توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 420144
اطلاعیه وزارت کشور درباره سخنرانی‌های دارای مجوز
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۰
وزارت کشور در اطلاعیه‌ای بر حمایت از همه تجمعات و سخنرانی‌های دارای مجوز قانونی تاکید کرد.

به گزارش تسنیم، مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور در اطلاعیه‌ای ضمن تاکید مجدد بر حمایت وزارت کشور، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها از همه تجمعات و سخنرانی‌های دارای مجوز قانونی، از رسانه‌ها درخواست می‌نماید به منظور حفظ و صیانت از فضای آزاد گفتگو و نقد و انتقاد، از انعکاس اخبار غیردقیق در این باره پرهیز کنند.

متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:

نظر به انتشار برخی اخبار مبنی بر لغو سخنرانی آقای محمدجواد حق‌شناس(فعال سیاسی) در یکی از محیط‌های دانشگاهی استان بوشهر و برابر بررسی به عمل آمده از استانداری بوشهر، به آگاهی رسانه‌ها و عموم مردم شریف می‌رساند، مانع خاصی برای برگزاری این برنامه در میان نبوده و لغو آن صرفاً به دلیل عدم تطابق زمان پیشنهادی برگزارکنندگان برنامه و برنامه کاری سخنران مدعو، محقق شده است.

مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور، ضمن تاکید مجدد بر حمایت وزارت کشور، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها از همه تجمعات و سخنرانی‌های دارای مجوز قانونی، از رسانه‌ها درخواست می‌نماید به منظور حفظ و صیانت از فضای آزاد گفتگو و نقد و انتقاد، از انعکاس اخبار غیر دقیق پرهیز کنند.
 
کلمات کلیدی : وزارت کشور+لغو سخنرانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.