توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429795
مرعشی در جیرفت سخنرانی داشت یا نداشت؟
فرماندار جیرفت گفت: هیچ درخواستی برای سخنرانی «حسین مرعشی» در شورای تامین شهرستان جیرفت ارایه نگردیده که مجوزی صادر و یا لغو گردد.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۷
‌احمد امینی روش در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اخباری مبنی بر لغو سخنرانی حسین مرعشی در جیرفت، ادامه داد: هیچ درخواستی برای سخنرانی ایشان در شورای تامین شهرستان جیرفت ارایه نگردیده که مجوزی صادر و یا لغو گردد.

وی با بیان این‌که «شاید خود ایشان، صلاح دانسته‌اند که سخنرانی خود را لغو کنند»، تاکید کرد: این‌که ایشان قصد سخنرانی در جیرفت دارند یا خیر در جریان نمی‌باشم، شاید ایشان قصد سخنرانی در شهرستان جیرفت داشته و اکنون صلاح دانسته که این سخنرانی را لغو کند.

 در همین راستا مجید رستمی دادستان عمومی و انقلاب جیرفت نیز در رابطه با اخبار مبنی بر لغو سخنرانی حسین مرعشی در جیرفت گفت: اصلا قراری به سخنرانی ایشان در جیرفت نبود که لغو گردد.

وی تاکید کرد: ما در جریان این‌که ایشان در جیرفت سخنرانی داشته باشد، نمی‌باشیم.

این در حالی است که حسین مرعشی عضو حزب کارگزاران در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره اظهار کرد: این سخنرانی لغو نشده و فقط زمان برگزاری آن به تعویق افتاده است.

وی دلیل این تعویق را نداشتن زمان حضور برای برخی از کسانی که قرار بود در این مراسم سخنرانی شرکت کنند دانست و گفت: سخنرانی‌ام مجوز برگزاری دارد و در روزهای آینده برگزار خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : فرماندار جیرفت+سخنرانی+ حسین مرعشی+شهرستان جیرفت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.