامور نیز دستور توقف و ارائه مدارک داده اما خودرو بدون توقف و توجه به دستور پلیس به راه خود ادامه می دهد.

فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد با اشاره به اینکه در استعلام شماره خودروی مورد نظر مشخص شد که این خودرو دارای بیش ازچهار میلیون تومان خلافی نیز هست، گفت: پس از این اتفاقات ؛ خودروی مذکور داخل پارکینگ رفته و پس از پارک خودرو و نماینده مذکور در حال عزیمت به سالن ترمینال مجدد به مامور راهور و اینجانب که مقابل ترمینال برای انجام وظایف معمول خود مستقر بودیم توهین و تهدید می کند.

حسین زاده افزود: علیرغم درخواست های مکرر اینجانب ( به عنوان فرمانده پلیس فرودگاه) به دعوت نماینده مذکور به حفظ آرامش، متاسفانه وی به صورت مامور راهور سیلی می زند لذا در راستای ایجاد آرامش و از بین بردن جو ایجاد شده، وی را به همراه راننده و همسرش به سالن هدایت می کنم اما متاسفانه این نماینده مجددا ضربه دیگری به مامور راهور وارد کرده و همزمان راننده وی نیز به دنبال ایجاد ناآرامی بود. در نهایت برای آرام کردن این افراد و جو سالن دستوردادم آنان را به دفتر افسر نگهبانی هدایت کنند و در تمام این مراحل سعی در ایجاد آرامش بود.

وی ادامه داد: با وجود درخواست های مکرر پلیس از این افراد مبنی بر رعایت آرامش، متاسفانه تهدید ها و فحاشی ها در دفتر افسر نگهبان نیز ادامه یافت تا جایی که در نهایت نماینده مذکور با ضربه سر به صورت افسر راهور موجب آسیب بینی او شد که مامور مذکور با دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی معرفی شد.

این مقام انتظامی بار دیگر با تأکید بر اینکه در تمام مدت، مسئولان فرودگاه نیز در دفتر پلیس حضور داشته و شاهد بی احترامی و ایراد ضرب و شتم از طرف این نماینده بودند، گفت: در این رابطه پرونده تشکیل و به مقام قضایی ارجاع شد و پرونده در حال رسیدگی است و البته فیلم های دوربین مداربسته نیز موجود است.

حسین زاده تصریح کرد: با وجود این برخوردها از آنجا که این نماینده به همراه وزیر راه و شهرسازی عازم سنندج بود و همسر وی نیز حضورداشت از مسافرت ایشان ممانعت نکردیم اما پرونده مفتوح بوده و در حال رسیدگی از سوی مقام قضایی است.
وی بار دیگر تاکید کرد: با توجه به تهدیدات و تدابیر امنیتی ؛ گیت مذکور مخصوص خودرو هایی است که مجوز قانونی دارند و در کنار آن لاین عمومی قرار دارد که همه خودرو ها می توانند از آن تردد کنند، این درگیری در حالی رخ داد که هر دو لاین به یک مقصد منتهی می شوند و فاصله ای نیز با هم ندارد.
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۱۴:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۱:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۲۱:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۰۹:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۶:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۴:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۴:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۳:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۰:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۳:۲۷
 
 
کلمات کلیدی : درگیری نماینده مجلس+ضرب و شتم مامور پلیس+درگیری نماینده مجلس در فرودگاه+ حادثه + راهنمایی و رانندگی + مجلس + مأمور پلیس
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۰:۰۶:۵۶
یعنی آقای رئیس پلیس فرودگاه اگر فرد عادی اینکار را میکرد می گذاشتی همینجوری بره.به نظرم به جای نماینده باید رییس پلیس را محاکمه کنند. (4497923) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۱:۱۰:۳۵
حسین زاده تصریح کرد: با وجود این برخوردها از آنجا که این نماینده به همراه وزیر راه و شهرسازی عازم سنندج بود و همسر وی نیز حضورداشت از مسافرت ایشان ممانعت نکردیم.

چی شد ؟!!! وزیر همراه این نماینده بوده ؟!! آنوقت این مامور از حضور وزیر خیر نداشته ؟!در ضمن آیا اصولا این نماینده خود را معرقی نکرده ؟! (4497984) (alef-11)
 
علي وارنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۱:۱۹:۵۶
بازم كاري به اصل ماجرا نداريم، نكته مهم اينجا كه فردي ميخواهد براي اداره كشور قانون بنويسد و در تهيه و تنظيم و تصويب قوانين براي اداره كشور نقش دارد، خودش قانون شكن ميشود!!!!!؟؟؟؟؟ خب ديگر چه توقعي از ديگران ميشود داشت؟؟؟؟؟؟ حالا اگر شما همراه وزير راه نرفته بوديد مگر اسمان به زمين ميرسيد؟؟؟؟؟ چرا طبق انچه در بليط ذكر ميشود ٣ ساعت زودتر در فرودگاه حضور داشته باشيد ، نبوديد؟؟؟!!!! شما نيم ساعت زودتر حاضر ميشديد، اگر جاي شما يك شهروند عادي اين قانون شكني رو كرده بود الان در كجا بود؟؟؟؟؟ جز در بازداشتگاه پليس و بعد هم دادگاه و زندان ؟؟؟؟؟ شما اگر واقعا يك شهروند قانونگرا هستيد بايد مجازات خودرو برويد و بكشيد ، شما مصونيت توهين و شكستن بيني مامور وظيفه شناس پليس رو نداشته ونداريد، دورد بر مامور وظيفه شناس پليس كه برايش نامها و اسم ها فرقي نداشته و بايد توسط فرماندهي نيروي انتظامي مورد تشويق قرار بگيرد، اما شما ديگر با اين توجيهات عذر بدتر از گناه .....!!!!؟؟؟؟ وظيفه دادستان كل كشور است كه از حقوق شهروندي مردم حفاظت نمايد و بر عليه نماينده قانون شكن ، اقدام نمايد، غيراز اين ميشود بي عدالتي و تفاوت بين شهروندان در كشور......!!!!؟؟؟؟؟ (4497993) (alef-11)
 
پژمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۴:۵۶:۳۸
نمایندگان مجلس دوره های قبل خیلی خاکی بودند. یادشان به خیر. (4498045) (alef-3)
 
مهام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۹:۰۶:۴۶
اگر با این نماینده برخورد قانونی نگردد تبدیل به یک بدعت خواهد شد ... (4498230) (alef-3)
 
جلال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۹:۲۶:۲۶
عجب !!!؟؟؟؟ با اینکه نماینده دستور پلیس را اجرا کرده و تغییر مسیر داده بازم پلیس های زحمت کش دنبالش کردن و ماشین را توقیف کردن. بابا نماینده که پیاده رفته بود پلیسا چرا رفتن ماشین را که حامل همسر نماینده بوده را توقیف کرده اند!!!؟؟؟؟ (4498254) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.