نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436201
روحانی: به رشد بیش از 5 درصد رسیدیم/2
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۵
امروز شاهد رشد بیش از 5 درصد هستیم. رشد هفت و چهار دهم درصدی که در منطقه ما نظیری برای آن نمی‌شناسیم و در سطح جهان هم نمونه های خیلی زیادی ندارد.

به گزارش الف، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی امروز سه شنبه 28 دی همزمان با نخستین سالروز اجرای برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی نشست خبری برگزار شد.

رییس جمهور در ادامه درباره آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: امروز آن مرد بزرگ در میان نیست امروز ما نمی توانیم مستقیم از افکار آن مرد بزرگ برای آینده مان استفاده کنیم اما شیوه او راه او و نصایح او و آنچه او برای ما به یادگار گذاشتند مسیر راه است. باید از نوشته ها و اثار صوتی از همه سرمایه هایی که برای ما به یادگار گذاشتند استفاده و بهره برداری کنیم. در راه خرد و اعتدالف باید با صبر و حوصله برای حل مشکلات کشور تلاش کنیم.

روحانی سپس خطاب به جریانات سیاسی گفت: ضمن تشکر از ملت بزرگ ایران از همه فعالان سیاسی خواهش می کنم همین فضا را ادامه دهیم نه برای امسال بلکه برای سال های پیش رو. این شیوه را برای آبادانی کشور عزیزمان ادامه دهیم. از همه چیز مهمتر آن است که در یک فضای آرام و اعتدالی فرمان و دستور الهی و اخلاق زیر پا گذاشته نمی شود. نکند بخاطر برخی مسائل فردی و گروهی و جناحی ما بخواهیم ما راستی و درستی و اخلاق حسنه و همچنین شیوه هایی که خداوند و قرآن به ما توصیه کرده است را فراموش کنیم.

رییس جمهور ادامه داد: از مردم بخاطر حمایت از دولت خدمتگزار خودشان تشکر می کنم. اگر ما در فضای سیاسی در فضای فرهنگی و علمی، اقتصادی دستاوردهایی داشته ایم این دستاوردها بخاطر حضور مردم و تلاش آنها و کمک و ایستادگی است که مردم داشتند. صبر و حوصله مردم و امید آنها به آینده این کشور و نظام به ما کمک کرده است. بحمدالله در بسیاری از زمینه ها پیشرفت های خوبی داشتیم و در بسیاری از مینه ها نیاز به تلاش بیشتر داریم. راه ما هم سپاس و هم شکر به درگاه خداوند نسبت به کارهای انجام گرفته است هم تلاش و کوشش پیگیر برای دستیابی به اهدافی است که هنوز به آنها نرسیده ایم.

وی تاکید کرد: از آغاز سال به مردم وعده داده بودم که در امسال تلاش ما این است که رشد 5 درصدی دست پیدا کنیم و سپاسگزارم از کارافرینان و فعالان اقتصادی و خدتگزاران مردم و همه مقامات و همه قوا که دست به دست هم دادیم و تا امروز شاهد رشد بیش از 5 درصد هستیم. رشد هفت و چهار دهم درصدی که در منطقه ما نظیری برای آن نمی شناسیم و در سطح جهان هم نمونه های خیلی زیادی ندارد.
 
کلمات کلیدی : روحانی+ نشست خبری، رسانه ها
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۶:۲۸:۲۷
تاکتیک جدید برجامیو ن بعد از تو زرد درامدن برجام : تبلیغ این که اگر برجام نبود، چنان می شد و...!!! (4122115) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۶:۴۷:۳۶
دلم مبخواد سرمو بکوبم به دیوار تو منطقه و جهان نداریم بعد امار بیکاری و قیمت دلار چیز دیگرو میگن دروغ تا کی ؟؟؟؟؟؟ (4122152) (alef-11)
 
J
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۹ ۰۷:۰۱:۵۴
کاش رشد مبارزه با فساد و رانت خوری و اختلاس رو هم اعلام میکردید .... (4122968) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته