مرعشی در جیرفت سخنرانی داشت یا نداشت؟

10 دی 1395 ساعت 15:27

فرماندار جیرفت گفت: هیچ درخواستی برای سخنرانی «حسین مرعشی» در شورای تامین شهرستان جیرفت ارایه نگردیده که مجوزی صادر و یا لغو گردد.


‌احمد امینی روش در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اخباری مبنی بر لغو سخنرانی حسین مرعشی در جیرفت، ادامه داد: هیچ درخواستی برای سخنرانی ایشان در شورای تامین شهرستان جیرفت ارایه نگردیده که مجوزی صادر و یا لغو گردد.

وی با بیان این‌که «شاید خود ایشان، صلاح دانسته‌اند که سخنرانی خود را لغو کنند»، تاکید کرد: این‌که ایشان قصد سخنرانی در جیرفت دارند یا خیر در جریان نمی‌باشم، شاید ایشان قصد سخنرانی در شهرستان جیرفت داشته و اکنون صلاح دانسته که این سخنرانی را لغو کند.

 در همین راستا مجید رستمی دادستان عمومی و انقلاب جیرفت نیز در رابطه با اخبار مبنی بر لغو سخنرانی حسین مرعشی در جیرفت گفت: اصلا قراری به سخنرانی ایشان در جیرفت نبود که لغو گردد.

وی تاکید کرد: ما در جریان این‌که ایشان در جیرفت سخنرانی داشته باشد، نمی‌باشیم.

این در حالی است که حسین مرعشی عضو حزب کارگزاران در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره اظهار کرد: این سخنرانی لغو نشده و فقط زمان برگزاری آن به تعویق افتاده است.

وی دلیل این تعویق را نداشتن زمان حضور برای برخی از کسانی که قرار بود در این مراسم سخنرانی شرکت کنند دانست و گفت: سخنرانی‌ام مجوز برگزاری دارد و در روزهای آینده برگزار خواهد شد.


کد مطلب: 429795

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcdnn0okyt0x56.2a2y.html?429795

الف
  http://alef.ir